neden yalnızsınız

bir anket başlık.
benim bu konuda hissettiklerim:

yalnız isek kendimiz seçmişizdir. yalnız olmamız ve kendi yolumuzu yürümemiz, yolun sonunda da kendimizi tamamlamamız gerektiği için yalnızız. su akar yolunu bulur. tek başına tamamlanamayan diğer yarısını tamamlayacak olanları bulur.
yalnız değilim de sevilmeyi beklediğim tek kişi var diyelim. o yüzden yapayalnız hissediyorumdur belki de
yalnızlık bazen sahte kalabalıklardan daha huzurlu gelmektedir.
kim olduğumuzu keşfetmek, başkalarının gözünde olmaya çalıştığımız kişiliklerden arınabilmek için bazen yalnız olmak gereklidir.
yalnız olmak istemiyorum ama...
kariyerim ve kişisel hayat tercihlerim önceliğim. ayrıca yaşam standartlarıma uygun birini bulabileceğime de inanmıyorum pek, özellikle de bu camiada.
otekilestirenler sagolsun
herkesle uyuşamıyor olmamdan, maalesef.
büyük ihtimalle genel çoğunluk yüzümü çirkin buluyor. bunu denemek için hornetime yüzümün görünmediği bir vücut fotoğrafı koydum ve hayal bile edemeyeceğim kadar yakışıklı tipler bana yazdı ve yüz atsana dediler. %90’ı yüz attıktan sonra uymaz kusura bakma dediler. gerçekten bu uygulamalardaki davranışlarımızın karşı tarafı nasıl etkileyeceğini hiç düşünmüyoruz. benden başka biri olsa cidden mahvolabilirdi, neyse ki 20 yaşında bir bakire olarak çirkin olduğumun farkındayım da beni etkilemedi. ben de kendimi spor salonuna atıp skinny legend olana kadar çıkmadım, yani yüzümü yastığa bastırarak yapmak isteyen varsa tekliflere açığım.
bir yıl olucak 14 kasımda. onu kaybedeli çok düzdüm çok düzüldüm, düzgün bir ilişki bulacağımı düşündüğüm anda ama yine yıkıldım. umudu kestim. bu yüzden yalnızım.
ben çok hoş bir insan değilim aklımdaki tek cevap. fiziksel olarakta, kişisel olarakta.
ben çok kalabalığım mesela fakat ruhum yalnız. ruhu yalnız olanlara selamlar.
neden issizsiniz sorusundan bi nebze iyi.