pisuvara işerken yanındakini kesmek

yanındakini pisuvara şıcarken kesmek kadar iğrenç değildir.
erkeklerin en anlam veremediğim hareketidir. kıyaslama mı yapıyor yoksa başka bir şey mi anlatmak istiyor, merakına mı yeniliyor anlamak güç.
pisuvara işerken kesmek yemiyor da birini bekliyorsam dışarıda değil gider pisuvarın yanında beklerim. gizliden gizliye keserim. ne yazık ki bugüne kadar bir pipi görmüş değilim. o pornolar hep yalanmış.
arada göz ucuyla yaptığım eylem*. bende teknik eksiği mi var bilmiyorum hiç görüş açısı ayarlayamıyorum.
pisuvarda başkaları varken işeyememe gerçeği. çişim varken bile gelmiyor.
hiç ayakta yapmadığım için bilemeyeceğim
hiç yapmadığım bir eylem, ama ben yaparken benimkine bakanları sezdim... rahatsız edici bir durum ulan işiyorum... özelimiz kalmadı bari tuvalette yapmayın !!!
ortalığın kirlenmesine sebep olabilir..

kana bulanmış bir pisuvar hijyenik olmaktan da uzak olacaktır..

(bkz: kesmek)

hayatımda benimki haricinde ilk defa kanlı canlı gördüğüm pipi pisuvara işeyen bir pipiydi. şehirler arası yolculukta mola vermiştik. ben ergenliğe girme aşamasındaydım. sesim daha kalınlaşmamıştı sanırım. hemen tuvalete koştum ve işimi gördüm. utandığım ve küçük bir çocuk olduğum için kabinde görürdüm işimi. sonra çıktım ve elimi yıkarken lavaboya yansıyan arkamdaki pisuvarlara “o” geldi. uykuluydu. zor yürüyordu. fermuarını indirdi ve şaheserini ortaya çıkardı. hiç saklama gereği duymadı. sanki evinde gibi rahattı. uykuluydu çünkü. harika bir görüntüydü. elimdeki sabun yerini tamamen suya bırakmış olsa da elimi yıkamaya devam ediyordum. şuan 24 yaşındayım, ben hayatımda öyle güzel penis görmedim. belki de o an bana öyle geldiği için o şekilde hatırlıyorum. ereksiyonum belli olacak seviyeye gelmeden çeşmeyi kapatıp hemen oradan uzaklaştım. adama aşık olmuş gibi hissetmiştim. seni hiç unutmayacağım kalın, esmer, güzel penis.
arada istemsizce herkesin gözü kaymıştır. evet, benim de kaydı :d
pisuvara hiç işemediğim için yapmadığım eylemdir.
hiçbir zaman yapamayacağım ama yapabilseydim keşke diye iç geçirdiğim etkinlik.
arada paravan yoksa daha zevkli oluyor :)
birkaç defa alenen kesilmeme rağmen hepsi de maskülen tipler olduğu için anlamamazlıktan geldim. ancak gerçekten bir adrenalin patlaması yaşanıyor o anlarda.
pisurvarda işerken yanıma birisi gelince aynen böyle oluyorum

hep merak etmişimdir yanımdakinin ne kadar diye ama cesaret edemiyor insan. edebilen var mı ki?
nişantaşı citys avm ye gittiğimde araları olmayan pisuvar gördüğümde şok olmuştum daha sonra çiş yapmak için yaklaştığımda yanımdaki yaşlı adamın gözlerini pantolonuma dikmesi ise beni şoke etmişti sonradan öğrendim ki sex için baya online bi yermiş de allah korusun dedim
pisuvarda işeyemeyen tek kişi olmadığım gerçeğini sevinçle öğrendiğim başlık olmuştur... pisuvarda işeyebilseydim, kesmek tabiri az kalır, umumi bir orduyu dizmiştim kapıya... offf anan ooooff!
eşcinsel olmayan erkeklerin de yaptığı bir hareket bu. kafaları rekabetten başka birşeye basmadığı için kendininkiyle ölçüyorlar. ben şahsen hiç bakmam, beğendiğim biri olsa, günümde de olursam belki.
  • /
  • 3