pisuvara işerken yanındakini kesmek

işime ve sıçma eyleminin şahsıma özel bir eylem olduğunu düşündüğüm için hiç pisuvar kullanmıyordum. 25 yaşından sonra bir boşvermişlik geldi ondan sonra başladım pisuvara işemeye.

ilk başlarda aklıma geldi ve iki kez bakmayı denedim. ilkinde boyum yanımdaki çocuğun sadece belini görmeme yetiyordu o yüzden başarısız oldu.

ikincisinde de bakma amacım yoktu ama bana bakılıyormuş gibi hissettim. başımı çevirdiğim gibi göz göze geldim çocukla. amına koduğumun gizli ibnesi de benimle göz göze gelir gelmez "o kadar merak ediyorsan göstereyim kardeşim" diyerek tuvaletin ortasında bağırarak çükünü bana doğru salladı. utanarak "sen benimkine bakıyordun ben yakaladım seni." diyebildim sadece.

şimdi ne bakma merakım var ne de bakan var mı merakım var. öyle önümdeki duvara bakarak işeyip geri çekiliyorum. ara sıra bakıldığımı hissettiğim oluyor ama o kadar merak ediyorsa sorsun göstereyim kardeşim.
pisuvara çarpan idrarın üstüme sıçraması sebebi ile pisuvar kullanmayı pek tercih etmiyorum. ancak, pisuvar kullanmaya mecbur kaldığım zamanlarda da pisuvarlar arasında hiçbir şey olmadığı için şöyle göz ucuyla bakmak yeterli oluyor.

tabi ben yine de bakarken yakalanma ihtimaline karşın çok merakımı cezbetmedikçe bakmıyorum. *
yhaaa başkasının telefonunda kazara gördüklerimden dolayı beni suçlayan ponçiklere bak milletin mahrem yerlerine bakmakta hiç beis görmemişler. hep derim mürailik çağımızın en yanayan karasıdır :p
city's avm den çıkmayıp pandemi sürecinde pisuvarlar arasına boşluk koyulmasını sözde savunan ex arkadaşlarımdan hiçbir farkınız yok!!!
"dip dibe işiyoruz, insan ister istemez görüyor." hem birinin telefon ekranına nasıl "kazara" bakılabiliyorsa.* biz de yanımızda işeyenlerin çükünü kazara görüyoruz anacım.

kaldı ki ben biri yan pisuvardakinin çüküne baktı diye kimsenin evinde evliliğini tehdit edecek türden bir huzursuzluk yaşadığını henüz işitmedim. bahsi geçen başlık altına yazılanlardan ne kadar çok canı yandıysa artık. hala kendini haklı çıkarma peşinde.
bir üst entride "tabi ben yine de bakarken yakalanma ihtimaline karşın çok merakımı cezbetmedikçe bakmıyorum" diyen adam aşağıda kazara gördüm diyor ahahah.
tatlım bari üstteki entrini editle. valla screen shot almıyorum. hadi kimse bakmıyorken editle :p
amacım tartışma çıksın değil valla ben de ara sıra kendimle çelişiyorum oluyo boşver relaxxx :)

(bkz:gol)
insan tabi okuduğunu anlamaktan aciz olunca yapılan kinayeyi de gözden kaçırabiliyor malesef. hiç açıklamakla vakit kaybetmeyeceğim.

biraz daha dikkatli oku belki anlarsın entry'de anlatılmak isteneni. halbuki o kadar da barizdi ama neyse.

edit: bir de gol falan yazıp kendi kendine sevinmiş gariban. bak sana benden bir tavsiye. bu kadar takıntılı olma. bir şeyleri aşmayı öğren.
(bkz:tek elle girilen başlıklar)

normalde cinsellik, anket ve siyaset içeren başlıklara yazmama kararım vardı fakat işerken yanındakine bakmak ne ya hu? nasıl bir yokluk?
tek izahı fantazi olabilecek, utandırması pek olası davranış.
hiç yapamadım bazen girişimlerim oldu ama sadece 1 kez görebildim.
  • /
  • 3