yaz aylarında sevişmek

artan ve kamçılanamayan libido nedeniyle kaçınılmazdır. ancak iç mekanlarda sevişmek tam bir kabusa dönüşebilir. malum hava sıcaklığı yüksekken ses dışarı çıkmasın diye camlar kapatılsa bir yandan sevişmeyle, bir yandan sıcaklıka artan ısı kavurur. klima çalıştırılsa vücudun malum yerleri- kıyafetlerle sevişilmiyorsa her yeri- tutulacaktır; bu da sevişme sırasında enerji kaybına yol açar. hele penis tutulsa çok komik olurdu. neyse.

bir de zorlu koşullarda tamamlanan sevişme ardından fokurdayan dedikodu kazanı vardır ki sıcaklarda hiç çekilmez. malum boyundaki morluk ve vücudun açıkta kalan yerlerindeki tahribatlar farkedilip kulaktan kulağa yayılacaktır. hadi kış olsa boğazlı kazakla örtülür. nefesini tutabilenlere tavsiye denizde sevişmeleri, kıymetli yerlerini köpek balıklarına teslim etmekten çekinmiyorlarsa.
yazın sevişmek iki tarafıda bolca terletir. ter kimilerine göre tahrik edici unsur olsada..
ben kesinlikle elini bile tutmam bu sıcakta
şayet iki chubby sevişmeye kalkarsa bulundukları oda saunaya döner.
klimanın altında sevişilmesini tavsiyede etmiyorum , çünki ertesi gün medyum ketoya benzer bi halde kalka bilirsiniz.
ayıların mevsimsel sorunu. kıllı iri iki adamın sıcak ortamda sevişmesi faica ile sonuçlanabilir. ateşli sevişmeler durumu ağırlaştırır. şiddetle klima ile soğutulmuş mekanlar önerilir. bir yeriniz tutulmaz korkmayın. ele yakın yerlerde soğuk su da başarılı bir çözümdür.
şıp şıp şıp şıp... agghhhhhhhhh... sigarayı uzatsana.
güneşin etkisiyle seks arzusu artar, dürtüler coşar ve ayrıca etraftaki birçok tahriki unsuru (denize giren ayılar, denizden çıkan ayılar, güneşlenen ayılar) ile insanın libidosu yükselir, seks daha datlu olur.
genelde kış uykusuna yatan ayılarda daha sık görülür
terden haz etmeyenlere tavsiye edilmez
hardcore arzuların kondisyon düşükse bastırılması kalp krizi riskini önemli ölçüde azaltır
mekanik iklimlendirme araçları tutulma yada gribe neden olabileceğinden en güzeli ılık duş altında yapılanıdır
sex sonrası keyfi kesinlikle sarılıp uyumak değil dondurma yemektir
duşta, havuzda, denizde yani su içinde sevişmek gerek yazın.
havaların ısınmaya başlaması ile birlikte başlayan sevişme çeşididir. sevgiliyle yapılıyorsa, sizin ve sevgilinin terlerinin, ter kokularının birbirine karışması, sevgilinin terli koltuk altının ve kalçalarını ayırıp götünün yalanması, bacak omza sevgilinin üzerine abanıp, gözlerinin içine bakarken alnınızdan bir damla terin, sevgilinin dudaklarına damlaması azdırıcı, kudurtucu, göz döndürücü, el ayak titretici olur.

sevgili değilse sevişilen kişi ter kokusunu bastırmak için kullanılan deodorantların, bilmem nelerin kimyevi kokusu eşliğinde boşalmaktan başka bir işe yaramaz.
serin yaz gecelerinde ise harika olur.hafif bir meltem eşlik ediyorsa size daha ne olabilir ki.