ayı sözlük altı yaşında zirvesi

aylar önce her sene düzenli yapılan ama bu yıl yapılmayan zirve şeklinde başlık açmış idik.

gerçekten de bunda çoğu yazarın tatilde olması, zirve yapılan mahallerin artık arap-ortadoğu gazinosuna dönüşmesi ve tadın tuzun kaçması da etkili oldu tabi. malum taksim tamamen bitti istiklal caddesi diye bir şey kalmadı.

ama bunlar bizi yıldırır mı elbette hayır.

6. yaşımızı kutlamak için tekrar bir araya geliyoruz ve yeni yazarlarla da tanışma fırsatı sağlıyoruz. ayrıca bu zirve ile homojen dergi'nin 2. yaş gününü de kutlamış olacağız.

yer: dokuz pub
adres:şehit muhtar mah. mis sokak, beyoğlu
tarih:3 şubat 2018.
saat:20:00
hediye: bir miktar okey kayganlaştırıcı*
ve homojen dergi fanzin 1. sayı'dan vereceğiz.

mekana fiyat danıştık, uygun gibi geldi.
vodka 25 tl,
tuborg fıçı 50 cl 14 tl,
carlsberg fıçı 50cl 15tl.

facebook etkinlik: https://www.facebook.com/events/37925565...

izmir alternatifi için: (bkz:ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi)
ankara alternatifi için: (bkz:ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi)
epeydir gelemedim zirvelere, yapılsın da görüşelim, konuşalım, sevişelim, kırıştıralım.
keşke katılabilsem bu zirvelere
ağustos-eylül 2018 gibi yapılırsa katılacağım zirve.
zirveye iştiraklerinizi bekliyoruz efenim.
geliyorum sözlük. gece beni misafir edicekler çıkar inşallah
mekanı işleten arkadaşımız da lgb kadınlardan, o bakımdan rahat edeceğiz diye düşünüyorum. kendisine ulaştım, "cumartesi bekliyorum" dedi. uzun bir ara vermiştik zirvelere, nihayet yeniden bir araya gelebileceğiz. aramıza yeni katılan yazarlarımızla da tanışma kaynaşma fırsatı yaratmış oluruz böylelikle. bu zirve ile homojen dergi'nin 2. yaş gününü de kutlamış olacağız. katılan arkadaşlara homojen dergi fanzin 1. sayı'sından vereceğim. ayrıca elimde bir miktar okeyin kaygan masaj şeysi ürünlerinden var. zirveye katılan yazarlarımıza hediye edeceğim. başka bir hediye veya pasta neyin beklemeyin bebişler.

zirveye gelecek olan veya gelmeyi düşünen arkadaşlar bu başlıktan en azından geliyorum, gelebilirim vb. şekillerde entryler girerlerse tahminen kaç kişi olacağımızı da önceden bilelim isterim ki ben de mekana bilgi verebileyim. telefon numarası gerekirse ve sormak istediğiniz şeyler olursa da bana mesajla ulaşabilirsiniz. 3 şubat cumartesi saat 20:00 sularında mekanda buluşmak, görüşmek üzere.
gelmeyi çok isterim, asosyallikten yeni yeni kurtulmaya çalışan birisi olarak biraz cesaret lazım. çevremde benim hayat tarzımdan (yanlış kelimeyse affola) birileri olması hayatı tadından yenmez hale getirir benim için. gelemezsem de benim yerime de bir iki güzel laf edin.
gelsem acaba ne olur, kimseyle konuşabilir miyim diye bir çok kafamda soruya neden odu. gelmeyi çok isterim bu arada *
ooo kayganlaştırıcım da azalmıştı zaten iyi olur bedava kayganlaştırıcı. yalnız gelirsem aşık olmak yok ona göre. yoksa bozuşuruz. ahahah.
çekinmenize gerek yok arkadaşlar, 6 yılda 100 küsür zirve organize ettik. aramıza yeni katılan, ilk kez zirvelere gelen, ilk kez başka bir eşcinsel ile zirveler sayesinde tanışan birçok arkadaşımız oldu. güzel arkadaşlıklar kuruldu sözlük sayesinde. bünyelere iyi geliyor bu tür buluşmalar. herkesi bekliyoruz.
gelem mi ben de acaba ki? ama 3 şubatmış anca dönüyorum memleketten zaten yetişemem aslanlar size iyi eğlenceler.
katılmak için imkanlarımı zorlamak istediğim zirvedir.
bir iki günlüğüne istanbula kaçıp kafa dağıtmak mutlaka güzel olur...
nasip kısmet diyelim şimdilik.
keşke gelebilseydim dostlar. benim yerime de bolca eğlenin. hepinizi öpüyorum.
3 şubat'ta istanbul'da olacağım, şanslı mıyım nedir? gelmek isterdim ama orası neresi hiç bilmiyorum. belki kuzenle gelebilirim ama. aklımda bulunsun.
izmir'de de bir buluşma düzenlemiş izmir'deki arkadaşlar. istanbul'a gelemeyenler ayı sözlük altı yaşında izmir zirvesi'ne de katılabilirler. bir etkinlik de ankara'daki yazarlarımızdan bekliyorum. örneğin ayı sözlük altı yaşında ankara zirvesi gibi.
servisler nerden kalkıyor, iki elim kolide olmazsa gelebileceğim zirve.
7 senelik yazarım,geleyim de millet tarihi eser görsün bari.
en son 3 yıl önce xlarge club'teki zirvede buluşmuştuk. iyi olur aslında gelsen. beklerim.
çok istedim gelmeyi her ne kadar bir iki kişiyi tanısam da (web üzerinden de olsa) varlığım yeşillik olurdu diye düşündüm bir an .
  • /
  • 2