kerimcan durmaz

üşenmedim ve kendisini cimer'e şikayet ettim. umarım gaga bulut ile aynı koğuşa düşer. sürüm sürüm sürümsün inşallah. benim namuslu lgbt bacılarımın adını lekelemiştir. lgbt'nin yüz karasıdır.

tayyip baba, kerimcan'ı kodese tık lütfen.
çektiği videoyu öğrenince ağzım açık kaldı. ne akla hizmet yapıldığını bilen haber etsin.

(bkz:stop making stupid people famous)
durum beni ilgilendirmez, skandal diye zıpladığımız bidünya olay skandal sahibine $ olarak geri dönmüştür. kerimcanı da sevemedim hiç ama benim olayım bu da değil benim olayım videodan önce gay friendly olup video sonrası homophobic olan medyatik isimler gündeme göre insanların hassasiyetleriyle oynamaktan çekinmiyorlar tehlikeliler.
kerimcan' ı günahım kadar sevmem ama ne yaptı bu adam, bilinçli mi attı o videoyu bu kadar deli mi yani. birkaç dakika kaldı ve hemen sildi, fakat videoyu birileri internette yaydı ve asıl o kişileri bulup dava açmalı, çoğu insan kerimcan' ı takip bile etmiyor ama biraz önce gördüm ana haber bültenine kadar düşmüştü. aklını peynir ekmekle yemiş bu millet onu anladık da kraldan çok kralcı homofobik lgbti üyelerini de bu sitede görmüş olduk en çok buna üzüldüm. neymiş, gayleri kötü temsil ediyormuş/kötü göstermiş toplumdan tepki toplamış. böyle bir amaç doğrultusunda hareket eden her ünlüyü eleştiririm ama kerimcan' ın böyle bir kastı yok iken lince katılıp bakın ben iyi aile lgbti' siyim demek nedir yani. isimlendiremiyorum bu durumu.
kerimcan durmaz, gaga bulut gibi insanların isimlerinin sanki tüm lgbtnin temsilcileriymiş gibi anılmasından çok rahatsız oluyorum. ve bir kişi ile tüm lgbt hakkında yargıya varan insanların ıq'sunun 2 olduğunu düşünüyorum.
çüküyle oynadığı video hakkında yapılan bazı yorumlar insanı düşüncelere boğuyor.

meselaaa twitter’da adamın teki ciddi ciddi “biseksüel eğilimi varmış, bilmiyorduk” dedi. adama göre eşcinsel biri çüküyle oynayamaz. çükle oynamak için illa kadınlara da ilgi duymak gerekiyor. bizim olayımız pasif olmak ve çükümüzü sadece işerken kullanmak. kaldırmak bile bizi biseksüel yapabilir ona göre.

sonraa “bu bamya ne lan ehehe millet benimkini görse korkar herhalde” diyen tipler de azınlık değil. aşkım hatırı sayılır erkekle birlikte olduk yani görmesek yutturacaksınız he. hetero erkeklerin bu embesil özgüveni beni öldürecek. kerimcan abimizin çükü de gayet ortalama üstüymüş. ben çüke değil de davranışa baktığım için bana hiç çekici gelmedi gerçi. ama iyi çük.

her boka “çocuklarımızın psikolojisini bozuyooaağ” diyen kötürüm olasıca anne babalar da bu konuda eksikliklerini hissettirmediler sağolsunlar. çük psikoloji bozmaz sayın anne babalar. kerimcan’ın yaşadığı aşırı hayat emin olun çükünden daha çok psikolojisini bozmuştur veletlerinizin. ebru gündeş’in çocuğunun da 2013’te psikolojisi bozulmuştu. noluyor bu çocuklara lan! hele hele “yolda elele yürüyen erkeği ben oğluma nasıl açıklarım haa ibneler” kafasındaki ana babalar var ki onlara girmiyorum bile.

“lgbti topluluğuna zarar veriyoağğ” diyenler de antipatimi kazanmadı değil. kardeş millet sizin topluluğunuzu temsil etmek zorunda mı? ki bu kerimcan denen düdük pride’a karşı olan, rte’nin doğum gününü kutlayan biri. bülent ablasının yolundan giden, yolunu bulmaya çalışan bir lubunya işte. kerimcan’a bakıp tüm eşcinselleri kötüleyen ahlak timsali heterolara götünüzüle gülünüz geçiniz. ya da bir lgbti olarak farklı bir şeyler yapmaya çalışınız madem bu kadar umursuyorsunuz.

“hapse girsin mna kodumunun ipnesi, sürünsün köpek, bunlar yüzünden ülke bu halde” kafasındaki homofobik, islamcı, ülkücü tipler ise yine nefret dilinde en ön sırada yer aldı. videodan önce de kerimcan’dan nefret eden bu ibişlere gün doğdu. gaga bulut denen öteki değişiğe yaptıklarının aynısını kerimcan’a yapmaya çalışıyorlar.

sonuç olarak bir çük nelere kadir yüce mevlam. neyse ben tom hardy çükü görmeye gidiyorum. kerimcan’ın “ünlü çükü görme” fantezimi berbat etmesine izin veremem. bilinç altımı çekici çüklerle doldurmam gerek. sonra orlando bloom’ a geçerim belki fjsgfkg.
erkek olduğunu kanıtladın. helal olsun.
hata insana özgü oda insan ve hata yapmış olabilir. linç edilecek bir durum var. onca ahlaksızlığın vicdansızlığın yanında onun yaptığı masum bile sayılabilir
21. yüzyıl tüketicisi. zaman kaybı.
yeni çıkardığı klip çok wannabe olsa da personasına gayet uyuyor ve süper kaliteli olmuş. vallahi tebrik etmek lazım. görgüsüzlükte çığır açan amerikan kliplerinden eksik bir yanı yok, birkin çanta, bilmemne ayakkabı, herkes benim peşimde, flaşlar mlaşlar falan filan diyerek ayyyyynı amerikan muadillerinin aynısı bir iş koyabilmiş ortaya. adamdaki vizyon kimsede yok valla burada ya, vallahi tebrik ediyorum.

bir kez daha izler miyim? valla homofobimi azdırmamak için bu tip yapımlardan uzak kalmaya çalışıyorum aslında, ehehe.
yeni klibi türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi klibi olmaya aday beverly hills kızı. herkes sözleri ve klibi birtakım mesajlar içeriyor, çok cesur falan diyor ama bence çok güzel göt sallıyorlar. göt sallamalarına hayran kaldım. bizimlesin canım.
sevgilisi var mı merak ettiğim. böyle tiplerin sevgilisi oluyor mu ve oluyorsa kim oluyor? bu tarz magazin hayatlı gaylerin hayatları bir değişik çünkü.

los angeles'ta çektiği, yüksek paralarla bezediği, holywood şarkısı ve klibi kendisinin olabilir. gerçek eşcinsellik bu değil.
girl bende bu tur muzikleri pek dinlemiyorum ama degerlendirme yaparken bu konseptteki isler icerisinde bir degerlendirme yapilmalidir diyorum. bence bu anlamda basarili ve piyasada iyi bir yer bulur. ama obur taraftan tabiki bir doksanlar sarkisi kalitesinde olamaz. oldies goldies olamaz.
  • /
  • 4