kerimcan durmaz

eşcinsellerin recep ivedik'i demiş bir yazar. ne güzel demiş hay ağzına sağlık
konser için gittiği samsunda gerici grup tarafından saldırıya uğramış geçmiş olsun.
kendisine saldıranlar gündemdeki meşhur '' kandırıldık '' klişesinden besleniyor olmalılar. ancak kendisine güveni olmayan insan istemediği şeye dönüşür, bir gün yolda yürürken ibneleşir, bir gün ansızın parti değiştirir, bir gün aniden çok yücelttiği değerlerin anlamsızlığını fark eder. olumlu olumsuz başkalarını gözünde çok büyütmek tehlikelidir, ona aniden tapabilir, ondan fazlasıyla nefret edebilirsin, ona dönüşebilir ya da bu hikayede olduğu gibi '' o '' nu yansıtmaktan deliler gibi korkup '' o ''na saldırabilirsin. yani kendinle kavga edersin.
neden sevilmez bu adam anlamam, hiç kimsenin temsilcisi olmak zorunda değil, onun dj'lik yaptığı hiçbir yere gitmek zorunda değilsin, tv de çıksa kanalı değiştir...iyi de bu nefret ne? vay efendim hiç çalışmadan çok para kazanıyormuş, e sanane, senden hesabı sorulacak, herkes para kazanmak için hammallık mı yapacak, tarla mı ekecek...kendisini çok çok seven biri olarak, başına gelen olay için çok üzüldüm, inşallah fizikselden ziyade ruhsal yarayı hemen anlatır bu şirin adam....yolu açık olsun
kendisine saldıran çomarların resmini şuradan da paylaşmış olalım. samsunlu bir grup errkek!

http://ayisozluk.com/lnk/a9df9d
geleceğimizin teminatı !! olan gençlerin yaptıklarına bakın hele. ahlaksızlığın bini bir para bunlarda bir de kalkmış millete ahlak dersi veriyorlar akılları sıra. bu ülkenin çok temel bir ahlak problemi var. bir de eğitim herkesin malumu. evrensel ahlak ilkeleriyle, doğru şekilde tasarlanmış çağdaş bir eğitimle ancak azalabilir bunlar.
tiplere bak hele.ceplerinde sigara parası yok beylik kabadayılık yapıyorlar.bunların mevzusu ahlak falan değil.bunlar bir ibnenin çok para kazanmasını hazmedemedikleri için yaptılar.hayatları boyunca onun bir gecede aldığı parayı yan yana göremeyecek olmaları dert olmuş bunlara.kahve köşelerinde memleket kurtaran çomarların yavruları bunlar.kerimcan iyi yaptı bunlara ama çomarların parasını aldı çatır çatır da keyfine bakar şimdi.su akarken testiyi doldurdu bu da onlara dert olsun.
fenomen kelimesinin anlamını ifade ediyor. tarzı ve tavrı ile yepyeni bir konsept yarattığı ve kendisine heteroseksüellerinde içinde bulunduğu bir destekçi kitlesi yarattığı için.

şahsi fikrimi soracak olursanız; ne sesi ile nede dansları ile ilgileniyorum. tarzım değil. ama bazı hareketleri ve snapleri bana çok eğlenceli geliyor. örneğin araba kullanırken çık önümdeeen diye cırlaması gibi.

kerimcan durmaz'ın türk toplumu için bir anlamı var. bence kerimcan durmaz tepkisi gibi psiko sosyal bir terim literatüre girmeli. ve bu terim kitlelerin tanımadığı bir insandan nasıl nefret ettiğini, onu nasıl kıskandığını, onu karalamak için nasıl çaba harcadıklarını ifade etmeli. yani kerimcan durmaz demek bir toplumun önyargıları ile nası tehlikeli ve çirkin olduğu anlamına gelmeli.

açıkçasını söylemek gerekirse; kerimcanın bir günde kazandığı parayı bir yılda kazanamıyorum. ayrıca askerlik de yaptım. üniversite de okudum. ama bu hiç umrumda değil. demek ki şansım yağver gitmemiş. bu sebeple sağda solda laf edecek kadar düşmedim.

insanların içlerinde büyük nefretler taşımasından korkuyorum ve rahatsız oluyorum. allahtan tek dileğim herkesin kendi nefretinin içinde boğulması.

ayrıca da onsa saldıran ve erkeklik taslayan insan müsveddeleri de acınacak haldeler. tıpkı bir maraba gibi yaranma, toplumda değer görme derdindeler. akılları sıra gençliği kurtardılar. amaçları bu muydu peki. tabiki hayır. değer görmek. çünkü bu köşe başı tesbihlileri düşüklük abidesi olup hayatını yola koyamamıi kapasitesiz insanlardan oluşuyor. ne sikmeye, ne siktirmeye ne otuz bir çekmeye değmezler. zavallılar. çoluğu çocuğu toparlayıp suça teşvik ederken, azmettiriken düşünün gençliği. soytarılar.
ktog'un kerimcan hakkinda yazdiklari mutlaka okunmalidir zira kusursuz bir bicimde durumu aciklar bir sekilde yazmis.

http://ayisozluk.com/lnk/aaaz
kerimcan durmaz, eşcinselliğin üzerinden prim yaparak kendisini halka arz ediyor. ne kadar da gey, ne kadar da sempatik, allam şirinlik akıyor her yerinden denilerek ilgi odağına şuan dj'cilik yaparak ve sosyal medyadaki gereksiz zaman kaybı videolarıyla popülerleşen isimdir. ben isterdim ki, eşcinselliğini sahiplensin, sürekli dile getirsin. böyle geniş ve zengin bir sosyal ağına sahipken esprileriyle beraber homofobiğe karşı güzel videolar çekerek bir nebze de olsa destek verebilirdi. üzgünüm ama kerimcan durmaz da çekimserdir.
yaşantısını, davranışlarını asla eleştirmiyorum. iyi yönünden bakıyorum. ülkemizdeki diğer lgbt bireylerinin de cesaret alıp kıyıda köşede saklanmadan bir hayat yaşayabileceğini gösterdi hepimize. birçok insana umut ışığı olduğunu düşünüyorum."ben buradayım ve inadınıza yaşayacağım!" diyebilmek mükemmel olmalı. umarım bir gün başına kötü insanlar yüzünden bir şey gelmez. var ol kerimcan.
bana çok abartılı geliyor bu tip insanlar. gay olabilir ya da olmayabilir kendini bağlar. lakin bunu kendisinin yaptığı şekilde milletin gözüne sokar gibi yapması aslında bence lgbt üyelerini halkın gözünde küçük düşürüyor. her lgbt birey sanki kendi hayatında onun gibi davranıyor algısı yerleşiyor halkın kafasında. e bu da haliyle millette bir iriteye ve iticiliğe sebep oluyor. ha tüm dünyada yok mu böyleleri her yerde var lakin bizim ülkemizdeki dar görüşlü zihniyet göz önünde sadece bunları görünce bunlar bize ters diyebiliyorlar ki bence son derece haklılar. daha normal davranan hayatın içinde yer alan tipler olmalı ki halk lgbt bireyleri kabul etsin. lakin bu da çok zor görünüyor.
kerimcanı en iyi anlatan üç kelime:biliyosun,biliyosun,biliyosun.
gay olmayı milletin gözüne sokmak diye bir şey yoktur. arkadaş ne milletmiş bütün ahlakını bu lubunyalar bozuyor sanırsın. çocuk feminen ve böyle yaşamayı seviyor. bunu milletin gözüne sokmak için yapmıyor. insanlar kerimcan'a bakıp "bütün gay'ler böyle" diyecek kadar embesilse bu kerimcan'ın suçu değil, milleti eğiten ve toplum kurallarını şekillendirenlerin suçudur. maskülen tipli bir gay olarak kerimcan ve onun gibilerin yaşayış şekillerine asla kızmıyorum.

kişiliğine, patavatsızlığına laf edilir, ona bir şey diyemem ama şu "eşcinselliğini milletin gözüne sokmak" ifadesi hep heteroseksizmin ekmeğine yağ sürmektir. sabahtan akşama kadar heteroseksüel insanlarla muhatap olup onların boklu aşk hikayelerini dinleyen biz bundan şikayetçi olamıyoruz ama.

kerimcan'da bal gibi star ışığı var. sevmeyeni olduğu gibi seveni de çok. şahsen çok bayılmıyorum kendisine ama şu son bostancı gösterisi bile işini ne kadar ciddiye aldığının göstergesi. gay alemini iyi temsil edeceğim diye de kendi zevkinden ve yaşayış şeklinden ödün vermeyecek tabi ki.
pek te tutmadığım starcık.bu adamın yeteneği nedir gerçekten.ayrıca yönelimini kullanarak fenomen olduğunu düşünüyorum.straight videolar çekseydi sonuç bu kadar iyi olmazdı kendisi için.
pardon çok iyi bir makyözmüş kendisi.
hareketleri ve giyiminin abartılılığı ve absürt olmasına karşın basit çalışan kafası sayesinde ün yapmış, lgbti bireyi olması ve çevresinde de çok yine onun gibi davranan lgbti bireyi arkadaşı bulunması sebebiyle de tüm türkiyeye lgbti bireylerini yine olabildiğince gereksiz abartılı, party-non-stop şeklinde lanse eden bomboş lakabını adına söylemek istediğim ama zararı çok olduğu için bomboş da denemeyecek canlı. kafalara yerleştirdiği bu lgbti imajları bu kafalardan nasıl silinir, çelişkili ve yine absürt siyasi destekleri ve beyanları nasıl anlaşılır veya ülke genelinde genişlemeye devam eden bu beyinsizleri sosyal medya fenomenleri haline getirme anlayışı ne zaman durur bilmiyorum. keşke dünyaya shroom olarak gelseymiş dediğim insan. en azından yarattığı yanlış algılar kitlesel çapta diğerlerine zarar vermeden birilerini bir süre eğlendirirdi hem de geçici ve etkisi kısa süreli olurdu.
(bkz:çöp)
(bkz:yalak)
(bkz:ıq under 85)
(bkz:trizomi 21)
(bkz:artık siktir git)
(bkz:özür dilerim sözlük)
(bkz:bugün çok doluyum)
  • /
  • 3