pisuvara işerken yanındakini kesmek

zor bir eylemdir. yakalanma riski göz önüne alındığında gereksiz gibi görünse de, merak ve ibnelik duyguları ağır basarak yapılabilir hale gelen eylemdir. keyiflidir bir o kadar da, ölçüştürürsün fikir sahibi olursun falan.
bir çok kez görmek adına heyecanlandığım ancak her defasında hüsrana uğradığım durum
pisuvarı tutturamayıp dışarı sıçratmaya neden olacak hatalı davranış. hele bir de gözünüzün üstüne yumruk yerseniz hedefi hepten şaşırırsınız. sen misin hedefi şaşıran?
ben ve dark bear bu anlamda çok şanslıyızdır
hayatta kullanamadım pisuvarı.kabinleri tercih ediyorum ben kimseyi de kesemiyorum işte.
kısa boylu biri olaraktan öyle bir deneyim yaşama şansım yok sanırım. şansım olsa da cesaretim yok zaten.
hep benimkini kestikleri için, hiç yapamadığım şukela ötesi şeydir. *
hep yapmayı arzuladığım ama nedense yaşayamadığım bir durum çünkü pisuvarda işemeyi sevmeyenlerdenim.
özellikle barlarda veya otobüs mola yerlerinde gözünüze hoş gelen adamın yanındaki pisuvara gidip takım taklavata göz atma isteği. çaktırmamaya çalışırken kıvrandırır, adrenalin tavan yapar, bu yüzden çiş yapacağınız da gelmez bir türlü, kalırsınız elinizde penisiniz, idrar da aksın diye dua edersiniz ki rezil olmayasınız. zor işler. ama o gizlice bakış başarıya ulaşıp da takım taklavatı görürseniz mutlu olursunuz, sonunda ne olacaksa? hem belki o da bakılmasını istiyodur?
nefret ettiğim durumdur efendim sırf bu yüzden
pisuvara zorunda kalmadıkça işemem.
oturarak işeyin , prostatı zorlamayın.
size önerim güneş gözlüğü takın ki farkedilmesin. ya da ayı sözlük yazarları olarak bir gün bir tuvalette zirve yapalım.
dün gece bardayken tuvaletimi yapmak üzere tuvalete gitmiştim. ben pisuvarda yapmayı çok sevmediğim için kapalı tuvalete girerim genelde. gittiğimiz barın tuvaleti küçüktü tek kapalı tuvalet vardı ve iki tane pisuvar. ama pisuvarlar hemen kapalı tuvaletin önünde. ben tuvaletimi yapıp ellerimi yıkamak üzere çıktıktan sonra pat diye pisuvara tuvaletini yapmak üzere hazırlanan tatlı bir beyin pipisini gördüm. ay bana bir adrenalin boşaldı ellerimi yıkamayı unutup dışarı çıktım. tekrar girip rezil olmayım diye tatlı bey çıktıktan sonra girip ellerimi yıkadım.benimki pek pisuvara işerken yanındakini kesmek olmuyor ama bu da böyle saçma bir anım işte.
bir tek yön ritüeli. hatta bir bey kesmekle kalmamış hızını alamayıp hart diye avuçlamıştı. hayat çok enteresan pisuvarlar falan töğbeestağfirullah.
yeni düzen tuvaletlerde (bazı mekanlarda gördüm) arada duvar olmaması neticesinde rahat rahat yapılan eylem ama çaktırmadan yapılanı daha adrenalinli, hele yandaki de anlayıp yeşil ışık yakarsa o iş bir tuvalet kabininde biter demedi demeyin.