lethallegend

yeni yazarlarımızdan biri. hoş geldin.

(bkz:askk)
ayı sözlük altı yaşında zirvesi'ne katılmasıyla mutlu etmiştir. entrylerinde hissedilen asabi tavrı asla gerçek tavrında yok. çok keyifli sohbetler edilebilecek, dinlemeyi çok iyi başaran, sakin tavrıyla beni etkileyen yazarımız. daha sonraki zirvelere de beklerim. ayrıca çektikleri kısa filmleri de takibe alıyorum hemen.
muhakkak daha derin sohbetler etmek istediğim yazar. zirvedeki hali tavrı, boş bir insan olmadığını düşüncelerini ifade etme şeklinden anladığım yazar ki bu zamanda böyle insanlarla bir araya gelmek büyük bir nimet.
küpelerini ve yüzüklerini çalmayı düşündüğüm zevkli yazar.
survivor 2018 all star basligini atarak begenimi kazandi
sözlüğümüzün yükselen değeri. yirim.
#377957 nolu entrysini yerim ben.

(bkz:kawaii)

bu kadar dürüst bir insan zor bulunur bu camiada. çok gülüyorum entrylerine.
bana profil fotosu kendisi mi acaba mı sanki şoplamıştır belki dedirten yazardır. dikkat, girdiği entryleri beklenenden fazla güldürebilir.
bu yazarın nickaltında neden hep iyi yorumlar var biliyor musunuz?çünkü bu yazar editördür.hakkında yazılan kötü yorumları siliyor. örnek halklailişkilerci. bir de istanbul'da yaşadığı için kendini bir şey zannediyor. açtığım her şeyi bırakıp istanbul'a gitmek başlığına üç defa entry yazmış gelme demiş. zaten o başlığı açtığımda zaten istanbuldaydım.
not: bu entry editor yazar online olduktan sonra silinecektir.
kadının iyisinden anlayan zevk sahibi gay.

(bkz:cate blanchett)
(bkz:tilda swinton)

entyrlerinden kendini belli eden, kültürlü bir yazar sanırım.
tam sohbet edilesi.
bir müddet yazmayı bırakan ama meşhur asdgfhdfafag gülmesi ile geri gelen yazar. şu asdfgsgfada yapmasa iyi biri ama işte durduramıyoruz yapıyor