cann16

Durum: 11 - 0 - 0 - 0 - 29.06.2020 17:40

Puan: 150 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 10.Nesil Yazar.

0

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

ayı sözlük hiçbir şeyi beğenmeme timi

ekşide çoktur burada rastlamadım

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

bursadan fuckbody arıyorum

full pasif

arap erkekleri

dünyanın en seksi şeyleri

cann16

biseksüel erkeklerin gayleri seks aracı olarak görüp kadınlara aşık olması

katılıyorum.2 yıldır ekşiciyim ekşide bile dolu bunlardan

covid-19

diş hekimi öğrencisi olarak bana zamanında tıp seçmediğim için doğru tercih yaptığımı göstermiştir. maalesef 2. dalga eylül gibi gelecektir

bursa

buradan düzgün biriyle tanışmak istiyorum. yeşillendirebilirsiniz nilüferspor

ayı sözlük itiraf

twitter ve hornet sapık doku olduğu için yerimi aldım burada

ayı sözlük günlük

Henüz hiç başlık açmamış.

27 haziran 2020 tırcı ile sevişmem

tırcı şoför bey ile gabile'den tanışmıştık. kaldımı o site diye sorarsanız kullanımı kötü olsa bile play store' de app bile mevcut.
neyse tırcı bey ile fotoğraflaştık çok yakışıklı veya seksi biri olmasa da tır kabininde seks yapma hevesim, hayalim vardı. gerçi benim de tipim çok iyiymiş gibi tırcının güzelliğini sorguluyorum.

tırcı iş nedeniyle benim bulunduğum şehirden geçerken, buluşma fırsatı yakaladık. 140 kg birisi olarak 3 basamaklı tır basamağından çıkarken epey zorlandım. *
tenha bir tarlaya tırla giderken birisi görmesin diye tır yatağına yatmıştım çoktan. yatağa zar zor uzanırken nasıl sevişcem ben burda diye düşünmeye başladım.
bazı tırların yatakları geniş olurdu dayılarımdan bilirim hepsi tırcıydı maşallah.
neyse perdeleri tırcı bey çektikten sonra biraz seviştik hava sıcak, klima da çalışmadığından kan ter içinde kaldık. terimizi sildik, tırcı bey keyif sigarasını yaktı içti sonra bacaklarını açarak kucağıma sokuldu.

bu arada tırcımız full kılsız. benim dökülen kıllarım tırcıya ter vasıtasıyla yapışmıştı bile.

malum korono var alışverişe giderim falan diye cebimde duran pudralı eldivenlerim vardı onlara tükürerek yokladım tırcıyı.
1 kere pasif olduğunu söyleyen ve aktif rumuzlu tırcıya bileğime kadar sokmuştum. acaba birkaç kez daha pasif olsa göt deliği nasıl olurdu?

malum ülkemiz de erkekliğinden ve fuul aktifliğinden ödün vermez ama el bileğine kadar alır tırcılarımız. *

elini değil sikini sok diyince ben de dayanamayıp sokuverdim tırcıya. sokuverdim demek kolay ama bunu yapmak o küçük yatakta epey zordu. aniden birisi pencereden perdeyi çekecek korkusu varken sevişmek güzeldi. ben biraz gidip geldikten sonra erken boşaldım. böyle sorunla bayağıdır karşılaşmamıştım ama yatak olumsuzluğu, heyecan ve uzun süredir seks yapmadığımdan olmuştu. normalde partnerimi boşaltmadan o yataktan çıkmam bunu belirteyim. *

havanın sıcak olmasını ve terlemeyi bahane ederek sonlandırmak istedik.evimin biraz uzağında indirmesini istedim. bi tanıdığın olup olmadığını gözeterek zor da olsa tırdan indim.

tadı tuzu olmayan bir seksti bence. ne zevk aldım ne iğrendim. belki de erkekle sevişmekten sıkıldım. ya da platonik olarak sevdiğim erkek aklımın bir köşesindeydi hâlâ.

siz siz olun bir tırcı ile sevişmeden önce yatak kabini sorun.

cann16

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)

homojen dergi 14. sayı

iyi oldu okuyacak bir şey arıyordum artık var kaliteli bir. dergi.

bursa

30 yıla yakın gidip geldiğim ve sonunda yerleştiğim şehir. yıllar sonra ilk defa altıparmak, heykel civarını gezdim. oraların eski tadı olmasa da sevdim. şaka yollu ve de sevimli bulduğum için büyümüş de küçülmüş dediğim bir şehirdir. insanı da iyidir genelde. eskisi kadar olmasa da muhafazakar yapısı kendini hissettirir zaman zaman. çekirge civarına gidip dağ eteklerinden şehre bakarken çay içmenin keyfi başkadır. bu arada sadece 1 entryde bahsi geçmiş o nedenle özellikle yazıyorum. bursa'da iyi yapılan bir yerde cantık yenmelidir. kıymalısı en güzelidir. pidesinin kenarları puf puf olmalıdır. başlandı mı löp löp götürülür. afiyet olsun.

bursa

çok seveni yoktur belki ya da çok kötü ithamlara maruz kalır. ama bursa güzeldir be havasıyla suyuyla çok güzeldir.

ayı sözlük günlük

yaşamak bu değil. bu günlerde yaşadığımı iddia edemem. buna olsa olsa ölmemek denir.

evde durmak, evde sürekli durmak zorunda olmak çok zor şeymiş. engellilerin durumunun zor olduğunu bilirdim ama şimdi çok çok daha iyi biliyorum.

koduğumun çinlileri yüzünden yaşadığımız günlere bak. en sevdiğim mevsimde eve tıkıldım. bir çiçek görüp, sahile inip mutlu olan insandım, elimden aldı mikrobun evlatları.

allah kahretsin ya. nası hayat bu. bu yaz denize giremeyecek miyim?

edit: denize girdim :d

Toplam entry sayısı: 11

covid-19

diş hekimi öğrencisi olarak bana zamanında tıp seçmediğim için doğru tercih yaptığımı göstermiştir. maalesef 2. dalga eylül gibi gelecektir

arap erkekleri

dünyanın en seksi şeyleri
Henüz takip eden biri yok.