penis boyu

pek çok erkeğin, kendisininkinden küçük olanları referans alarak kendini rahatlattığı kriter.
bodur tavuk her dem piliç avuntusunun asla ama asla işe yaramayacağı ölçü birimi.
paylaştığım kaynağa göre, macarlar ve fransızların penislerinin uzun, romanya ve izlandalıların ise bamyalarının bol olduğu sonucu çıkmaktadır.

http://www.flickr.com/photos/alphadesigner/5558267624/sizes/l/in/photostream/
önemli olan iç güzelliktir lafıyla ne kastedildiğini daha şu yaşımda anlıyorum. pantolonunun içi ve cebinin içi güzelse dünya sana güzel kardeş.
*dert oldu dedirten başlıktır. buna benzer birçok başlık sözlük içerisinde mevcut olup bu furya nereye kadar gidecek diye düşündürendir aynı zamanda.
neden buna bu kadar takılındı dediğim boydur. * ha 20 santim olmuş ha 10 santim olmuş çok mu fark eder? çirkinleşmek istemiyorum ama bunu merak eden kişiler yani büyük penis hayranlığınız, aşkınız var anlıyorum ama insanında bir kapasitesi var, yapmayın etmeyin lütfen,hayallerde yaşamayın.
hem önemlidir hem önemsiz. hem gereklidir hem gereksiz.
doğuştan gelen bir sorun nedeniyle anormal biçimde küçük veya büyük olmadığı sürece (10 cm altı-20 cm üzeri) hiçbir ilişki türünde sorun olmayacaktır...
önemli olmasa binlerce yıldır muhabbeti dönmezdi.bir insanın kendi iradesiyle değilde doğuştan varolan özelliklerinden dolayı kendisini üstün görmesi veya doğuştan gelen ve hayata 1-0 yenik başlatan özelliklerinden dolayı hor görülmesi aşığılanması insanlık kadar eskidir.sadece penis boyundada değil,çirkin olmak,memesiz kadın olmak,kısır insan olmak,kısa olmak çokça uzatılır.
12-15 arası normal penis, 16 cm ve üzeri büyük penis (mega), 11-6 cm arası küçük penis, 6 cm altındakiler ise mikro penis olarak isimlendiriliyormuş.

bir de bunlar var;

(bkz: penis çapı)
(bkz: penis kalınlığı)
malafat efsanesine göre orta asya'dan 5. yy'da başıbüyük yerleşkesine göç eden boydur. günümüzdeki yeri maltepe ilçe sınırları dahilindedir. maltepe ismi de malafattepe'den gelmektedir aslında. 12. asır sonlarında anadolu'daki kafası hariç 25 cm aşireti de bu boya mensup olup savaşçı kimlikleri ile bilinirler. vurucu tim olarak da bilinen penis boyu mensupları, ayrıca cumhuriyetín kuruluş döneminde yeni rejime kaldırdıkları baş ile tanınırlar. ünlü tarihçi götlettin altıntaşak'ın araştırmasında penis boyu'nun ana vatanı göbekistan olarak belirtilir ve boğumlu destanı kaynak olarak alınmıştır. *