kerimcan durmaz

snapchat'in beğeni kazanan ve bolca takipçisi olan 21 yaşındaki yeni fenomenlerden. burun ve dudak estetiği sonrasında gayet hoş biri haline gelen kerimcan sosyal medyadaki etkinliği dışında djlik yapıyor bildiğim kadarıyla. çok ulaşılmaz takılıyor, resmen ulaşılamazlığının travestiliği.

twitter: https://twitter.com/kerimcandurmaz
instagram: https://www.instagram.com/kerimcandurmaz...
kendilerini sosyal medya da taksiciye yaptıkları terbiyesizlikle tanıdım.taksicinin sabrı evren kadar sonsuzken arkadaşın ve kankisinin seviyesi bir o kadar dardı.adamın koltuğunda sigara söndürdüler,adamla kafa buldular daha neler neler.botokslu yüz hatlarıyla çok eğlendiler.ne iş yaptığını hep merak ediyordum demek ki dj'miş.sosyal medya paylaşımlarına bakılacak olursa hali vakti yerinde ve bunu göstermekten de çekinmiyor.ne diyelim allah botokslarına ve fanlarına zeval vermesin.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28...
süper itici oksijen israfı. taksici videosundan hatırlıyorum ben de.
estetikleri öncesinden fotoğrafını buldum;


bazı hareketleri biraz aşırıya kaçsa da eğlenceli bir snapchat kullanıcısı . özellikle açıp caner çalışır ve kendisinin videolarını izleyip bazen kahkaha bile atıyorum .

ancak bu aşırı dışa vurumun biraz problemli olduğunu düşünmüyor değilim açıkçası .
kendisinden az önce haberdar olduğum sosyal medya ünlüsü. çok itici bir hali tavrı var öff sokakta adres sorsa dönüp cevap vermem.
kendisi ve arkadaşları son derece patavatsız. benim de dün haberim oldu bu arkadaştan. youtube'dan videolarını izleyeyim dedim. terbiyesizlik, patavatsızlık gibi özellikleri üzerine çok güzel oturtmuş gerçekten. aynılarını ben yapsam kötü karşılanırım ama bu arkadaşta değişik bir sempati oluşmuş. baya seviliyor. adam nasıl para kazanıyorsa artık "hayatını yaşamak" fiilini bizzat gerçekleştiriyor snaplerine göre.
ben videolarını izlerken çoğu zaman güldüm. evet sinir bozucu ve saygısız ki kendisi arkadaşlarıyla dubai'de gezerken sanıyorum taksi şoförüne "seninki kaç cm" gibi sorular sordular. bu denli bir özgüven var arkadaşlarda. bunlar üzerindenden de sosyal genelleme yapamayacağım.

-bence komik, sence?
-bence de sence?

haha salak şeyler.. ayrıca bir iki videoda kendi kalın sesini kullanışına şahit oldum ve kendisinden aşırı derecede tırstım. o feminenlik üzerine erkek gibi konuşunca korkunç biri oluyor. neyse.
makyajsız hali yakışıklı, adana aksanlı ve makyajsız hali çekici olan snapchat ünlüsü.

taksici videoları çok rahatsız edici ancak terbiyesiz oldukları için değil çok bağırdıkları için bu durum. bana izlerken taksici halinden memnun gibi geldi zira.
son derece yapay(estetik yaptırdığı için) ve yapmacık bulduğum insan. ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol. işte bu söze uymayan bir insan olduğu için antipatik geliyor. hiç göründüğü gibi değil. sevmiyorum ve gülmüyorum.
bazen çok güldürse de eşcinseller için iyi bir temsil olmadığını düşünüyorum. ayrıca estetikli miymiş ya la, dudakları hadi eyvallah ben burdayım diyor da, estetik öncesi fotoğrafı ile şimdiki halini karşılaştırdığımızda kunta kinte gitmiş, onun yerine adeta bir yunan tanrıçası gelmiş.
gerçek kürk giyen ve bununla övünen, zaz sokak sanatçılığından bu yerlere geldiği için onu sokak sanatçılığı ile ezen gerzeğin teki.

izlerken ben de gülüp eğleniyorum fakat bu tarz sonradan görme yaklaşımlarını çok yalnış buluyorum.
ayrıca kesinlikle lgbti hakkında bir bilgisi olduğunu ve eşcinceller için iyi bir temsilci olduğunu ben de düşünmüyorum.
2 gün önce snapchatte homofobikler üstüne yaptığı okkalı konuşmadan sonra daha çok sevdiğim insan!
herif bir tek bana mı itici geliyor?
bacaklarına bakın. asit mi döktü, nükleer silah mı kullandı acaba.
snapchatte beni kahkahalara boğan, çok eğlenceli birisi. ayrıca son attığı snaplerdede eşcinsellik üzerine çok güzel konuşmuştu, ablan star bebeğiim.
toplasan 2 yada 3 vine'ına gülmüşümdür. diğerleri de bunun neresi komik amk tepkisi . vasat ve başarısız bi tipleme. kesinlikle sevenleri de çok olur. kimler sevilmiyor ki bu ülkede
hele ki o iki ekürüsü varya uffffff evlerden ırak
tam olarak anadolu insanlarının zihinlerinde oluşan eşcinsel erkeğin vücut bulmuş hali. bana göre hatta eşcinsellerin recep ivedik'i
ne yaptıysam ne ettiysem sevemedim bi türlü olmadı üzgünüm bızımla degılsın
yalnız yanında menejerim diye gezdirdiği salih miydi suat mıydı neydi hatırlayamadım. adam iyi parça *
'' ay ne mana'' diyen tipleri gördükçe ağzına çakasım geliyor artık.saygılar... (bkz: baydı)
süper itici bulduğum hareketleri abartı insan.hiçbir şeyi de komik değil insanlar nasıl sempatik bulup eğleniyorlar anlamıyorum.
mal turnusolu. bir insan bunu takip edip gülüyorsa koşarak uzaklaşın.

sevimli desen değil, komik desen hiç değil.
  • /
  • 4