arap erkekleri

(bkz: türk erkekleri) <br>ne diyebilirim ki. nefis ten renkleri, kılları, utangaç yakışıklılıkları, iri yapılı olmaları, seksi sevmeleri, aşkı sevmeleri. eh malum arap yarrağı diye bir kelime de var.
%80 i beni çekmeyen, %15 i eh işte dedirten, %5 i inanılmaz seksi erkeklerdir.
sözlüğümüzde olan arap erkeklerin* tanıtım günleri düzenlemesini talep ediyoruz bu anlamda kararsız kalan* yazar arkadaşlarımızın daha çok fikir sahibi olması sağlanabilir. <br> <br>tanıtım günlerini kendi imkanları dahilinde düzenleyecek olsalar da bir kaç öneride bulunulabilir. <br> <br>misal bölgelere göre arap erkekleri farklı özellikler gösterirler mi? ortalama penis boylarına ilişkin panel. arap erkeklerinde kişisel bakım gibi kısımlar olabilir. daha da ileri gidilerek sex atölyeleri gerçekleştirilebilir. sabırsızlıkla bekliyoruz.
iri gözler beyaz ten*etli dudaklar sex düşkünlüğü ve tabii ki yeteri kadar kıl seviyoruz onları.
her ayıseverin rüyasıdırlar, seksidirler,doyumsuzdurlar. ancak tüm bu artılarının yanısıra kişisel bakım konusunda zayıftırlar;en azından tanıdıklarım ve bir iki kez yaramazlık yaptıklarım öyle idi.
sözlükteki arap erkeği olarak gerekli başvurular bana yapılabilinir.
yukarıdaki hiçbir açıklamaya uymayan bendenizi sorgulama girişimleri içerisinde bulunmaktayım.
hepsi kamyoncu gibi olmayan, aralarında benim gibi açık tenli, hatta iskoçlar gibi kızıl versiyonları olan erkek tipleri. penis genellemelerini sevgi ile karşılıyoruz tabii kitlesel olarak.
şam'ın şekeri arabin zekeri derler...
arapça bile öğrendim.
şeyhlerinin bursuyla yurtdışına okumaya gelen ama okula gitmekten başka her boku yiyen erkeklerdir. aldıkları burs paralarını latin kızlarla clublarda ezerler. geceleri her daim sarhoş gezerler hemen her gece içerler. içmediklerinde illaki bişey sarar tüttürürler. hemen hepsi armani den giyinir, aynı tarz parfüm sıkar aynı tarz muzik dinler, birbirleriyle konuşurken bile 300$ lık kulaklıklarını kulaklarından çıkarmazlar. arap bir arkadaşımın hemen hepsinin biseksüel olduğunu söylediğini de ekleyeyim.yedikleri onca naneden sonra bir türlü öğrenemedikleri ingilizceleriyle ''no pork (domuz eti), it's haram'' diyerek ne kadar dindar olduklarını birkez daha tekrarlarlar. haksız sayılmazlar belki o kadar bunaltıcı zihniyette büyüyüp birden kuzey amerika ya gelince kendilerini şaşırmaları normal ama o çarçur ettikleri okul paralarını ve gerçekten okumak isteyen onca fakir öğrenciyi düşününce çok itici geliyorlar gözüme.
bastırılmış duyguları sex olduğu için fazlasıyla sex düşkünüdürler. ayrıca çok dolandırıcıdırlar. bilmiyorum bana mı rastladı hep ama öyleler...
amerika'da tanıdıklarımın neredeyse hepsinin ya anne ya da baba tarafından yarı italyan, yunan, ispanyol ya da papua ve yeni gineli olduklarını iddia etmeleriyle bana ne kadar kompleksli insanlar olduklarını düşündürmüş olmalarına rağmen yine de tarafımca sevilmişlerdir. etlerinden, sütlerinden ve tüylerinden faydalanmışımdır.
araplar türlü türlüdür.
maroclular candır, içtendir, kadirşinastır, arkadaşlığın değerini bilir, misafirperverdir. iyidirler vesselam ama ben bu güne kadar içlerinden yakışıklı birine rastlamadım.. tabi bunun subjektif bir değerlendirme olduğunu unutmayın.. size yakışıklısı denk gelebilir..
cezayirliler agresiftir, kendi aralarında konuşurlarken kavga ettiklerini sanırsınız, güven vermezler insana. bulundukları ortamlardan hızla uzaklaşılmalıdır..
tunuslular efendi ve nispeten eğitimli insanlardır. sakin ve ağırbaşlıdırlar.
libyalılar cezayirlilerin kötü bir kopyasıdır. çoğu size gerçek ismini söylemez. ya massimodur, ya da
antoniodur isimleri, zira ya annesi ya da babası italyandır... topuk topuk topuk diyorum başka da bir şey demiyorum.
mısırlılar da bu konularda libyalılardan farklı değildir. tek fark onlarda ebeveynlerden birisi muhtemelen yunan kökenlidir. güzellik konusunda da yine tanrının cimri davrandığı bir toplumdur. ancak arap dünyasında küçük dağları biz yarattık havasındadırlar. edebiyat, sinama ve müzik alanında diğer arap ülkelerine oranla üstün olduklarından, bu övgüde haklıdırlar.
lübnanlılar belki de arapların içinde en dikkate değer olanlarıdır. ne kadar yakışıklı, ne kadar kültürlü, ne kadar sıcak olduklarını anlatmaya kelimeler yetmez. adeta sevilip sevilip çoğaltılmaları gereken şukela bir topluluktur bunlar. ha içlerinden yavşak çıkmaz mı? çıkar diyelim ve devam edelim.
suriyeliler ve ıraklılar yine en şukela bear bireyleri barındırmaları açısından bünyemde lübnanlılara benzer sempatik hisler beslememe yol açar. zaten ortadoğu'da adam çıkarsa lübnan, suriye ve ırak'tan belki biraz da ürdün'den çıkar, gerisinden ya civciv çıkar ya kuş çıkar..
başta suudi arabistan olmak üzere körfezin diğer aile şirketi gibi yönetilen emirliklerininse hepsinin amına koyim... camiamızdan uzak, şeytana (usa) yakın olsunlar diyip bahsimizi burada kapatalım.
... bundan önceki işimde mena bölgesi iletişim direktörlüğünde iken toprağına basmadığım memleketi kalmayan arabiyaların güzide mamüller. en mükemmellerine şam da rastlarsınız. bae'de ki ayıların hepsi gey kültüründen nasibini aldığı için artık çok da çekici değildir. sırasıyla şam, doha ve erbil'in erkekleri top 3'ü oluştururlar.
çekici ve insanın içini titretenleri vardır. elbet ama bir yahudi erkeği değildir hiçbiri.
  • /
  • 2