lethallegend

yeni yazarlarımızdan biri. hoş geldin.

(bkz:askk)
"adam" gibi askerlik yapılması gerektiğini ısrarla #341825 girisinde savunan arkadaş..

tam olarak kafası nedir burada ne için bulunmaktadır bilemiyoruz ama kendisine akıl sağlığı diliyoruz..
ayı sözlük altı yaşında zirvesi'ne katılmasıyla mutlu etmiştir. entrylerinde hissedilen asabi tavrı asla gerçek tavrında yok. çok keyifli sohbetler edilebilecek, dinlemeyi çok iyi başaran, sakin tavrıyla beni etkileyen yazarımız. daha sonraki zirvelere de beklerim. ayrıca çektikleri kısa filmleri de takibe alıyorum hemen.
muhakkak daha derin sohbetler etmek istediğim yazar. zirvedeki hali tavrı, boş bir insan olmadığını düşüncelerini ifade etme şeklinden anladığım yazar ki bu zamanda böyle insanlarla bir araya gelmek büyük bir nimet.
küpelerini ve yüzüklerini çalmayı düşündüğüm zevkli yazar.
survivor 2018 all star basligini atarak begenimi kazandi
2 mart lethallegend günü başlığında kendisinin belirttiği üzere yakın zamanda 35 yaşına basarak kocamış olduğunu bizlere kanıtlamıştır.
evet tatlım sözlükte dikkat çekmek için bunları yapmak akıllıca, ayı sözlük telegram grubunda tanıştım kendisiyle, kanım ziyadesiyle kaynadı küçük kaltağa, gerçi küçük demeyelim artık resmen tohuma ayrılmışlık çağına gelmiş.
seviliorsn karşim
sözlüğümüzün yükselen değeri. yirim.
#377957 nolu entrysini yerim ben.

(bkz:kawaii)

bu kadar dürüst bir insan zor bulunur bu camiada. çok gülüyorum entrylerine.
bana profil fotosu kendisi mi acaba mı sanki şoplamıştır belki dedirten yazardır. dikkat, girdiği entryleri beklenenden fazla güldürebilir.