vaveyla93

Durum: 49 - 20 - 3 - 1 - 23.02.2018 07:27

Puan: 574 - Sözlük Kezbanı

3 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 3

ayı sözlük yazarlarının becerileri

ufak şeylerle mutlu olabiliyorum, bence bu zamanda önemli bir beceri bu.

gerçek hesabından fake gay hesaplara mesaj atan gay

gerçek hesabımla sözlüklere üye olup afişe ediyorum kendimi, mesaj da atmış olsam şaşırmazdınız değil mi dostlar!

asansörde halvet fetvası

her şeye iyi tarafindan bakmak mümkün yoksa kafayı yiyeceğiz. kadınla yabancı bir erkek diyor. iki yabancı kadın ya da erkek ile ilgili bir yorum yok. fetvalardaki açıklardan yararlanalım lütfen.

kızlı erkekli ev muhabbetinde de aynı durum olmuştu. geleneğimize aykırı muhabbeti patlak verdiğinde ben iki kızla aynı evi güvenle (altını çizerek söylüyorum) paylaşıyordum. bir erkekle kalsam götüm tehlikeye girecek. memnun kalıp kalmayacağım da belli değil. kısaca bizim camiayı zorla cima etmeye zorluyorlar yabancı erkeklerden karılarını koruyacaklar diye.

ayı sözlük yazarlarının şu an yapmak istedikleri

sahilde bir bankta ismi lazım değilin dizine başımı koyup dalgaları izlemek isterdim. bu arada o da konuşup dalgalara eşlik edebilir, sessiz sakin dinlenirim sadece.

e-devlet’te soy bilgisi sorgulama uygulaması

evet engellenemez merak dürtüsü sayesinde siteye erişim sağlayabildiğim an bende soyumu sopumu öğreneceğim lakin umarım bir fişleme politikasının ürünü değildir paylaşıma açılan bu bilgiler. iyi ki ötekileştirici ve ayrıştırıcı bir yöntemi sonuna kadar kullanan siyasilerimiz yok! yoksa soy bilgimiz bile bazı özel durumlarda koz olarak kullanılabilirdi.

vallahi paranoyağım ben dostlar, saklayacak hiçbir şeyim olmamasına rağmen rahatsız oluyorum durumdan. bildikleri ya da bilmedikleri her şey diken üstünde bırakıyor beni bu zamanda.

dövmeli insan korkusu

hayatı yeniden keşfedin isimli bir kişisel gelişim-psikoloji kitabı sonrasında çocuklukta edindiğim şemaları tekrarlamamam gerektiği söyleniyor ve aşırı cinsel çekim hissettiğim insanlardan uzak durmam lazım geliyormuş. şema dedikleri şey de çocukluk travmalarını erişkin hayatında bizim bile farketmeden tekrar tekrar yaşatmamız demek kısaca. dövmeli adamlardan korkmamın nedeni kitabın bana mantıklı gelmesi ve duygusal olarak bana acı çektireceklerini düşünmem çünkü bu tayfa genellikle benim cinsel çekimimin fazla olduğu tayfa. tabii her dövmeli insan değil. ergenlikten kalma sevgili adı, latince özlü söz, kartal ya da martı dövmeli insanlardan direkt soğuyorum. diğer kategoride (genelleme yapmadan) ekseriyetle bir bağ kurduğum halde zarar göreceğimi düşündüğüm tayfa oluyor.

duygusal hezimetten çekinmeyen arkadaşlar, kaslı, dövmeli tiplerle benim yerime de hunharca sevişsinler. aşık olursanız da sabah sizi evden apar topar göndermeye çalışmayan bir yiğite denk gelirsiniz umarım. e serseri doğdum, serseri ölücem diyip sizin aşkınıza adam gibi karşılık verenini de bulursanız elinizden kaçırmayın zaten. nesilleri tükeniyor gibi.

gelin tereğe geçti, terek yere geçti

sonu gelmeyen sakarlıklarımın ardından ablamın bana kurduğu cümle. terek dolap demekmiş sanırım ve evet mutfak dolabının kapağının menteşesini kırınca elimde kaldı. kapağı geri takabildim ama sakarlık baki.

bir keresinde de okuldaki asma katta bulunan medya merkezinin cam kapısına güm diye daldım. hoca n'oldu yukarıda, bina sallandı diye görevliye sorarken ben hafif kanayan burnumla tuvalete saklandım. ve daha neler neler.

uzun lafın kısası ben etrafınızdayken tereklerinize dikkat edin efenim.

gozdesenem

geliyor gönlümün efendisi.

0-xcopy

geçtiğimiz günlerde ilk teklileri 'letter to pester'ı' yayınlamış genç metal grubu. daha başarılı işlere imza atacaklarına eminim.şarkının sözlerini de bırakayım şuraya, verdiğim linkte olmasına rağmen.
ı'm sick of that blood sucking circus.

stare into my eyes.
you've never seen them before.
ıt won't happen again until you want it to.
dancing to entertain you.
ı'm just like a monkey on a dumb donkey.
we're the scapegoats and genetic whores,
programmed to sell even our own souls.
push the button, follow the path.
we won't hurt you, but ı may bite you.
ready, steady, nobody move.
that whole place looks like a fucking cemetery.
there's nothing, not even a shiver.

ı look into your eyes.
ı've never seen you before.
ıf it happens again, ı won't even care you.
ıs that the same face or just the same case?
you think that you may like. try it, ı dare you.

the rats and captain had no way to run from that sinking ship.
ıt's going and gone away to make you all happy.

söz: gurur bozkurt
müzik: ozan mustafa tuncal
düzenleme: xeroxcopy
yönetmen: gurur bozkurt
cinematographer: umut acar

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

benim için dün hissettirmemeye elimden geldiği kadar çaba harcasam da müthiş heyecanlı bir zirveydi, çünkü bazı insanlara basit görünebilecek bu tarz bir arkadaş toplantısına ilk defa katıldım ve benim için bir dönüm noktası oldu. hep istediğim ama memleketimde hayalini bile kuramayacağım, gökkuşağının renkleriyle bir araya geldim çünkü. iliklerime kadar yalnız olmadığımı hissettim, kahkaha attım uzun zaman sonra. insanların gözlerinin içine bakarak uzun zamandır konuşmadığımı fark ettim.

gözde senem'den bahsetmeden geçemeyeceğim, sen ne tatlı insansın öyle. muhabbetine, enerjisine, kendisine, mekana, kısaca her şeyine hayran oldum. ilk fırsatta kendisiyle kahve içmek için can atıyorum. kızın gözlerinin içinde bir ışık var, abartmıyorum o gece vakti ay ışığını bu kızdan almış dedim. gündüz görsem güneşle kıyaslayacaktı demek ki meczup kafam.

bir diğer heyecan bir süredir hoşlandığım çocukla ilgili paylaşımlar yapmaktı o mavi ışığın altında, balkonda. dark bear flörtleşmemize çok güzel katkıda bulundu. ilk buluşmadan adama gönül borcum oldu. tanrı mavi ışığı korusun, çünkü sayesinde kıpkırmızı suratım fark edilmedi. yakında sözlüğe dahil olacak bu arkadaş sayesinde buluşmadan önce kendimi güvende hissettim.

gelen sözlük yazarlarının hepsi ayrı tatlı, gerçekten masa farklı aromalardaki şeker ve çikolatalardan oluşan bir tatlı ziyafetiydi. gece için çok teşekkür ederim, her birinizle umarım muhabbetleri daha da koyulaştırabilirim. 2018 benim için dün gece başladı sayenizde.

lethallegend

muhakkak daha derin sohbetler etmek istediğim yazar. zirvedeki hali tavrı, boş bir insan olmadığını düşüncelerini ifade etme şeklinden anladığım yazar ki bu zamanda böyle insanlarla bir araya gelmek büyük bir nimet.

sadece zirvelerden bir gün önce sözlüğe entry girmek

hoş görmek lazım. sözlük müdavimleri farkındadır her şeyin. aman ayı sözlük bey, ağzımızın tadı kaçmasın.

tüm sözlük grup seks yapsa olabilecekler

durumdan haberiniz yoksa ama şüpheniz varsa 'istanbul ne tarafta ağalar' sorusunun katiyen sorulmaması gereken etkinlik. ne olacağını bilemem ama ben kesin çıkış kapısını arıyor olacağım.

yazarların sevişmek istedikleri ünlüler

tom hardy. sevişmek yetmez, nikahına alsın beni. nikahına bile çağırsa olur. gerçi evli mi bilmiyorum.
bir de adını unuttum, ımagine dragons grubunun solisti. yok böyle bir tatlılık. bunu içimdeki ergen söyletiyor olabilir.

ayı sözlük yazarlarının kokuları

sabun kokuyorum bildiğin. bir de arada okula metrobüsle gitmeye çalışırken hayır diyemediğim için free shoptan getirilen çikolata kokulu bir parfüm almıştım, çok özenirsem kendime onu sıkıyorum.

sözlük yazarlarının utandığı anlar

çocukken amcamın evinde tatildeydik. ortaokul olması lazım. televizyonda şu aradığınız halde hattı bir türlü düşüremediğiniz yarışma programlarından var. hani bir soru soruyor, 250 ya da 500 euro filan veriyor ya. kelime bulmaya çalışıyorsun, bir kaç harf çıkmış. ben de amcamın, aşırı muhafazakar kuzen ve çocuklarının yanında uyduğu için y.rak kelimesini ağzımdan kaçırdım. sonuç; bir sessizlik oldu, kanal değiştirildi, zoraki başka muhabbet açılmaya çalışıldı.

mother

2017 yapımı darren aronofsky filmi. sonunda ünlemi ile. başrolde jennifer lawrence ve javier bardem var. izlediğim en tatmin edici filmlerdendi. ipuçlarını takip edip neyin ne olduğuna vakıf olunca çok daha keyiflendim. simgesel filmlere güzel bir örnek. hatta o anlamda yorucu ama bir simgeyi çözünce diğerleri çorap söküğü gibi geliyor. zor bir bulmacayı çözmek gibiydi. ızledikten sonra zihninizde hala oturmadıysa hiç bir şey, internette ufak bir araştırma yapın. ınanç sisteminden ayrı tutarsanız filmi kurgusuna ve filmin bütününe hayran olacağınızı düşünüyorum.

ayı sözlük'te büyük harf olmaması

alttan alta büyük lokma ye, büyük laf etme mesajı veriliyor olabilir veya küçük harflerle konuş annecim, komşular şikayet ediyor deniyordur. gel gelelim bu sözlük küçük harflerle ötekilerin dünyasını hak ettiği yere taşıyor. seslerinin çıkabildiği bir dünyaya

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

gelmeyi çok isterim, asosyallikten yeni yeni kurtulmaya çalışan birisi olarak biraz cesaret lazım. çevremde benim hayat tarzımdan (yanlış kelimeyse affola) birileri olması hayatı tadından yenmez hale getirir benim için. gelemezsem de benim yerime de bir iki güzel laf edin.
  • /
  • 3

polisin üzerinizi araması

başımdan geçen bir olay, polis benden kimlik istedi ilk önce, bende ilk başta hiç bir şekilde tepki vermedim öylece polise baktım, sonra polis kimliğini gösterdi en sonunda, ben de polisin bu nezaketinden dolayı kimliğimi çıkardım ve biraz sonra üzerimi aramaya başladılar, normal bir arama değildi! sonra aramaya devam ettiler, normalde rutin bir kontrolde bu kadar da taciz edilmez ki bir vatandaş, resmen taciz ettiler, bir penisime dokunmadığı kaldı polisin! belki de eşcinseldi, bilemeyiz.. ne olursa olsun bu olay benim beynime kazındı ve bunun gibi bir çok olay gerçekleşmekte, herkesin özeline dokunulmakta ve tecavüz edilmekte, bunu kim yapıyor? sormak isterim kim yapıyor, bu bize niye yapılıyor öğrenmek isterim? devlet vatandaşlarına neden bu şekilde davranıyor? ben o zaman neden vergi ödüyorum, beni iki polis arasın ve beni taciz etsin diye mi vergi ödüyorum? yıl 2019 olduğunda bu olaylar daha da derinleşecek, her şey şekillenecek, hiç kimsenin önemsemediği demokrasi ve özgürlükler yavaş yavaş sona erecek, iyice sokulacaklar tecavüz edecekler, bitecek eninde sonunda tabi ki bitecek!

sanat kedi içindir

kedi de öyle bir şey ki, nereye koysan yakışıyor, sanat eseri gibi bir canlı zaten.

biraderim diyen gey

seksten sonra kardesim yaptigimiz cok gunah deyip defolup giden tipin muadilidir

gozdesenem

ya siz aşksınız canlar. en kısa sürede ayısözlük yazarları adına bir party organize etmek istiyorum. takipte kalın xx

gozdesenem

ondan o kadar çok bahsettik ki, sözlüğe gelmesiyle daha da mutlu etti bizi. hoş geldin harika kadın. ne iyi ettin. yakında tekrar bir araya gelmek dileğiyle...

(bkz:askk)

ayrıca;

(bkz:dokuz pub)

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

şampanya patlatma ve doğum günü kutlama anından bir kesit şurada.

vaveyla93

vaveyla93

dün akşam giydiği beyaz kazağına bayıldığım yazar.

vaveyla93

ayı sözlük altı yaşında zirvesi sayesinde bizzat tanışma fırsatı bulduğu tatlış yazar. yazdığı senaryoları falan varmış, hayata geçirebilirse güzel işler çıkaracağına inanıyorum. zirveye beraber katıldığı arkadaşını da sözlüğe ve homojen dergi'ye bekliyoruz.

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

anca toparladım kendimi sabah sabah mouseum bozulunca delirdim. nedense alkollü bir akşam sonrası sabah erkenden uyanıyorum. anlayamadım. neyse zirve harikaydı yaa baştan sona herşeyi şöyle bir anlatayım.

efendim şimdi ilk defa böyle bizden birileri ile bir mekanda buluşacağım için hem heyecanlı, hem biraz tedirgindim açıkçası. gün boyu tedirginliğimi atmak için sözlüğe yazdım durdum zaten. sonra akşam hazırlandım ve çıktım. akşam sözlüğe yazdığım son entry polislerle ilgili olduğu için tedirginliğim bir kat daha arttı. "lan acaba çevirirler mi?" falan diye korktuğum başıma geldi. taksim metrosu çıkışında polis durdurdu beni. tabi bunu yaparken ben o sırada yürüyen merdivenle yukarı çıkıyordum ki polis bey koluma dokundu. baktım polis!. hemen aşağı inmeye başladım merdiven yukarı çıkarken. hayatımda ilk defa çocuklar gibi şendim. ilahi polis bey amca sen nelere kadirsin. tipimi beğenmedi zaar. kimliğimi istedi. kalbim güm güm atmaya başladı. adamın gözlerine boş boş bakarken birden polis bey "niye bakıyon öyle?" dedi. ben iyice sıçışlara geçmeden hemen "niye bakıcam, görevinizi yapıyorsunuz, ne diyebilim ki?" dedim. adam "peki" dedi. neyse kimliği geri verdi ve yoluma devam ettim.

çıktım metrodan mis sokağa doğru yürümeye başladım. sonra girdim sokağa ulan bak bak bak... "yok olum bu bar nerde lan?" diye içimden geçiriyorum. neyse yürüdüm baya aşağı sokak, yukarı sokak derken... başka mekanlarda keşfettim tabi. bu sırada iyi oldu. sonra dedim "bu bar kesin yukarı katlarda falandır" derken buldum 9pub'ı.

çıktım merdivenlerden. bir baktım sürgülü bir kapı. açtım girdim içeri ulan kimse yok! yanlış mı geldim acaba diye bakınırken garson hanımefendi yaklaştı. "buyrun hoşgeldiniz" dedi. dedim "burda ayı sözlük buluşması olacaktı." "evet" dedi olacak. "lakin henüz kimse gelmedi ilk siz geldiniz dedi." neyse sonra sigara içilir mi burda diye sordum arka balkonda içebilirsiniz dediler, o sırada gözde senem çıktı geldi. sımsıcak bir karşılama. tanıştık. konuştuk. mavi ışıklı balkon muhabbetine giriştik. yaklaşık 10 dakika falan sürdü. cıvıl cıvıl bir kadın, o kadar neşeli, o kadar şen kahkaha, yerinde duramaz mı lan bir insan. öyle kıpır kıpır enerjiyi direk hissediyorsunuz zaten.

10 dakika sonra vaveyla93 ve arkadaşı çıktı geldi. onlarla da tanıştık. çok hoş sohbet insanlardı ikisi de. biz baya muhabbeti mavi balkona taşıdık gibi oldu birden.
gelen balkona, gelen balkona derken futurelavirs ve futurelavirs in kolisi geldiler. tanıştık, selamlaştık. hemen ardından dark bear ve panda mavi balkona damladılar. biz çoğaldıkça mavi balkon, oldu sana gökkuşağı balkon.

biralarımızı alıp içeriye geçtik masaya kurulduk. sağolsun dark bear bize hediyelerimizi takdim etti. ve muhabbete giriştik, çok şey konuşuldu. dark bear'a bazı konularda kendimi ifade etmeye çalışırken futurelavirs'ın adeta bir görev bilinciyle konuya dahil olması ile ifadelerim biraz daha anlamlı hale geldi. burdan da kendisine teşekkür ederim. umarım meramımı anlatabilmişimdir. sonuçta ortak bir noktada buluşabilmemiz kaçınılmazdı zaten. muhabbet ilerlerken ortama daha sonra muhafazakar muhafız ve tam olarak tanışamadığım cake ve arkadaşı dahil oldular. her şey harikaydı. henüz yazar olmayan arkadaşlarımız da vardı aramızda başta gözde olmak üzere hepsini en kısa zamanda sözlüğe kazanacağız.

homojen dergi'nin 2. yaşı ve sözlüğün 6. yaşı sebebiyle ve gözde' nin harika sürprizi ile şampanya patlatıldı. bu arada ilk defa şampanya içtim ve çok sevdim tadını bundan sonra şampanyacıyım. her zirvede isterim ona göre. ha bir de 9pub'ın kendi kokteyli de bir harikaydı. sırrını da öğrendim ama söylemem. denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

sayenizde harika bir akşam geçirdim. gelen herkesle buluşmak, tanışmak, rahat rahat bağıra çağıra lgbti hakkında konuşabilmek, kendimi hiç olmadığım kadar huzurlu ve eğlenceli hissettirdi. iyi ki gelmişim. iyi ki yazmışım sözlüğe umarım daha fazla yazmaya da devam ederim. umarım daha fazla etkinlik yaparız ve umarım hep orda olabilirim.

hepinize tekrar, teker teker teşekkür ediyorum. iyi ki varsın ayı sözlük ve yazarları.

ha bu arada gecenin sonunda dark bear ve panda ile yaptığımız kayganlaştırıcı muhabbeti efsaneydi. artık o güzel kafayla neyi ne kadar konuştum şuan hatırlamıyorum lakin zirvenin her dakikasından çok acayip bir keyif aldım. yazarlar harikaydı, 9pub harikaydı, gözde apayrı harikaydı.
en kısa zamanda diğer yazarlarla da tanışma imkanına erişebilirim umarım.
görüşmek üzere...

dibindibidipnot: ismini ya da nickini unuttuğum yazarlar varsa şimdiden affola, lütfen iletin hemen eklerim.

Toplam entry sayısı: 49

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

erkeklerin farkında olmadan yaptıkları 7 seksi hareket

yedi hareket olarak düşündüğümde hayalimdeki erkek ortaya çıkıyor sevgili sözlük ahalisi.
1. kesinlikle sakalını kaşıması ya da düzeltmesi.
2. elinde herhangi bir müzik aleti olmasi (gitar tercih sebebi)
3. beni dinlerken ya da konuşurken gözlerini gözlerimden kaçırmaması, ben heyecanlanıp kaçırıyorum zaten.
4. kolunu yürürken omzuma atması.
5. özellikle bilgisayar başında çalışırken, dikkatini toplaması gereken bir iş üstündeyken.
6. sigara içmesi, o sigaradan kendi halinde bir nefes alıp dumanını savurması.
7. kitap okurken şekilden şekile girmesi.
4. ve 5. maddeleri cogunlukla farkinda olarak yapabilir ama kendiliğinden oluyorsa, içten geliyorsa tadından yenmez.

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

benim için dün hissettirmemeye elimden geldiği kadar çaba harcasam da müthiş heyecanlı bir zirveydi, çünkü bazı insanlara basit görünebilecek bu tarz bir arkadaş toplantısına ilk defa katıldım ve benim için bir dönüm noktası oldu. hep istediğim ama memleketimde hayalini bile kuramayacağım, gökkuşağının renkleriyle bir araya geldim çünkü. iliklerime kadar yalnız olmadığımı hissettim, kahkaha attım uzun zaman sonra. insanların gözlerinin içine bakarak uzun zamandır konuşmadığımı fark ettim.

gözde senem'den bahsetmeden geçemeyeceğim, sen ne tatlı insansın öyle. muhabbetine, enerjisine, kendisine, mekana, kısaca her şeyine hayran oldum. ilk fırsatta kendisiyle kahve içmek için can atıyorum. kızın gözlerinin içinde bir ışık var, abartmıyorum o gece vakti ay ışığını bu kızdan almış dedim. gündüz görsem güneşle kıyaslayacaktı demek ki meczup kafam.

bir diğer heyecan bir süredir hoşlandığım çocukla ilgili paylaşımlar yapmaktı o mavi ışığın altında, balkonda. dark bear flörtleşmemize çok güzel katkıda bulundu. ilk buluşmadan adama gönül borcum oldu. tanrı mavi ışığı korusun, çünkü sayesinde kıpkırmızı suratım fark edilmedi. yakında sözlüğe dahil olacak bu arkadaş sayesinde buluşmadan önce kendimi güvende hissettim.

gelen sözlük yazarlarının hepsi ayrı tatlı, gerçekten masa farklı aromalardaki şeker ve çikolatalardan oluşan bir tatlı ziyafetiydi. gece için çok teşekkür ederim, her birinizle umarım muhabbetleri daha da koyulaştırabilirim. 2018 benim için dün gece başladı sayenizde.

0-xcopy

geçtiğimiz günlerde ilk teklileri 'letter to pester'ı' yayınlamış genç metal grubu. daha başarılı işlere imza atacaklarına eminim.şarkının sözlerini de bırakayım şuraya, verdiğim linkte olmasına rağmen.
ı'm sick of that blood sucking circus.

stare into my eyes.
you've never seen them before.
ıt won't happen again until you want it to.
dancing to entertain you.
ı'm just like a monkey on a dumb donkey.
we're the scapegoats and genetic whores,
programmed to sell even our own souls.
push the button, follow the path.
we won't hurt you, but ı may bite you.
ready, steady, nobody move.
that whole place looks like a fucking cemetery.
there's nothing, not even a shiver.

ı look into your eyes.
ı've never seen you before.
ıf it happens again, ı won't even care you.
ıs that the same face or just the same case?
you think that you may like. try it, ı dare you.

the rats and captain had no way to run from that sinking ship.
ıt's going and gone away to make you all happy.

söz: gurur bozkurt
müzik: ozan mustafa tuncal
düzenleme: xeroxcopy
yönetmen: gurur bozkurt
cinematographer: umut acar

google görsellerde nick aratınca çıkan ilk resim

yine güzel bir malzeme çıkması açısından eksik kalacağım sözlük maddesi. direkt ben çıkıyorum

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

benim için dün hissettirmemeye elimden geldiği kadar çaba harcasam da müthiş heyecanlı bir zirveydi, çünkü bazı insanlara basit görünebilecek bu tarz bir arkadaş toplantısına ilk defa katıldım ve benim için bir dönüm noktası oldu. hep istediğim ama memleketimde hayalini bile kuramayacağım, gökkuşağının renkleriyle bir araya geldim çünkü. iliklerime kadar yalnız olmadığımı hissettim, kahkaha attım uzun zaman sonra. insanların gözlerinin içine bakarak uzun zamandır konuşmadığımı fark ettim.

gözde senem'den bahsetmeden geçemeyeceğim, sen ne tatlı insansın öyle. muhabbetine, enerjisine, kendisine, mekana, kısaca her şeyine hayran oldum. ilk fırsatta kendisiyle kahve içmek için can atıyorum. kızın gözlerinin içinde bir ışık var, abartmıyorum o gece vakti ay ışığını bu kızdan almış dedim. gündüz görsem güneşle kıyaslayacaktı demek ki meczup kafam.

bir diğer heyecan bir süredir hoşlandığım çocukla ilgili paylaşımlar yapmaktı o mavi ışığın altında, balkonda. dark bear flörtleşmemize çok güzel katkıda bulundu. ilk buluşmadan adama gönül borcum oldu. tanrı mavi ışığı korusun, çünkü sayesinde kıpkırmızı suratım fark edilmedi. yakında sözlüğe dahil olacak bu arkadaş sayesinde buluşmadan önce kendimi güvende hissettim.

gelen sözlük yazarlarının hepsi ayrı tatlı, gerçekten masa farklı aromalardaki şeker ve çikolatalardan oluşan bir tatlı ziyafetiydi. gece için çok teşekkür ederim, her birinizle umarım muhabbetleri daha da koyulaştırabilirim. 2018 benim için dün gece başladı sayenizde.

erkeklerin farkında olmadan yaptıkları 7 seksi hareket

yedi hareket olarak düşündüğümde hayalimdeki erkek ortaya çıkıyor sevgili sözlük ahalisi.
1. kesinlikle sakalını kaşıması ya da düzeltmesi.
2. elinde herhangi bir müzik aleti olmasi (gitar tercih sebebi)
3. beni dinlerken ya da konuşurken gözlerini gözlerimden kaçırmaması, ben heyecanlanıp kaçırıyorum zaten.
4. kolunu yürürken omzuma atması.
5. özellikle bilgisayar başında çalışırken, dikkatini toplaması gereken bir iş üstündeyken.
6. sigara içmesi, o sigaradan kendi halinde bir nefes alıp dumanını savurması.
7. kitap okurken şekilden şekile girmesi.
4. ve 5. maddeleri cogunlukla farkinda olarak yapabilir ama kendiliğinden oluyorsa, içten geliyorsa tadından yenmez.

fuck buddy

aşık olursanız fena. bırakın aşık olmayı, aşık olma ihtimali bile kahrediyor beni. sevgilim olmaya değmezsin ama s.kmeye değersin demek bu karşılık gelmezse. hadi iyi niyetli olup böyle düşünmüyor, aşka inanmıyor diyelim. bu seferde onu aşka inandıracak kadar iyi değilim kafasına geçiyorsun. biri fiziksel, biri manevi tatmine ulaşamıyor. sonuçta iki tarafta üstad serdar ortaç'ın şarkısını söylüyor; mutsuzsun, benim gibi mutsuzsun...
dipnot: aslinda başka başlığa yazmıştım ama ben göndermeden sahibi başlığı kaldırdı. boşa gitmesin dedim yazdığım.

0-xcopy

geçtiğimiz günlerde ilk teklileri 'letter to pester'ı' yayınlamış genç metal grubu. daha başarılı işlere imza atacaklarına eminim.şarkının sözlerini de bırakayım şuraya, verdiğim linkte olmasına rağmen.
ı'm sick of that blood sucking circus.

stare into my eyes.
you've never seen them before.
ıt won't happen again until you want it to.
dancing to entertain you.
ı'm just like a monkey on a dumb donkey.
we're the scapegoats and genetic whores,
programmed to sell even our own souls.
push the button, follow the path.
we won't hurt you, but ı may bite you.
ready, steady, nobody move.
that whole place looks like a fucking cemetery.
there's nothing, not even a shiver.

ı look into your eyes.
ı've never seen you before.
ıf it happens again, ı won't even care you.
ıs that the same face or just the same case?
you think that you may like. try it, ı dare you.

the rats and captain had no way to run from that sinking ship.
ıt's going and gone away to make you all happy.

söz: gurur bozkurt
müzik: ozan mustafa tuncal
düzenleme: xeroxcopy
yönetmen: gurur bozkurt
cinematographer: umut acar

e-devlet’te soy bilgisi sorgulama uygulaması

evet engellenemez merak dürtüsü sayesinde siteye erişim sağlayabildiğim an bende soyumu sopumu öğreneceğim lakin umarım bir fişleme politikasının ürünü değildir paylaşıma açılan bu bilgiler. iyi ki ötekileştirici ve ayrıştırıcı bir yöntemi sonuna kadar kullanan siyasilerimiz yok! yoksa soy bilgimiz bile bazı özel durumlarda koz olarak kullanılabilirdi.

vallahi paranoyağım ben dostlar, saklayacak hiçbir şeyim olmamasına rağmen rahatsız oluyorum durumdan. bildikleri ya da bilmedikleri her şey diken üstünde bırakıyor beni bu zamanda.