google'a ayisozluk yazınca çıkan sonuca çok şaşıracaksınız

üzgünüm kızlar, bikaç fazla tık için clickbait başlık koydum fakat sonuç hiç de şaşırtıcı değil. ayı sözlüğün gay date sitesi olduğu gerçeğini şappadanak diye yüzümüze vuruyor. sözlükte bugünlerde cinsel organ fotoğrafları da görmeye başladık. bu gidişle sözlükte nadir bulunan birkaç namuslu yazar olarak terk-i diyar eyleyeceğiz.


not: bu sonuç entrynin yazıldığı tarihte geçerlidir. iki ay sonra bana "kuasar bacım bende öyle çıkmıyo yeaa" demeyin.
ayisozluk yerine ayısözlük yazıldığında da ekşi ile ilgili olan bağlantısı çıkıyor.
kuasar bacım bende hornet çıkmıyo yeaa.
bende de öyle çıkmıyo yeaa. "ayı sözlük anlamı" diyor. sen baya hornet fanısın sanırsam.

(bkz:senin bokun ne renk)
(bkz:şaşırtmadı)
hornet kullanmaktan beyni erimiş olup google'a ayisozluk yazmaktan aciz olanlar için gif geldi hanıım.sağolun valla hayatımdan 3 dakikam çalındı. video çekmek zorunda bırakıldım.
google kullanıcıya göre, kullanıcının ip'sinin daha önceki verilerine göre, cihaz kaydına göre sonuçlar verir (o cihazı bir kez kaydettiği zaman istediğiniz kadar ip değiştirin, geçmişinizi silin değişmez.) örneğin ben google'a ayisozluk yazdığım zaman ilk önce "ayı sözlük anlamı" ikinci olarak da "homojen dergi" önerisini sunuyor. sanırım hiç hornet kullanmamış olduğum için durum böyle. gününün yarısını hornette geçirenlerde sonuç farklı çıkabilir elbette. öptüm kips.
patron ben de hiç hornet kullanmadım ama bende de hornet yazıyor.

alın bi susun arkadaş ya. bu ne yok hornet yazmış, yok yok growlr, yok ebesinin kukusu. ne kadar boş şeyler. başlık boktan, girdiler ondan boktan. hornet yazınca neden şaşırayım eşcinsel bir platform, eşcinsel tanışma uygulamasıyla yanyana gelmiş hepsi bu. ayısözlük karı sikiyor diye çıkmadığına dua edin. hayır ayrıca neden ayisozluk diye aratayım ki arkadaş? elimde olsa direkt ip ban atarım. yoruldum bu saçma şeyleri okumaktan. trollsünüz.

adres çubuğuna ayisozluk.com yazacakken ayisozluk kısmına geldiğimde gördüm bu sonucu. ayisozluk yazma sebebim bu. paylaşmak istedim ama ne hornet müdavimliğimiz ne boktanlığımız kaldı. ayisozluk yazınca bu sonuç çıkıyor diyorum. hala ayısözlük yazıp ss'i atılabiliyor. beyni kullanın lütfen.
bende ayı sözlük sevgili çıkıyor
+patlıcanda yazılan allah yazısına bi süphannallah yazılır .
beğen yorum yap

-suphanallah
-suphanllah
.
.
.
google görsellere atari breakout yazınca çıkan sonuca çok şaşıracaksınız.
ayı sözlük : noluyo kardeşim? ne bu tantana?
google: beni bu mentiondan çıkarın.
ayı sözlük tarihinde gördüğün en boş, en gereksiz ve manasız başlık.
diğer başlıklardan mantık akıyor çünkü. boş yapmayın aq.
başlık açılalı daha bir ay geçmesine rağmen "kuasar bacım bende öyle çıkmıyo yeaa" diyorum. geçen bir aylık sürede google oldukça pişman olmuş ve sözlükten özür diliyor. ayı sözlük ve horneti yan yana getirdiği için hicap duyuyor. yeni arama sonuçları ise şu şekilde:


(bkz:faraş olmak)