pisuvara işerken yanındakini kesmek

pisuvara çarpan idrarın üstüme sıçraması sebebi ile pisuvar kullanmayı pek tercih etmiyorum. ancak, pisuvar kullanmaya mecbur kaldığım zamanlarda da pisuvarlar arasında hiçbir şey olmadığı için şöyle göz ucuyla bakmak yeterli oluyor.

tabi ben yine de bakarken yakalanma ihtimaline karşın çok merakımı cezbetmedikçe bakmıyorum. *
yhaaa başkasının telefonunda kazara gördüklerimden dolayı beni suçlayan ponçiklere bak milletin mahrem yerlerine bakmakta hiç beis görmemişler. hep derim mürailik çağımızın en yanayan karasıdır :p
city's avm den çıkmayıp pandemi sürecinde pisuvarlar arasına boşluk koyulmasını sözde savunan ex arkadaşlarımdan hiçbir farkınız yok!!!
"dip dibe işiyoruz, insan ister istemez görüyor." hem birinin telefon ekranına nasıl "kazara" bakılabiliyorsa.* biz de yanımızda işeyenlerin çükünü kazara görüyoruz anacım.

kaldı ki ben biri yan pisuvardakinin çüküne baktı diye kimsenin evinde evliliğini tehdit edecek türden bir huzursuzluk yaşadığını henüz işitmedim. bahsi geçen başlık altına yazılanlardan ne kadar çok canı yandıysa artık. hala kendini haklı çıkarma peşinde.
bir üst entride "tabi ben yine de bakarken yakalanma ihtimaline karşın çok merakımı cezbetmedikçe bakmıyorum" diyen adam aşağıda kazara gördüm diyor ahahah.
tatlım bari üstteki entrini editle. valla screen shot almıyorum. hadi kimse bakmıyorken editle :p
amacım tartışma çıksın değil valla ben de ara sıra kendimle çelişiyorum oluyo boşver relaxxx :)

(bkz:gol)
insan tabi okuduğunu anlamaktan aciz olunca yapılan kinayeyi de gözden kaçırabiliyor malesef. hiç açıklamakla vakit kaybetmeyeceğim.

biraz daha dikkatli oku belki anlarsın entry'de anlatılmak isteneni. halbuki o kadar da barizdi ama neyse.

edit: bir de gol falan yazıp kendi kendine sevinmiş gariban. bak sana benden bir tavsiye. bu kadar takıntılı olma. bir şeyleri aşmayı öğren.
(bkz:tek elle girilen başlıklar)

normalde cinsellik, anket ve siyaset içeren başlıklara yazmama kararım vardı fakat işerken yanındakine bakmak ne ya hu? nasıl bir yokluk?
tek izahı fantazi olabilecek, utandırması pek olası davranış.
hiç yapamadım bazen girişimlerim oldu ama sadece 1 kez görebildim.
tek yön'de her cumartesi gece 02:00'den sondaki wc ritüeli. bu şekilde tanışıp sevgili olanı biliyorum.
ikimizin de birbirimize baktığımızı görüp pisuvara işerken yanındakiyle öpüşmeye dönen eylem
random cafelerde böyle hareketler yaparak insanları rahatsız hissettirmek yerine gay barda yapılması biraz daha mantıklı olan flört şekli
ben asla beceremiyorum bunu çok da yapmak istememe rağmen. sixtees gibi yalak benzeri tuvaleti olan yerde bile bakamıyorum. halbuki adam onu göstermeye işiyor orda gibime geliyor.
bir de konudan bağımsız internet spy videolar ile dolu. bi yerden çıkacak videom diye tırsıyorum pisuvarda işerken
travmamdır. bir kere yanımda birisinin dişleri dökülmüştü bu yüzden. aygırın teki "sikime mi bakıyon lan ibne" diye dövmüştü zavallı bir adamı. ısparta otogarında... ağzını falan yıkamıştım sonra ama mahvolmuştum adamcağızın o haline. şikayetçi de olamadı korkusundan, öyle gitti otobüsüne oturdu kırık dişleriyle. yüzü hala aklımda...
galiba ilk o zaman gay olmaktan nefret etmiştim ve halimize acımıştım. çünkü o adamın yerinde ben de olabilirdim. benden bi farkı yoktu yani, ben de çok hoşlandığım birinin sikini dikizlerdim pisuvarda. kaç defa sürtündüğümü bilirim mesela çaktırmadan bazı erkeklere. o an onu ben yaşasaydım diye korktum. bir anlık kontrol kaybıyla kafamı çevirsem ve o yumruğu ağzımın ortasına yesem... o gün bugündür pisuvara işeyemiyorum, bir kere zorunda kaldığımda panik atak geçirecektim neredeyse. ah ulan travmalar...
  • /
  • 3