yazarların favori ayakkabı model ve markaları

rahat ve yumuşak ayakkabılar.
ayakkabı alımı her zaman benim için önemlidir, asla pat diye almam deli gibi araştırır onu bulur öyle alırım. bu yolda piyasadaki neredeyse birçok markanın çoğunu denemiş-giymişimdir.

nike air max ( özellikle de 90 ) : hayatımda giydiğim en en en rahat, bir o kadar da şık olabilme potansiyeline sahip ayakkabı. nike'ın birçok koşu ayakkabısı vb giymiş de olsam air max üstüne çıkan bir rahatlık görmedim. ayrıca ne yazık ki herkesin ayağına düşmüş olması da artık gece-gündüz demeden her ortama uymakta, sırıtmamaktadır. saatlerce yürüseniz de ayağınız ağrımaz, üstüne hava tabanı sayesinde bacaklarını +1 daha iyi gösterir.
converse.kesinlikle çok rahat bir ayakkabı hafif varlığı yokluğu bir o derece.ayrıca farklı renkleri sayesinde her şeyin altına gider.
reebok aldım skindirik pumadan sonra havada yürüyor gibiyim öyle rahat. bu arada puma bez olan, ucuz olan yani. eridi gitti 1 senede.
(bkz: kinetix) air max modelleri olabilir. en iyisinin bu marka olduğuna karar verdim. benim anatomime göre üretilmişler resmen.
bir yanda ayakkabılar var bir yanda da adidas var. herhalde son 15 senedir tüm ayakkabılarım* adidas. (bkz: madde bağımlılığı)
adidas superstar
puma trinomic
nike air force
vans classic*