neden yalnızsınız

geçimsiz bi uyuzun teki olduğun için.
yalnızlık kötü bir şey değil ki. ben yalnızlığımla mutluyum. az ve öz insan var hayatımda. böyle devam etmesini de arzuluyorum. duygusal gel-gitlere izin vermemiş oluyor, hayattı dramalarla ıskalamıyorum. bu kendimi kapattım anlamında değil, eğer o kişi gerçekten varsa bir şekilde karşıma çıkacak ve olaylar kendiliğinden gelişecek. bu süre zarfında zorlama ilişkilere başlayıp insanların dengesizliklerinden de korunmuş oluyorum. beklenti büyüdükçe hayal kırıklığı da o denli büyük oluyor. kasmayın hayatı. bırakın akışına. olacaksa olur, olmayacaksa da sığ ilişkilerdense yalnızlık daha erdemli. çok da abartmayın hayatı. bir daha bugünü yaşamayacaksınız şu kısacık ömrünüzde.
elimden gelmediği için. karşımıza çıktı elimizin tersiyleki ittik :)
yalnız olmak ve yalnız kalmak farklı şeylerdir. birisi zihni-hissi bir durumu açıklamak diğeri fiziksel bir olgudan bahsetmek için kullanılır-kullanılmalı-. yalnız olmayı ben seçmedim, hep ötekileştirildim. çok uğraştım kabul edilmek için bir birey olarak sözlük. ama inan bana, yalnız kalmayı ben seçtim !
insanoğluna karşı pozitif duygular besleyemiyorum .
bu tamamen benden kaynaklı sebepler den oluşmakta.insanların yanlışlarını,eksiklerini olduğundan fazla büyütüyorum.bu da değiştirmem gereken özelliklerimden birisi olarak burada dursun
aşkı bulamadığım için sanırım.
yalnız kalmak istediğim için
çünkü dursunbey’deyim
yalnızlığı seviyorum.
önceki entryde ki fikrim değişmedi lakin hayatımda herşey yolunda iken birilerini alıp huzur kaçırmanın manası yok gibi .
  • /
  • 2