vaveyla93

Durum: 70 - 2 - 0 - 0 - 09.05.2018 02:28

Puan: 782 - Sözlük Kezbanı

6 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Editör.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 4

sözde namus

şebnem ferah'ın parmak izi albümünde aysel gürel ve onno tunç'un ünzile'si duyarlılığında bir kadın şarkısı. mevzuyu ajite etmeden ve sözünü açık ve mertçe söyleyen bir şarkı olmuş bana göre. sözleri de şöyle;

ah ah annem
bugün öldüm ben
bir düğmeyle
delip geçti tam göğsümden

tahrik olmuş
aklı durmuş
davetkarmış her halim
o masum ben namussuz

çaldınız hayallerim
bağladınız ellerim
kimse duymadı sesim
kaç kez öldürdünüz

gömdünüz konuştunuz
hapse girip çıktınız
elleriniz kollarınız
hala sürüyor tecavüz

ah ah annem
bugün vuruldum ben
bir an yıllar sürdü
kan yağdı gökyüzünden

kendi aczini bana
yükleyip rahatlama
sözde namusunuzla
kaç kez öldürdünüz

gömdünüz konuştunuz
öyle kirli ruhunuz
sahte namusunuzla
hala sürüyor tecavüz

ah ah dünya
bir doğurdun bin öldürdün
gücüm yetmedi
kendine iyi bak dünya

iğrenç ötesi espriler

hobbit katliamına ne denir?
ufak tefek cinayetler

atlas boysan oğuz

aşağıdaki linkte ifşasını okuyabileceğiniz üzere sorunlu ilişkileriyle camiada son bir kaç gündür konuşulmakta imiş bu arkadaş. tabi bu ifşa bir tarafın anlattıkları, sözü edilen kişinin açıklamalarını da duymak lazım. gel gelelim camiadaki sorunlu kişiler ya da potansiyel yaşantılarımız için bir uyarı niteliğinde olsun diyerekten sözlükte paylaşmak istiyorum bu ifşayı. ancak şunu unutmayalım; suçu ispatlanana kadar herkes masum addedilir.

https://haotekihaberikierkek.wordpress.c...

not: başlığı çocuğun adıyla açtım çünkü içeriğin okunulması için kim bu diye düşünülüp ilgi çekeceğini düşündüm. ayrıca ifşada adı geçtiği için başlığın da kaçak dövüşülüyormuş gibi bir intiba bırakmasını istemedim açıkcası. arkadaş hakkında nerede, ne deniyor bilmeli bence.

en iyi türk dizileri

leyla ile mecnun
behzat ç.
ikinci bahar
yedi numara da benim en sevdiklerim.

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

bir kısım insanları (mesela ben) üniversite sınavına sokup kafasını karıştırarak oy almaya çalışıyorlar, uyanın, oyuna gelmeyin.

şaka maka o gün zaten ortalık karışık olacak, istedikleri gibi at koşturmayı umuyorlar. bir de iyi parti hakikaten girebiliyor mu giremiyor mu şimdi seçime?

sevgilini canın gibi seveceksin düşmanın gibi sikeceksin

benim katılamadığım başlık. çok fazla beraberliğim olmamasına rağmen en keyif aldığım birlikteliğim çok nazik bir insan evladıylaydı. saçımı çekerken bile izin istemesi bazılarınıza o kadarı da gereksiz diye düşündürtebilir ama aradığım o şefkatmiş. düşmanlığı yatakta dahi hissetsem soğuyacağımı düşünüyorum o yüzden. gel gelelim sevdiğiniz insanı tanıyın, işinize geliyorsa da nabza göre şerbet verin. o düşmanlık içinizden geliyorsa ve beraberliğe bir faydası varsa yatak odanız sonuçta, en özgür olmanız gereken yer. ama düşman taklidi sıkıntı yaratabilir sanki.

kibirli eşcinsel modeli

dövme kısmı dışında her satırına katıldım ama o kısım diğer cümlelerinle çelişir. onları diyen iyi biridir ve dilinde vardır diyorum, eline klavyene sağlık.

hiç sevgilisi olmamış ayı sözlük yazarları

olmuyor olamıyor. bir şeyler yaşadığım insanlara sevgili demek için bin şahit lazım. ilişkisel anlamda bakireyim.

sinemada seyredilen ilk film

benim buz devri idi. sinema salonlarıyla bayağı bir geç tanıştım. bu filme de mahalledeki en yakın arkadaşım sayesinde gittim. büyük ihtimalle arkadaşımın annesi 'yazık çocuğa çocukluğunu yaşatamıyorlar' minvalinde bir düşünce geliştirmiştir.

seviyeli ilişki

benim son ilişkim çok seviyeliydi mesela diye düşündüren başlık. iki ay boyunca sevgilim olma ihtimali olan partnerimin çalıştığı kitapçıdan çıkmasını bekleyip sadece kahve içmekle sürüp giden bir ilişki seviyeli olmasın da ne olsun. seviyeli olmayan bir ilişki bundan daha fazlasını kapsıyorsa ben ondan istiyorum. adam o kadar üst seviyeydi ki benden, bana cevap vermeye tenezzül bile etmedi ayrılırken.
bana adeta zirvedeyim canım, sesin gelmiyor buraya dedi.

(bkz:kuyruk acısı)

üryan geldim

burcu güneş'in yirminci yılı için özel olarak hazırladığı türkü albümünün youtube'da yayımlanan ilk performans videosu. sözleri karacaoğlan'a, düzenlemesi ise serdar ayyıldız'a ait. albümde elektronik tınılar taşıyan bir düzenlemeye sahip tek türkü bildiğim kadarıyla. biraz selda bağcan'ın remix albümünden kopup gelmiş hissi uyandırıyor, nefis bir tat bıraktı bende türkünün bu düzenlemesi ve yorumu. sözler yukarıda zaten yazılmış, ikinci baskıyı yapmıyorum.

durduk yere ayı sözlük yazarlarına koyan şarkılar

sözlükçülerin nick hikayeleri

hayali trans kadın karakterimin ismi. hakkında yazılmış ve ileride umarım filme dönüşecek bir senaryo ve hikayeler var. kendisinin hikayeleri yazılmaya devam edecek.

insanı dolgunlaştıran şeyler

insanın dolgunlaştırdığı şeyler diye düşünmeme sebep olan başlık. web cam fantezisi için kılık değiştirdiğimde arada göğsümü selpakla ya da portakalla filan dolgunlaştırırdım. alt kısmın zaten ihtiyacı yoktu. toydum, ne bulduysam koydum yani.

yazarların yapmak istediği çılgınca şeyler

taksim meydanı'nın ortasında linç edilme ihtimalini göze alarak sevdiğim adamın dudaklarına yapışacağım. son partner olamayasıcadan sonra hırs yaptım galiba. eli elime değmedi ayol, bekaretimi geri kazandım iki ayda.

cinsel kimliğini ararken başka insanların kalbini kıran insan modeli

kısa bir süre önce yaşadığım durumdur. söz konusu kişi hoşlandığını belli ettiği halde yalnız kalma ihtimalinin olduğu davetlerden kaçındı, dolayısıyla ev ve sinema davetleri geçiştirildi. bu davetler geçiştirilirken muğlak cevaplar verilmesini davete icabet edileceğinin söylenmesine tercih ederdim. söz konusu kişi herhangi bir temastan kesinlikle kaçındı ve neyin ters gittiği konusundaki soruları kati suretle cevapsız bıraktı. iki ay boyunca beni oyaladı ve medeni bir şekilde iletişimi kestik. bu süre zarfında saatlerce onun işten çıkmasını bekledim (ve bir iki saatlik bir muhabbet için altı yedi saat oluyor aşağı yukarı), çoğunlukla yanında olmaya çalıştım ve elime geçen tek şey sabahtan beri üzerimden atamadığım ağlama hissi, bunalım halleri.

bu insan modellerinin tüm sözlük ahalisinden uzak durmasını temenni ediyorum, özünde iyi insan olabilirler ama lütfen kimlik karmaşanızı daha yapıcı yollardan çözün. en azından açık olun. bahsi geçen kişi baştan dürüst olup emin olmak istiyorum durumumdan deseydi ama bu süreyi onunla yine geçirirdim. kırıldım be sözlük ahalisi, göğsüme bir ağırlık çöktü, gitmiyor. en kötüsü cevapsız kalması her şeyin.

ayı sözlük 31 mart ayaklanma zirvesi

yarın duyuş sınavım olduğu için alkollü ve sigara dumanlı ortamlara girmek istemedim. kendimi tutamayıp abartma ihtimaline karşı. başka ayaklanmalara muhakkak salça olurum canlar.

uzaksın bye

hepimiz gabile'nin kurtlar sofrasından sağ çıkmış bireyleriz diye düşündüren cümledir. karşılık olarak intizar'dan 'nerde olsan gelirim' parçasını gönderebilirsiniz. allah kimseyi öyle bir açlıkla terbiye etmesin, görmediğin adam için:)

domalmak

ortaokul zamanında memlekette iken eve internetin bağlanmasıyla ağza vermek dahil bir sürü seks terminolojisi kelimesini öğrendiğim dönem bana en tahrik edici gelen kelimedir. erzurumlu bir hayırsever! vatandaş webcamde yüzünü göstermeden sen yanıma gel hepsini öğreteceğim demişti. kısacası bu eğitime online başladım. şimdi biri domal dese bana yine tahrik oluyorum ama ağzına bir tane yapıştırıp kaçma anlamında.

eşcinsel misin sorusuna alternatif cevaplar

aşkın sınırları cinsiyetle belirlenemez diye düşünüyorum sadece.
  • /
  • 4

send nudes

karşınızdaki erkek ne kadar odun ne kadar kazık olursa olsun nude yolladığınızda adeta bir kedi adeta kibarlık abidesine dönüşüyor aşk meşk sözlerini dayıyor neyse arkadaşlar önce nasıl sonra nasıl bunlara dikkat evet hala erkeklerden nefret ediyorum...

tarot falı

homojen derginin yeni sayısında tüm burçlar için ayrı ayrı ele alıp analizler yapacağım fal şeysi. beklemede kalınız efem.

ekin uzunlar

kemençesiyle harikalar yaratan karadenizli genç müzisyen.bu aralar son bir kez adlı şarkısıyla listeler de zirveye oynuyor olmanın tadını çıkarıyor olsa gerek.gayet yakışıklı olmasıda ayrı bir özelliği.

kibirli eşcinsel modeli

son derece itici olan eşcinsel modeli. bir boku beğenmezler bu kaltaklar. dünyadaki en mükemmel varlıklar sanki. başkalarının giyinişlerini yargılarlar, aksanlarını yargılarlar, müzik zevklerini beğenmezler, ıyyyy ingilizcen yok mu derler...

her bok bu kaltaklarda. üstelik eşcinseller arasında da çok fazla. azıcık iyi olmaya çalışın iyi. o boktan karanlık kalbinizi biraz aydınlatmaya çalışın da insanların hayatına karabasan gibi çökmeyin. isterse yıldız tilbe gibi giyinir gelir sanane.

sinirlendim yine yazarken kendi kendime bak.

sözlükte de var bunlardan.

bu arada bu boktan tepkilerini de kendilerini savunamayan kişilere yaparlar genelde. o zaman iyice çileden çıkıyorum. bir gün dövcem birini inşallah.

1.75 boyunda beyaz tenli dövmeli hafif kaslı kültürlü gay

1.75 boyunda beyaz tenli dövmeli hafif kaslı kültürlü gay

saçları da siyahsa toplum içinde parmakla gösterip, "işte bundan istiyorum." dememe yol açabilecek potansiyelli kişi.

toplum dışında bilhasaa tenhalarda menhalarda görüldüğü yerde gidip sıkı sıkı sarılasıdır. ne oluyoruz demeye kalmadan nasılsa uydurmadan bir sarılma gerekçesi bulunur, geçer gider. ama bu adamın etkisi öyle kolay kolay geçmez, geçebilemez.

11 nisan 2018 içimdeki orospunun işsiz kalması

sevgili dostlar. bunca yıldır çalışıp kendisine bakabilen, bana hiç bir şekilde muhtaç olmayan, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi müşterisini arayıp bulan ve manen kendini rahatlikla geçindirebilen içimdekı orospu artık işsiz. ona iş bulmak için bilimum gay sosyal platformlarında fink atmak zorunda kalıyorum. bulduklarımı da begenmiyor tabi hasbam. adı üstünde orospu. neymiş efendim; depresyondaymış da bilmem ne de. anam banane senin depresyonundan. bakmakla yükümlü olduğum orospumsun dedik de koliyi de mi biz bulalım. git yap cilveni işveni ayart kimi ayartıyosan. beni alet etme bu işlere.

not: is bu entari içimdeki orospuya söylüyorum sen işit minvalinde kendime atfedilmiştir. kolisizlik başıma vurmuş olup, asosyalliğimin yanına aseksuellik de eklenerek double çekilmez hale gelmiştir.

cinsel kimliğini ararken başka insanların kalbini kıran insan modeli

eşcinselliğini kabullenemeyip dahası kendine yediremeyen insanlardan uzak durmak lazım.sanki kendi aynı bokun laciverti değilmiş gibi size bakış açıları bile tekrar görüşmemek için yeterli.yarım düzine erkek arkadaşı sayısız kolisi buna karşılık sıfır kız arkadaşı olmuş birinden heteroluk naraları duyabileceğiniz başka yer yoktur sanırım.

cinsel kimliğini ararken başka insanların kalbini kıran insan modeli

bu insanlar ciddi zaman kaybıdır. "ben artık hetero olucam, geyliği bırakıyorum" bile diyebilirler.

(bkz:koy götüne rahvan gitsin)

ailecek şaşkınız

suni teneffüs sahnesinde ahmet kural ile cengiz bozkurt öpüşmüşler. ahmet kural'ın kanal d'de bununla ilgili röportaj verirken kullandığı cümleler de ilginç. film arkası ekibi de yerlere yatmış gülerken. aman ne koming. yabancı heteroseksüel oyuncular var, eşcinsel rollerini başarıyla oynamış oyuncular. bizimkiler ise suni teneffüs'ü erkek erkeğe öpüşme olarak dillendirip kendilerini de oyuncu zannediyorlar!

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magaz...

Toplam entry sayısı: 70

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

erkeklerin farkında olmadan yaptıkları 7 seksi hareket

yedi hareket olarak düşündüğümde hayalimdeki erkek ortaya çıkıyor sevgili sözlük ahalisi.
1. kesinlikle sakalını kaşıması ya da düzeltmesi.
2. elinde herhangi bir müzik aleti olmasi (gitar tercih sebebi)
3. beni dinlerken ya da konuşurken gözlerini gözlerimden kaçırmaması, ben heyecanlanıp kaçırıyorum zaten.
4. kolunu yürürken omzuma atması.
5. özellikle bilgisayar başında çalışırken, dikkatini toplaması gereken bir iş üstündeyken.
6. sigara içmesi, o sigaradan kendi halinde bir nefes alıp dumanını savurması.
7. kitap okurken şekilden şekile girmesi.
4. ve 5. maddeleri cogunlukla farkinda olarak yapabilir ama kendiliğinden oluyorsa, içten geliyorsa tadından yenmez.

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

benim için dün hissettirmemeye elimden geldiği kadar çaba harcasam da müthiş heyecanlı bir zirveydi, çünkü bazı insanlara basit görünebilecek bu tarz bir arkadaş toplantısına ilk defa katıldım ve benim için bir dönüm noktası oldu. hep istediğim ama memleketimde hayalini bile kuramayacağım, gökkuşağının renkleriyle bir araya geldim çünkü. iliklerime kadar yalnız olmadığımı hissettim, kahkaha attım uzun zaman sonra. insanların gözlerinin içine bakarak uzun zamandır konuşmadığımı fark ettim.

gözde senem'den bahsetmeden geçemeyeceğim, sen ne tatlı insansın öyle. muhabbetine, enerjisine, kendisine, mekana, kısaca her şeyine hayran oldum. ilk fırsatta kendisiyle kahve içmek için can atıyorum. kızın gözlerinin içinde bir ışık var, abartmıyorum o gece vakti ay ışığını bu kızdan almış dedim. gündüz görsem güneşle kıyaslayacaktı demek ki meczup kafam.

bir diğer heyecan bir süredir hoşlandığım çocukla ilgili paylaşımlar yapmaktı o mavi ışığın altında, balkonda. dark bear flörtleşmemize çok güzel katkıda bulundu. ilk buluşmadan adama gönül borcum oldu. tanrı mavi ışığı korusun, çünkü sayesinde kıpkırmızı suratım fark edilmedi. yakında sözlüğe dahil olacak bu arkadaş sayesinde buluşmadan önce kendimi güvende hissettim.

gelen sözlük yazarlarının hepsi ayrı tatlı, gerçekten masa farklı aromalardaki şeker ve çikolatalardan oluşan bir tatlı ziyafetiydi. gece için çok teşekkür ederim, her birinizle umarım muhabbetleri daha da koyulaştırabilirim. 2018 benim için dün gece başladı sayenizde.

0-xcopy

geçtiğimiz günlerde ilk teklileri 'letter to pester'ı' yayınlamış genç metal grubu. daha başarılı işlere imza atacaklarına eminim.şarkının sözlerini de bırakayım şuraya, verdiğim linkte olmasına rağmen.
ı'm sick of that blood sucking circus.

stare into my eyes.
you've never seen them before.
ıt won't happen again until you want it to.
dancing to entertain you.
ı'm just like a monkey on a dumb donkey.
we're the scapegoats and genetic whores,
programmed to sell even our own souls.
push the button, follow the path.
we won't hurt you, but ı may bite you.
ready, steady, nobody move.
that whole place looks like a fucking cemetery.
there's nothing, not even a shiver.

ı look into your eyes.
ı've never seen you before.
ıf it happens again, ı won't even care you.
ıs that the same face or just the same case?
you think that you may like. try it, ı dare you.

the rats and captain had no way to run from that sinking ship.
ıt's going and gone away to make you all happy.

söz: gurur bozkurt
müzik: ozan mustafa tuncal
düzenleme: xeroxcopy
yönetmen: gurur bozkurt
cinematographer: umut acar

google görsellerde nick aratınca çıkan ilk resim

yine güzel bir malzeme çıkması açısından eksik kalacağım sözlük maddesi. direkt ben çıkıyorum

ayı sözlük altı yaşında zirvesi

benim için dün hissettirmemeye elimden geldiği kadar çaba harcasam da müthiş heyecanlı bir zirveydi, çünkü bazı insanlara basit görünebilecek bu tarz bir arkadaş toplantısına ilk defa katıldım ve benim için bir dönüm noktası oldu. hep istediğim ama memleketimde hayalini bile kuramayacağım, gökkuşağının renkleriyle bir araya geldim çünkü. iliklerime kadar yalnız olmadığımı hissettim, kahkaha attım uzun zaman sonra. insanların gözlerinin içine bakarak uzun zamandır konuşmadığımı fark ettim.

gözde senem'den bahsetmeden geçemeyeceğim, sen ne tatlı insansın öyle. muhabbetine, enerjisine, kendisine, mekana, kısaca her şeyine hayran oldum. ilk fırsatta kendisiyle kahve içmek için can atıyorum. kızın gözlerinin içinde bir ışık var, abartmıyorum o gece vakti ay ışığını bu kızdan almış dedim. gündüz görsem güneşle kıyaslayacaktı demek ki meczup kafam.

bir diğer heyecan bir süredir hoşlandığım çocukla ilgili paylaşımlar yapmaktı o mavi ışığın altında, balkonda. dark bear flörtleşmemize çok güzel katkıda bulundu. ilk buluşmadan adama gönül borcum oldu. tanrı mavi ışığı korusun, çünkü sayesinde kıpkırmızı suratım fark edilmedi. yakında sözlüğe dahil olacak bu arkadaş sayesinde buluşmadan önce kendimi güvende hissettim.

gelen sözlük yazarlarının hepsi ayrı tatlı, gerçekten masa farklı aromalardaki şeker ve çikolatalardan oluşan bir tatlı ziyafetiydi. gece için çok teşekkür ederim, her birinizle umarım muhabbetleri daha da koyulaştırabilirim. 2018 benim için dün gece başladı sayenizde.

cinsel kimliğini ararken başka insanların kalbini kıran insan modeli

kısa bir süre önce yaşadığım durumdur. söz konusu kişi hoşlandığını belli ettiği halde yalnız kalma ihtimalinin olduğu davetlerden kaçındı, dolayısıyla ev ve sinema davetleri geçiştirildi. bu davetler geçiştirilirken muğlak cevaplar verilmesini davete icabet edileceğinin söylenmesine tercih ederdim. söz konusu kişi herhangi bir temastan kesinlikle kaçındı ve neyin ters gittiği konusundaki soruları kati suretle cevapsız bıraktı. iki ay boyunca beni oyaladı ve medeni bir şekilde iletişimi kestik. bu süre zarfında saatlerce onun işten çıkmasını bekledim (ve bir iki saatlik bir muhabbet için altı yedi saat oluyor aşağı yukarı), çoğunlukla yanında olmaya çalıştım ve elime geçen tek şey sabahtan beri üzerimden atamadığım ağlama hissi, bunalım halleri.

bu insan modellerinin tüm sözlük ahalisinden uzak durmasını temenni ediyorum, özünde iyi insan olabilirler ama lütfen kimlik karmaşanızı daha yapıcı yollardan çözün. en azından açık olun. bahsi geçen kişi baştan dürüst olup emin olmak istiyorum durumumdan deseydi ama bu süreyi onunla yine geçirirdim. kırıldım be sözlük ahalisi, göğsüme bir ağırlık çöktü, gitmiyor. en kötüsü cevapsız kalması her şeyin.

erkeklerin farkında olmadan yaptıkları 7 seksi hareket

yedi hareket olarak düşündüğümde hayalimdeki erkek ortaya çıkıyor sevgili sözlük ahalisi.
1. kesinlikle sakalını kaşıması ya da düzeltmesi.
2. elinde herhangi bir müzik aleti olmasi (gitar tercih sebebi)
3. beni dinlerken ya da konuşurken gözlerini gözlerimden kaçırmaması, ben heyecanlanıp kaçırıyorum zaten.
4. kolunu yürürken omzuma atması.
5. özellikle bilgisayar başında çalışırken, dikkatini toplaması gereken bir iş üstündeyken.
6. sigara içmesi, o sigaradan kendi halinde bir nefes alıp dumanını savurması.
7. kitap okurken şekilden şekile girmesi.
4. ve 5. maddeleri cogunlukla farkinda olarak yapabilir ama kendiliğinden oluyorsa, içten geliyorsa tadından yenmez.

fuck buddy

aşık olursanız fena. bırakın aşık olmayı, aşık olma ihtimali bile kahrediyor beni. sevgilim olmaya değmezsin ama s.kmeye değersin demek bu karşılık gelmezse. hadi iyi niyetli olup böyle düşünmüyor, aşka inanmıyor diyelim. bu seferde onu aşka inandıracak kadar iyi değilim kafasına geçiyorsun. biri fiziksel, biri manevi tatmine ulaşamıyor. sonuçta iki tarafta üstad serdar ortaç'ın şarkısını söylüyor; mutsuzsun, benim gibi mutsuzsun...
dipnot: aslinda başka başlığa yazmıştım ama ben göndermeden sahibi başlığı kaldırdı. boşa gitmesin dedim yazdığım.

0-xcopy

geçtiğimiz günlerde ilk teklileri 'letter to pester'ı' yayınlamış genç metal grubu. daha başarılı işlere imza atacaklarına eminim.şarkının sözlerini de bırakayım şuraya, verdiğim linkte olmasına rağmen.
ı'm sick of that blood sucking circus.

stare into my eyes.
you've never seen them before.
ıt won't happen again until you want it to.
dancing to entertain you.
ı'm just like a monkey on a dumb donkey.
we're the scapegoats and genetic whores,
programmed to sell even our own souls.
push the button, follow the path.
we won't hurt you, but ı may bite you.
ready, steady, nobody move.
that whole place looks like a fucking cemetery.
there's nothing, not even a shiver.

ı look into your eyes.
ı've never seen you before.
ıf it happens again, ı won't even care you.
ıs that the same face or just the same case?
you think that you may like. try it, ı dare you.

the rats and captain had no way to run from that sinking ship.
ıt's going and gone away to make you all happy.

söz: gurur bozkurt
müzik: ozan mustafa tuncal
düzenleme: xeroxcopy
yönetmen: gurur bozkurt
cinematographer: umut acar

cinsel kimliğini ararken başka insanların kalbini kıran insan modeli

kısa bir süre önce yaşadığım durumdur. söz konusu kişi hoşlandığını belli ettiği halde yalnız kalma ihtimalinin olduğu davetlerden kaçındı, dolayısıyla ev ve sinema davetleri geçiştirildi. bu davetler geçiştirilirken muğlak cevaplar verilmesini davete icabet edileceğinin söylenmesine tercih ederdim. söz konusu kişi herhangi bir temastan kesinlikle kaçındı ve neyin ters gittiği konusundaki soruları kati suretle cevapsız bıraktı. iki ay boyunca beni oyaladı ve medeni bir şekilde iletişimi kestik. bu süre zarfında saatlerce onun işten çıkmasını bekledim (ve bir iki saatlik bir muhabbet için altı yedi saat oluyor aşağı yukarı), çoğunlukla yanında olmaya çalıştım ve elime geçen tek şey sabahtan beri üzerimden atamadığım ağlama hissi, bunalım halleri.

bu insan modellerinin tüm sözlük ahalisinden uzak durmasını temenni ediyorum, özünde iyi insan olabilirler ama lütfen kimlik karmaşanızı daha yapıcı yollardan çözün. en azından açık olun. bahsi geçen kişi baştan dürüst olup emin olmak istiyorum durumumdan deseydi ama bu süreyi onunla yine geçirirdim. kırıldım be sözlük ahalisi, göğsüme bir ağırlık çöktü, gitmiyor. en kötüsü cevapsız kalması her şeyin.