pisuvara işerken yanındakini kesmek

yapmayın arkadaşım. görmek istiyorsanız bu kadar rica edin.
yanındakini pisuvara şıcarken kesmek kadar iğrenç değildir.
erkeklerin en anlam veremediğim hareketidir. kıyaslama mı yapıyor yoksa başka bir şey mi anlatmak istiyor, merakına mı yeniliyor anlamak güç.
bi de göstermeye çalışanlar olur. bunlar hemen girişteki pisuvarları kullanırlar nedense.

duvara yapışmadan işeyen tipler de vardır. sanırlar ki ne kadar uzaktan işediği görülürse o kadar uzun denilsin. yere düşen çiş damlalarına basmak istemeyen biriyim. edebinizle işeyin.

onca boş yer varken bazıları da dibinize gelir işemeye. bence bu da bi çeşit cruising.
pisuvara işerken kesmek yemiyor da birini bekliyorsam dışarıda değil gider pisuvarın yanında beklerim. gizliden gizliye keserim. ne yazık ki bugüne kadar bir pipi görmüş değilim. o pornolar hep yalanmış.
arada göz ucuyla yaptığım eylem*. bende teknik eksiği mi var bilmiyorum hiç görüş açısı ayarlayamıyorum.
pisuvarda başkaları varken işeyememe gerçeği. çişim varken bile gelmiyor.
imkanı yok. mümkünatı olan bir soru olsaydı belki bir nebze deneyebilirdim. fakat yapamıyorum, isterse kimse olmasın lavaboda yine de kaçıyor gidiyor derinlere, uçsuz bucaksız sonu olmayan yerlere. sonra tabi kabine girince hemen kaçtığı yerden geliyor zıplayarak. sonrası malum.
bu arada çok konu dışına çıkmışım.. yani işerken yanındakini dikizlemek de nedir.
ayıptır, günahtır, yapılması kattiyen günah olan kuralların başında gelir efendim.
hiç ayakta yapmadığım için bilemeyeceğim
hiç yapmadığım bir eylem, ama ben yaparken benimkine bakanları sezdim... rahatsız edici bir durum ulan işiyorum... özelimiz kalmadı bari tuvalette yapmayın !!!
türkiye gibi pisuvarlar arasında sıklıkla uzun seperatörlerin konulduğu bir ülkede yapılması kolay olmayan eylem. yıllar önce taksim burger king seperatörsüz tuvaleti ile meşhurdu, sonra oraya da seperatör geldi. ha boyunuz uzun olur, seperatör kısadır, hedef kişi geriden ve hatta göstere göstere işer; anca böyle...

ha bu yazdığımdan da sürekli public wc dolaşıp dolaşıp işeyen pipi görme arzusunda olan biri olduğum sonucu çıkmasın tabii. sıklıkla böyle bir modda olmam, nadiren libido grafiğimdeki hareketlenme ile paralel olarak oluşan bir "merak" bu.
ortalığın kirlenmesine sebep olabilir..

kana bulanmış bir pisuvar hijyenik olmaktan da uzak olacaktır..

(bkz: kesmek)

hayatımda benimki haricinde ilk defa kanlı canlı gördüğüm pipi pisuvara işeyen bir pipiydi. şehirler arası yolculukta mola vermiştik. ben ergenliğe girme aşamasındaydım. sesim daha kalınlaşmamıştı sanırım. hemen tuvalete koştum ve işimi gördüm. utandığım ve küçük bir çocuk olduğum için kabinde görürdüm işimi. sonra çıktım ve elimi yıkarken lavaboya yansıyan arkamdaki pisuvarlara “o” geldi. uykuluydu. zor yürüyordu. fermuarını indirdi ve şaheserini ortaya çıkardı. hiç saklama gereği duymadı. sanki evinde gibi rahattı. uykuluydu çünkü. harika bir görüntüydü. elimdeki sabun yerini tamamen suya bırakmış olsa da elimi yıkamaya devam ediyordum. şuan 24 yaşındayım, ben hayatımda öyle güzel penis görmedim. belki de o an bana öyle geldiği için o şekilde hatırlıyorum. ereksiyonum belli olacak seviyeye gelmeden çeşmeyi kapatıp hemen oradan uzaklaştım. adama aşık olmuş gibi hissetmiştim. seni hiç unutmayacağım kalın, esmer, güzel penis.
arada istemsizce herkesin gözü kaymıştır. evet, benim de kaydı :d
pisuvara hiç işemediğim için yapmadığım eylemdir.
hiçbir zaman yapamayacağım ama yapabilseydim keşke diye iç geçirdiğim etkinlik.
  • /
  • 2