pisuvara işerken yanındakini kesmek

yanındakini pisuvara şıcarken kesmek kadar iğrenç değildir.
erkeklerin en anlam veremediğim hareketidir. kıyaslama mı yapıyor yoksa başka bir şey mi anlatmak istiyor, merakına mı yeniliyor anlamak güç.
pisuvara işerken kesmek yemiyor da birini bekliyorsam dışarıda değil gider pisuvarın yanında beklerim. gizliden gizliye keserim. ne yazık ki bugüne kadar bir pipi görmüş değilim. o pornolar hep yalanmış.
arada göz ucuyla yaptığım eylem*. bende teknik eksiği mi var bilmiyorum hiç görüş açısı ayarlayamıyorum.
pisuvarda başkaları varken işeyememe gerçeği. çişim varken bile gelmiyor.
hiç ayakta yapmadığım için bilemeyeceğim
hiç yapmadığım bir eylem, ama ben yaparken benimkine bakanları sezdim... rahatsız edici bir durum ulan işiyorum... özelimiz kalmadı bari tuvalette yapmayın !!!
arada istemsizce herkesin gözü kaymıştır. evet, benim de kaydı :d
pisuvara hiç işemediğim için yapmadığım eylemdir.
hiçbir zaman yapamayacağım ama yapabilseydim keşke diye iç geçirdiğim etkinlik.
arada paravan yoksa daha zevkli oluyor :)
birkaç defa alenen kesilmeme rağmen hepsi de maskülen tipler olduğu için anlamamazlıktan geldim. ancak gerçekten bir adrenalin patlaması yaşanıyor o anlarda.
hep merak etmişimdir yanımdakinin ne kadar diye ama cesaret edemiyor insan. edebilen var mı ki?
nişantaşı citys avm ye gittiğimde araları olmayan pisuvar gördüğümde şok olmuştum daha sonra çiş yapmak için yaklaştığımda yanımdaki yaşlı adamın gözlerini pantolonuma dikmesi ise beni şoke etmişti sonradan öğrendim ki sex için baya online bi yermiş de allah korusun dedim
pisuvarda işeyemeyen tek kişi olmadığım gerçeğini sevinçle öğrendiğim başlık olmuştur... pisuvarda işeyebilseydim, kesmek tabiri az kalır, umumi bir orduyu dizmiştim kapıya... offf anan ooooff!
eşcinsel olmayan erkeklerin de yaptığı bir hareket bu. kafaları rekabetten başka birşeye basmadığı için kendininkiyle ölçüyorlar. ben şahsen hiç bakmam, beğendiğim biri olsa, günümde de olursam belki.
adrenalinlik bir durum yok bence. yapıyorum ve hiç ne bakıosun diyen olmadı. aksine farkederlerse acayip korkup geriliyorlar. çekinmeden bakın. göstermek istemeyen kabine geçsin amk.

ama bir kere bir terminal tuvaletinde birinin benim pipime baktığını farkedip bir sosyal deney yapmıştım.
tuvaletten çıktıktan sonra çocuğun yanına gidip demin sen benim sikime mi bakıyordun pisuvarda diye sordum. çok korkarak hayır deyip kaçtı. arkasından güldüğümü görünce beş dakika sonra gelip havadan sudan konuşmaya çalıştı. eğlenceli bi sosyal deneydi :p
işime ve sıçma eyleminin şahsıma özel bir eylem olduğunu düşündüğüm için hiç pisuvar kullanmıyordum. 25 yaşından sonra bir boşvermişlik geldi ondan sonra başladım pisuvara işemeye.

ilk başlarda aklıma geldi ve iki kez bakmayı denedim. ilkinde boyum yanımdaki çocuğun sadece belini görmeme yetiyordu o yüzden başarısız oldu.

ikincisinde de bakma amacım yoktu ama bana bakılıyormuş gibi hissettim. başımı çevirdiğim gibi göz göze geldim çocukla. amına koduğumun gizli ibnesi de benimle göz göze gelir gelmez "o kadar merak ediyorsan göstereyim kardeşim" diyerek tuvaletin ortasında bağırarak çükünü bana doğru salladı. utanarak "sen benimkine bakıyordun ben yakaladım seni." diyebildim sadece.

şimdi ne bakma merakım var ne de bakan var mı merakım var. öyle önümdeki duvara bakarak işeyip geri çekiliyorum. ara sıra bakıldığımı hissettiğim oluyor ama o kadar merak ediyorsa sorsun göstereyim kardeşim.
  • /
  • 3