arap erkekleri

ben herhalde bir erkekle evlenirsem arap erkeği ile evlenirdim. geçen yıldan beri inanılmaz seksi geliyorlar.
brezilyali ve sirplarla yarisamazlar ve daha once baska bir yazarin da belirttigi gibi kisisel bakimlarina hic ozen gostermezler. ozellikle (faslilar haric) kuzey afrikali olanlarindan hic haz etmem. nasil ezmisse fransizlar bunlari asagilik kompleksinden ne yapacaklarini sasirmislar... geri kalandan ummanlilari severim; kulturlu ve asiri terbiyelidirler, yakisiklisini gormedim... lubnanlilari ve suriyelileri de merak ediyorum. ortalik durulsa da bir beyrut mu yapsak?
fas, libya, cezayir bölgesinde her ne kadar arap kültürü altında yetişselerde aslen berberi olan erkekler avrupalı kadınların tercihiymiş lo, bir berberi erkeği örneği :
güvenmek istediğim ama güvenemediğim sağı solu belli olmayan erkek tipi.
eşcinsel olduğum için beni öldürmezseler seveceğim erkeklerdir.
iyileri bu kadar iyi kötüleri de bu kadar kötü başka bir ırk(?) yok sanırsam. kürtler de dahil buna, sonuçta kara kaş kara göz lol. ama her zamanki gibi alırım bir dal.
yavaş yavaş ben de bu sınıfa giriyorum.
(bkz: sonradan araplaşmak)
kuveytli ile olmustum. baya iyidi
bir ankara seyahatimde growlr vesilesiyle tanıştığım ehab kişisi araciligiyla saygiyla onlerinde eğildiğim güruhtur efendim.arz ı hürmet ederim.gölgelerinde rakı içerim.
ırak'lı biri ile yaşadığım bir münasebet sonucu bir süre uzak durduğum ancak şu aralar yükselme yaşadığım erkeklerdir
arap erkeği denilince istanbul sokaklarında kafalarında bandaj ve bolca delikler bulunan turist erkekler geliyor. *
lübnanlılar güzel oluyor
hayallerimi süsleyen erkeklerdir
dünyanın en seksi şeyleri
bağdat'ta yaşayan zenginleri metroseksüeldır. kaslarını aldırırlar, allık falan sürerler. sacları da mutlaka uzun ve dimdik jöle'lenmiştir. merak ettiğim, avrupalılar falan da kendi sözlük mecralarında türk erkeklerini "zannettikleri'nden daha metro seksüel" buluyorlar mi.
nedendir bilinmez direkt soğuma sebebim.tabu gibi birşey sanırım.
  • /
  • 2