the chilling adventures of sabrina

1. sezonunu sadece 1 günde ve heyecanla izlediğim şaheser. 2. sezonu içinde sabırsız olduğumu dile getirebilirim. spoiler verip saygısızlık yapmak istemiyorum. bazen spoiler bildirilmesine rağmen dayanamayıp okuyanlar oluyor. tek söyleyeceğim şey sabrina the teenage witch'ten daha iyi ve sürükleyici olduğu.
üstteki yazar gibi ben de 1 günde ilk sezonunu bitirdim ve bilmeyenler varsa * "a midwinter's tale" adıyla özel bir bölüm yayınlandı. oyunculuk konusunda da kiernan shipka iyi iş çıkarmış. en çok hoşlandığım karakter ise giyim tarzıyla ve tavırlarıyla prudence night. tabii sevimli çapkın nicholas scratch'i de unutmak olmaz.
2. sezonunu da hele şükür çıktığı gibi bitirdim. netflix'te çıkmış en iyi seri. bu seri üzerine biri de gelip bana seri önermesin. hatta bütün mcu serilerinden bile daha heyecanlıydı. özellikle bölüm 6'da sabrina'nın ölümden dönüp özel güçlerini elde etmesi ve efektlerin muazzamlığı. yastığı ısırırken sevinç taklaları atarak izledim. bu seri bu şekilde devam etsin. sürekli beklerim.


dipnot: bu dizi hakan: muhafız gibi 1.sezon bitiminde 3. ve 4. sezon onaylarını almıştı. 3. sezon için tarih henüz belli değil.
2.sezonunu pek beğenemedim. aslında henüz ilk bölümü izledim ama devamı da öyle olabilir.

 spoiler!
sabrina çok karanlık tavırlara bürünmüş ve olaylar kopuk bir şekilde hızlı ilerliyor