lezbiyenlere sorulan sorular

x erkek kişisi sevdiğini söyler verilen cevap “üzgünüm lezbiyenim ve kadınlardan hoşlanıyorum”
gelen o saçma soru...
“bir kadını da aramıza alsak?”
başlık açıldığından beri düşünüyorum aklıma bi soru gelmedi. ben soracağımı özelden sordum zaten.

hetero erkekler lezzo ile bisek'i birbirine karıştırıyor. üçüncüyü de aramıza alsak sorusu bisek'e sorulur belki ama lezzoya sorulmaz. ben sormam şahsen. şükür ki bugüne kadar hiç lez'e aşık olmadım.

medya onlara bu kadar yatırım yaptığı halde nasıl hâlâ bu kadar görünmez kalabildiklerini de merak ediyorum. bir-iki numune dışında girdiğim hiç bir sitede ve mekanda yoklar. * * aslında varlar da görünmezler.

pek soru olmadı galiba bu. *

not: dipteyim ben ayıp etmişsin birazcık. dikkat çekmeye yönelik bir başlık değil bu. lezzolar lgbtlerin en bilinmezi. şu an sözlükte topu topu iki tane lez var. onlar kendini anlatmaz, biz soru sormazsak hiç tanıyamayacağız birbirimizi. hep gaylere yönelik başlık açılıyor. kendisine özelden ne sorduysam sabırla cevapladı bugüne kadar. haliyle başlığın açılması şarttı.
sanırım yazarların yazdığına da laf atmak moda olmuş. kimsenin kimseyi bilmediği bir yerde neyin fark edilme çabası? bazı zihniyetleri özetledim ama şu an nasıl popülerim bir bilsen.
yobaz mod on:
yaaaw iki kadın şimdi sizin şeye ihtiyacınız vardır isteyin her zaman gelirim ehehuehehe
yobaz mod off
mavi en sıcak renktir filminden esinlenipte mi saçları genelde maviye boyuyorsunuz?saçma bir soru ama merak ettim affedin.
nondigit hayır o filmden etkilenip saçımızı mavi boyamıyoruz. saçlar mavi olunca kadınlar etkilenmiyor veya bir şans durumu olmuyor. boyatan insanlar kendi özgür iradeleriyle boyatıyor.
hiç erkek arkadaşın oldu mu ?