ollg

Durum: 130 - 0 - 0 - 0 - 07.10.2018 23:34

Puan: 2696 - Sözlük Kezbanı

4 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Editör.

I mean I could but why would I want to?
  • /
  • 7

sevgiliyle uyumak

sanırım şu sıra ihtiyaç duyduğum bir şey.

ayı sözlük yazarlarının hobileri

klasik müzik dinlemek/ konserini izlemek, kitap okumak, makale okumak özellikle yapay zeka tarzı geleceğe yönelik, dizi-film izlemek.

deus ex machina

hayat felsefesi haline getirilebilecek bir düşünce , beklenmeyen sonuç, ihtimali olmayan bir şeyin gerçekleşmesi. olayı düzelten tanrı , alet , durum.
hayatta hep iki ihtimalle konuşuruz paranın iki yüzü vardır yazı veya tura ama ya dik gelirse? bu da beklenmeyen ihtimal deus ex machina.

mafyavari dizi ve filmlerin popülerliği

silah satıp uyuşturucu satmayan namuslu mafya babalarının gözde genç erkeği vardır başrolde yakışıklı,zeki,çevik korkusuz,atarlı giderli,tatlı,komik,vatansever, yardımseverdir bu adam. bir de mafyanın ortasında kalmış büyük dudaklı uzun , tatlı ama çok atarlı bir genç kız vardır bu başrole aşık olur.
mutlaka bir rap parçası geçer.
türkü de dinlenir.
şiir söyler buradakiler.
arada bir çatışma olur ama 1 metreden adam vuramaz çoğu.
düşman mafya babası vardır bir de bu uyuşturucu satar ha ondan düşman.
bu genç oğlanla genç kızı ayırmaya çalışır çünkü işi gücü yoktur.
sonrası hayal gücünüze kalmış.

sözlükteki tek kadın yazar

düşündüğünüzden fazlayız gençler üzgünüm.

islami bakış ile lgbti+

bu adamı genel olarak takip etmişimdir hep bugün bu videosu ile daha çok dikkatimi çekti.
birilerinin islamın gerçek bakış açısını ortaya sermesi gerekti.

lesbian bed death

belli bir süreden sonra bütün çiftlerin tutkusunun azaldığı gerçeği var zaten. tabi bu aşırı kısa bir zaman dilimi değil.
lezbiyenliğe özel olduğunu düşünmüyorum.

abel korzeniowski

çok başarılı bir besteci.
öyle bir besteci ki hangi yapıtını dinlesem kalbimi yerinden söker.
sihir dedikleri bu olsa gerek diye düşünürüm.
hatta w.e filmi için yaptığı bu besteye aşığım diyebilirim.

madonna'nın en iyi şarkısısanırım bu film için olan parçasıdır.
gerçi filmin müziklerini abel korzeniowski gibi birinin yaptığı gerçeğini düşünürsek madonna’nın bu parçasının yine pek bir önemi kalmaz.

bir kadını tecavüzcüsüyle evlendirmek

bazı zihniyetler için bu namus temizlemek oluyor bir de.
kadın için ise zindan.
en çok anlamadığım ise bu konu hakkında yazılan kitaplar , çekilen dizi ve filmler.
kadın tecavüze uğrar ve o adama aşık olur.
bunu okuyan ve izleyen insanlar var bir de sevenler tabi.
bilemiyorum bu nasıl kirli bir zihniyet ?

ayrıca lütfen tacizcisi , tecavüzcüsü gibi kelimeler kullanıp o kişiye sahiplendirme hissiyatı vermeyin. gereksiz duyar gibi algılamayın buna mağdur kalan insanlar bu sözcüklerden ötürü aşırı rahatsızlık duyuyorlar.

arabesk söyleyen kadınların lezbiyen olmaya eğilimli olması

belki de çok sevdiklerindendir arabeske eğilimi ?
tabi benim tanıdığım lezbiyenler* hiphop seviyor gerçi.

ayı sözlük chat

evet yine saatimiz gece yarısını geçtiyse külkedilerine iyi geceler, night kinglere selam olsun!

aşırı pintiler

benim gönlüm baya sabancı falanmış dedim. öyle bir zenginlik.

bir bölüm de kadının biri kızının düğününü okulun spor salonunda yapıyordu ve ucuz diye ikinci el olup üzerinde köpek pisliği olan bir gelinlik kiralıyordu , düğün pastası kartondu ve bedava kiraladı , düğün yemeği diye de ekmekleri bölerek tost yapmıştı ben utandım kızın adına o an.

hornette tanışılan kişiyle buluşup foucault sarkacı üzerine sohbet etmek

hornette tanışmayı ve karşıdaki kişinin erkek olduğunu es geçersek efsane bir durum.

state of pride

dört gözle bekleyeceğim belgesel.
umarım güzel tepkilerle karşılanır bu belgesel. zira ailelerin çektiği belgesele bile kötü yorum yapan zihniyetler meşhur.


ayrıca transeksüellik hakkında da güzel bir çalışma yaparlar umarım bu belgeselin içinde. aramızda en kötü etkilenenler genelde onlar. iş verimliliği açısından onları halka kazandırmak, ön yargıyı yıkmak gerek.

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

hiç internette otel aradınız mı ? diye başlayan o trivago.
içten gelen bir küfür senin yapacağın aramayı...

eşcinsellere yasal güvence şart

verilen sözlere göz atsak önce ?
terör durdurulacak artık evlat acısı çekilmeyecek(!)
-hala binlerce anne/baba yürekleri yana yana vatan sağ olsun diyor.
eğitim sistemi düzeltilecek.
-2018 yks’de öğrenciler üniversitelerin taban puanı bile gösterilmeden boş yere tercih yaptı.
kadına/erkeğe/çocuğa tecavüz yani insan haklarının ihlali ? bu konuda yorum bile yapamıyorum yüzlerce insanın çektiği acıları anmaktan öte.
şimdide lgbt hakları diye başlamak isterdim ama homofobik bir yönetim altında olduğumuzu hatırlatmak beni ve benim gibi bütün insanları çok üzecektir.
yine de ne demişler dost acı söyler.

haruki murakami

bütün kitaplarını sanırım bitirdim almadığım 3-4 kitabı kaldı en fazla.
biraz heteroseksist bir yazar olsa da kitaplarının aşığıyım.

dipnot: ayrıca bir yazar nickiymiş selamlarımı yolluyorum murakami sevenle her türlü anlaşırım.

boyalı dolap

sanırım bir gay platformu daha katılıyor gündeme.
hadi yine iyisiniz beyler.

ayı sözlük chat

ayıp ediyorsunuz beğenmemek değil entrylerinizi görmedim.
fazla naz aşık usandırır be çıldırdım boşver.
  • /
  • 7

türk kadınlarının hepsi travesti gibi

"hormonal tomato awards" of the year at goes to cemil ipekçi *

türk kadınlarının hepsi travesti gibi

iyi bir şey mi söyledi, kötü bir şey mi? türk kadınını gömeyim derken arada transları da gömüyor. hetero erkekleri sorsan hepsi 5 yıldızlıdır kesin, nefes alsın yeter!

dark bear'ın ayı sözlüğü despotca yönetmesi

eleştirilere gayet açığım, dark bear başlığını açıp okuyabilirsiniz, ailemden eşime işime kadar asılsız suçlamaların bulunduğu entryleriyle beni rahatsız edebileceğini düşünenler oldu zamanında, entryler hala duruyor. kimseyi memnun etme zorunluluğum da yok, sürekli hatalı entry giriyorsan ben seni uyarmak zorundayım, entrylerinden smile ifade silmeyle sürekli mesai harcayamam, kuraldır yapmayacaksın. başlıklarda entrylere entry ile cevap veremezsin bu da kurallarda yazar, uyarmak zorundayım, zamanımı senin entrylerini silmeye harcayamam. uyarılara rağmen hala da yapıyorsan uçurulursun, bu kadar net ve basit.

edit: bir de keşke açtığınız başlıkların arkasında durabilseniz, silmeseniz. bak entryleri ben değil kendiniz siliyorsunuz!

lesbian bed death

zamanla tutku azalması olayı çoğu ilişki için geçerli değil mi diye düşündüğüm terim. tutku demişken; ben de hetero çiftlerin, lezbiyenlerden daha çok seks yaptığını ancak lezbiyen çiftlerin seks süresinin daha uzun olduğunu okumuştum. tabi bu anketin tamamen doğru olması için dünya üzerindeki tüm çiftleri sorgulamak lazım. sadece bir genelleme.

sevgilinin ayı sözlük'te yazar olması

bir iki kez görüşülen bile anında anlayabiliyorsa öyle biri olsaydı çoktan anlamış olurdu.hatta herşeyi kafaya takan takıntılı biriyse ayrılık sebebi bile olabilirdi.

ayı sözlük chat

gabile, lezce gibi mekanlar * çöp olduğundan chat yapabileceğimiz bir yerimiz bile yok. * * burada yapılmaz ki. discord hesabımı açsak. * yazışmalarda seri olmak önemli çünkü. buraya yazdığın bir şeye 17 dakika 36 saniye sonra cevap alıyorsun. *

aşırı pintiler

bu bölümü tvde izlemiştim. eğer içinizde cimri olduğunu düşünen varsa, fikriniz 'ben aslında cömert bile sayılırım' a doğru evrilecek.

ayı sözlük chat

hornette tanışılan kişiyle buluşup foucault sarkacı üzerine sohbet etmek

hornette bilimsel kişiliğiyle dikkatinizi çeken entelektüel bir beyle felsefi bir sohbete girilir. ardından ev adresleri istenir ve mektuplaşmalar başlar. kâğıda zam geldiği için zaman zaman dumanla da haberleşilir. birbirinizin kültürlü olduğunu yeterince anladıktan sonra buluşma günü ve yeri belirlenir. zaman kavramını reddettiğiniz için güneşin doğuşu ve batışı arasında rüzgârın şiddetinin hafiflediği, sonbahar yağmurlarının çiselediği, ebabil kuşlarının yumurtalarından çıktığı bir eylül günü buluşulur. her şey doğaldır anlayacağınız. bir kütüphaneye oturulup çilekli kefirler söylenir. kütüphaneden seçilen bilimsel kitaplar aracılığıyla soru cevap etkinliği başlar ve birbirinizin bilimsel yetkinliğini anlamak için çabalarsınız. sonrasında ortak bir konu belirlenerek, bunun üzerinde derin bir sohbete başlanır. yargılar konur, kuramlar kanuna evrilir, yeni doğa yasaları inşa edilir. derken bir bakmışsınız akşam olmuş. oradan çıkıp bir picasso sergisine gidilir, resimler tek tek incelenir, alelade çözümlemeler yerine ayrıntılı betimlemelere gidilir. akşam hafif bir fransız yemeği, yüz elli yıllık yetmiş beş aromalı şarap eşliğinde yenir. partnerinizin paltosunu giydirip, siyah şemsiyenizle oradan ayrılıp ışıklı kaldırımlarda simetrik gece yürüyüşüne başlarsınız. meydandaki davut heykeli ve sokağın gözdesi olan kendini yontan adam heykeli üzerinden yaşam sorgulamaları yapılır. gün bitmektedir artık. eve gidilip sekiz saatlik satantango filmi açılır ve bir saat sonra uyunur. partnerin uyurkenki kalp atışları dinlenerek bilimsel bulgular edinilmeye çalışılır. sabah yapılacak olan yeni deneyler için ön hazırlık sağlanıp, freud'un teorileri ışığında görülecek psikanalitik rüyalar dünyasına dalınır.

sabah mozart resitaliyle gün başlar. kadife perdeler ardına kadar açılır ve ropdöşambr giyilir. zamansızlığın verdiği edilgen diyalektik akışın içinde dünya hayatına ayık biçimde devam edilir. partneriniz üniversitedeki dersini vermek için antik yunan tragedyası kürsüsüne doğru yol alır. siz de filtre kahvenizi içtikten sonra geleneksel nietzsche'nin göz yaşları festivalinde hiçliğin çaresizliği konuşmasını yapmak üzere yola koyulursunuz. fakat bilirsiniz ki insan bir yere gidiyorsa aslında hiçbir yere gitmiyordur.

hayaller isviçre basel'de metafizik konularına ilgi duyan bir erkekle solgun gün ışığı altında epik bir yürüyüş, hayatlar "yer var mı, a mısın p mi, içki ısmarlarsan kucak dansı yaparım".

eşcinsellere yasal güvence şart

yalandan kim ölmüş. oy alabilmek için her türlü yalanı söyleyip her yöne takla atar bunlar.

Toplam entry sayısı: 130

ayı sözlük

zamanla gay sözlüğüne doğru gidecek sanırım... şurada 2 veya 3 lezbiyen falan varız koruma kanunu talep ediyoruz.

ayı sözlük chat

12'den sonra bütün yazarlar balkabağına , fareye ve bez bebeğe dönüşüyor sanırım. sözlük 12'ye kadar sindirella 12'den sonra külkedisi.

ayı sözlükteki lezbiyenlerin başlık açmama nedenleri

susma haykır lezbiyenler vardır diyeceğim lakin 3-4 kişi var mıyız sanmıyorum bir tek bildiğim ve tanıdığım unicorn09 var yeterince entry giriyoruz biz de görün bizi ayıp.

çevrim içi yazarlar

sen çevrimiçi
ben çevirimiçi
niye yazmıyorsun
canımın içi ?

manisi ithaf edilir sevgili yazarlar.

biseksüel erkeklerin gayleri seks aracı olarak görüp kadınlara aşık olması

toplumun homofobi anlayışına uyup aynı zamanda cinsel ihtiyaçlarını doyurmaktır amacı. üzgünüm ama bu tipler bana eşcinsellikten daha çok homofobik olmaya adaymış gibi geliyor.

arabasına homoseksüel almayan homofobik taksici

adamın sorduğu soru “ben sana ne yaptım?” verilen cevap “siz hep böyle ahlaksızsınız”
kendi homofobikliklerini haklı çıkarmanın yolu hemen ahlaksız damgası yapıştırmak.
arkadaşlar bilen bilmeyen öğrensin eşcinsellerin taksiye binmesi ahlaksızlıkmış.
bütün heterolar ahlaklı zeki çevik bi biz ahlaksızız şu dünyada.

ayı sözlük

zamanla gay sözlüğüne doğru gidecek sanırım... şurada 2 veya 3 lezbiyen falan varız koruma kanunu talep ediyoruz.

lgbt temalı dizi senaryoları

bir tane de benden;
fakir kız ve zengin kız hikayesi
zengin kızın ailesi fakir kızı istemez çünkü zengin kızın zaten bir zengin kız sevgilisi vardır ama fakir kıza aşık olmuştur.
eski sevgili olan zengin kız bu yüzden fakir kızdan nefret eder onları ayırmak için zengin kıza bir oyun oynar ve fakir kıza zengin kızın bir erkekle fotoğrafını yollar ve onun hetero olduğunu zevk için onunla oynadığını söyler. fakir kız üzülür ve zengin kızdan ayrılır. zengin kız gerçeği öğrenince eski sevgili olan zengin kıza haddini bildirir ve fakir kızla evlenir.

dizinin adı da; yer elması mevsimi.

unicorn09

sabaha kadar bir miktar vaktini çaldığım, çok hoş bir yazar.

prag

sevilen kadın eşliğinde daha çok sevilecek bir şehir.

time dergisi trump dipte kapağı

yakında olacakları elimde bir tabak çekirdek çıtlayarak izleyeceğim.
iki bira alıp gelenlere kapım açık.


islami bakış ile lgbti+

bu adamı genel olarak takip etmişimdir hep bugün bu videosu ile daha çok dikkatimi çekti.
birilerinin islamın gerçek bakış açısını ortaya sermesi gerekti.

lezbiyenlere sorulan sorular

x erkek kişisi sevdiğini söyler verilen cevap “üzgünüm lezbiyenim ve kadınlardan hoşlanıyorum”
gelen o saçma soru...
“bir kadını da aramıza alsak?”