daha çok unutmak için daha fazla sevişmek

kendini, onu, başkalarını unutmak, kendini kandırmak, karışmak, beyin esaretini bedensel teslimiyetle aşmak adına kendini bırakmak, bir anlığına yenik düşmek, yok olmakla başlayan, sonrasında arsızlığın çağrıştırmadığı huzurla dinginleşmek için dört nala süren sevişmelerin felsefesi. sevişmek aklını başkasına teslim etmek gibi, onda gördüğün/görmek istediğin onla sevişmek, hatırlamak istemediklerini yatağa gömmek.
teoman'ın senden önce senden sonra isimli şarkısında "daha kaç vücut gerek bana, benim seni unutmama" sözleriyle dile getirdiği durum.
daha fazla acıya çağrı yapmaktır
kendi kandırmaktır
aslında işin bahanesidir sevişmek ister canı ,özgürlüğün tadını çıkartır böyle tipler sonra vicdanıyla çelişmemek için bir bahane bulur.
bizim bi' arkadaşın deneyip sonun da iyice boka sardığı durum. bunun çocukluk aşkı mı ne varmış o bunu terketmiş. bu da unutabilmek için 8796547363456 kişi ile yatmış. geçen gün aradım nedir durum dedim. bittim ben dedi. ruhum da bedenim de bitti dedi. götüm de kişiliğim de folloş oldu dedi.
becerebilseydim yapmak isterdim. kimisi acıdan kabuğunu açtıkça açar. iyice acısın, öyle bir acısın ki bir daha da acımasın diye.

kimi de sımsıkı kapatır. ben o kapatanlardanım işte. şu var ki, yaşamını rahip hayatına çevirmek pek çok insanın sizi takdir etmesine neden oluyor. ama bu o boşluğu doldurmuyor işte. acıdan kafamı duvara vurana kadar, kanser olacakmış kadar içini sıkana kadar, hastalıklıymış gibi insanlardan kaçana kadar millet folloş desin, kimin umrunda.

ne yazık, folloş olamayacak kadar korkağım.