pisuvara işerken yanındakini kesmek

size önerim güneş gözlüğü takın ki farkedilmesin. ya da ayı sözlük yazarları olarak bir gün bir tuvalette zirve yapalım.
dün gece bardayken tuvaletimi yapmak üzere tuvalete gitmiştim. ben pisuvarda yapmayı çok sevmediğim için kapalı tuvalete girerim genelde. gittiğimiz barın tuvaleti küçüktü tek kapalı tuvalet vardı ve iki tane pisuvar. ama pisuvarlar hemen kapalı tuvaletin önünde. ben tuvaletimi yapıp ellerimi yıkamak üzere çıktıktan sonra pat diye pisuvara tuvaletini yapmak üzere hazırlanan tatlı bir beyin pipisini gördüm. ay bana bir adrenalin boşaldı ellerimi yıkamayı unutup dışarı çıktım. tekrar girip rezil olmayım diye tatlı bey çıktıktan sonra girip ellerimi yıkadım.benimki pek pisuvara işerken yanındakini kesmek olmuyor ama bu da böyle saçma bir anım işte.
pisuvarda başkaları varken işeyememe gerçeği. çişim varken bile gelmiyor.
özellikle barlarda veya otobüs mola yerlerinde gözünüze hoş gelen adamın yanındaki pisuvara gidip takım taklavata göz atma isteği. çaktırmamaya çalışırken kıvrandırır, adrenalin tavan yapar, bu yüzden çiş yapacağınız da gelmez bir türlü, kalırsınız elinizde penisiniz, idrar da aksın diye dua edersiniz ki rezil olmayasınız. zor işler. ama o gizlice bakış başarıya ulaşıp da takım taklavatı görürseniz mutlu olursunuz, sonunda ne olacaksa? hem belki o da bakılmasını istiyodur?
bir tek yön ritüeli. hatta bir bey kesmekle kalmamış hızını alamayıp hart diye avuçlamıştı. hayat çok enteresan pisuvarlar falan töğbeestağfirullah.
yeni düzen tuvaletlerde (bazı mekanlarda gördüm) arada duvar olmaması neticesinde rahat rahat yapılan eylem ama çaktırmadan yapılanı daha adrenalinli, hele yandaki de anlayıp yeşil ışık yakarsa o iş bir tuvalet kabininde biter demedi demeyin.
hep benimkini kestikleri için, hiç yapamadığım şukela ötesi şeydir. *
(bkz:tek elle girilen başlıklar)

normalde cinsellik, anket ve siyaset içeren başlıklara yazmama kararım vardı fakat işerken yanındakine bakmak ne ya hu? nasıl bir yokluk?
bir çok kez görmek adına heyecanlandığım ancak her defasında hüsrana uğradığım durum
insan tabi okuduğunu anlamaktan aciz olunca yapılan kinayeyi de gözden kaçırabiliyor malesef. hiç açıklamakla vakit kaybetmeyeceğim.

biraz daha dikkatli oku belki anlarsın entry'de anlatılmak isteneni. halbuki o kadar da barizdi ama neyse.

edit: bir de gol falan yazıp kendi kendine sevinmiş gariban. bak sana benden bir tavsiye. bu kadar takıntılı olma. bir şeyleri aşmayı öğren.
"dip dibe işiyoruz, insan ister istemez görüyor." hem birinin telefon ekranına nasıl "kazara" bakılabiliyorsa.* biz de yanımızda işeyenlerin çükünü kazara görüyoruz anacım.

kaldı ki ben biri yan pisuvardakinin çüküne baktı diye kimsenin evinde evliliğini tehdit edecek türden bir huzursuzluk yaşadığını henüz işitmedim. bahsi geçen başlık altına yazılanlardan ne kadar çok canı yandıysa artık. hala kendini haklı çıkarma peşinde.
adrenalinlik bir durum yok bence. yapıyorum ve hiç ne bakıosun diyen olmadı. aksine farkederlerse acayip korkup geriliyorlar. çekinmeden bakın. göstermek istemeyen kabine geçsin amk.

ama bir kere bir terminal tuvaletinde birinin benim pipime baktığını farkedip bir sosyal deney yapmıştım.
tuvaletten çıktıktan sonra çocuğun yanına gidip demin sen benim sikime mi bakıyordun pisuvarda diye sordum. çok korkarak hayır deyip kaçtı. arkasından güldüğümü görünce beş dakika sonra gelip havadan sudan konuşmaya çalıştı. eğlenceli bi sosyal deneydi :p
eşcinsel olmayan erkeklerin de yaptığı bir hareket bu. kafaları rekabetten başka birşeye basmadığı için kendininkiyle ölçüyorlar. ben şahsen hiç bakmam, beğendiğim biri olsa, günümde de olursam belki.
hiçbir zaman yapamayacağım ama yapabilseydim keşke diye iç geçirdiğim etkinlik.
erkeklerin en anlam veremediğim hareketidir. kıyaslama mı yapıyor yoksa başka bir şey mi anlatmak istiyor, merakına mı yeniliyor anlamak güç.
nefret ettiğim durumdur efendim sırf bu yüzden
pisuvara zorunda kalmadıkça işemem.
oturarak işeyin , prostatı zorlamayın.
hep yapmayı arzuladığım ama nedense yaşayamadığım bir durum çünkü pisuvarda işemeyi sevmeyenlerdenim.
hayatta kullanamadım pisuvarı.kabinleri tercih ediyorum ben kimseyi de kesemiyorum işte.
ben ve dark bear bu anlamda çok şanslıyızdır