neden yalnızsınız

geçimsiz bi uyuzun teki olduğun için.
yalnızlık kötü bir şey değil ki. ben yalnızlığımla mutluyum. az ve öz insan var hayatımda. böyle devam etmesini de arzuluyorum. duygusal gel-gitlere izin vermemiş oluyor, hayattı dramalarla ıskalamıyorum. bu kendimi kapattım anlamında değil, eğer o kişi gerçekten varsa bir şekilde karşıma çıkacak ve olaylar kendiliğinden gelişecek. bu süre zarfında zorlama ilişkilere başlayıp insanların dengesizliklerinden de korunmuş oluyorum. beklenti büyüdükçe hayal kırıklığı da o denli büyük oluyor. kasmayın hayatı. bırakın akışına. olacaksa olur, olmayacaksa da sığ ilişkilerdense yalnızlık daha erdemli. çok da abartmayın hayatı. bir daha bugünü yaşamayacaksınız şu kısacık ömrünüzde.
elimden gelmediği için. karşımıza çıktı elimizin tersiyleki ittik :)
yalnız olmak ve yalnız kalmak farklı şeylerdir. birisi zihni-hissi bir durumu açıklamak diğeri fiziksel bir olgudan bahsetmek için kullanılır-kullanılmalı-. yalnız olmayı ben seçmedim, hep ötekileştirildim. çok uğraştım kabul edilmek için bir birey olarak sözlük. ama inan bana, yalnız kalmayı ben seçtim !
insanoğluna karşı pozitif duygular besleyemiyorum .
bu tamamen benden kaynaklı sebepler den oluşmakta.insanların yanlışlarını,eksiklerini olduğundan fazla büyütüyorum.bu da değiştirmem gereken özelliklerimden birisi olarak burada dursun
aşkı bulamadığım için sanırım.
yalnız kalmak istediğim için
çünkü dursunbey’deyim
yalnızlığı seviyorum.
önceki entryde ki fikrim değişmedi lakin hayatımda herşey yolunda iken birilerini alıp huzur kaçırmanın manası yok gibi .
hetero bataklığına düştüğümden olabilir
1-etrafta bear seven yok
2-vaktimi başka birine ayıracak kadar enerjik değilim
3-insanlar onları önemseyebileceğim kadar hayatımın içine girmeden yoğun ilgi bekliyorlar.
4- kedim daha eğlenceli.
öncelikle yalnızlık allaha mahsus klişesini şuraya bir koyalım.
yalnız değilim, nadastayım. bu tarlayı sürecek biri aranıyor.
zamanında out olmaya g.tüm yemedi, denk geldiklerimde düz hetero çıktı, mal gibi kaldık şu an. gerçi out olsam bu sefer de açılmaya yemez, salla gitsin lan westeros'taki gece nöbetçileri gibi karda kışta karamsar karamsar gezeriz.
morbid obezim efendim. her ne kadar ağzım iyi lafta yapsa ne hoşlandığım kadına ne erkeğe karşı bunu açıkça ifade edemem çekinirim. göbeğim basiretimin ve ufaklığımın önünde berlin duvarı gibi duruyor.
asker ocağına düştüğümden beri en çok arzulamakta olduğum şey. eğlenceli güzel lakin insansızlığı yeğlerim.
çünkü mutluluğu seviyorum, insanlar ise huzursuzluk ve mutsuzluk dışında hiç bir şey taşımıyorlar.
ankarada sevgılım oğrencıydı..evde tek yasıyırdu.ıkı yıl cok mutluyduk...ama okulu bıtınce memleketıne donmek zorunda kaldı...çıtı pıtı çok tatlı birisiyd,..o gittiğinden beri sevgilim yok
  • /
  • 2