olgun gay

an itibari ile olsa da gecenin tadını çıkarsak dediğimdir...
tatlılar baya ya kendine iyi bakmış olanı varsa alırım bi dal.
olgunlaşana kadar ağaçtaki elma gibi kalmamış, çeşitli soslar ve güzelliklerle kendisini hazırlamış/yetiştirmiş olanları tadından yenmez.

ne var ki türkiye'de birlikte olunacak olgun gay sayısı bir hayli az. geneli bakımsız ve çökmüş oluyor. belki bizim jenerasyon kaportayı toparlar.
gençlere tercih edeceğim erkek ruhundan anlayan gay. ben otuzlu yaşların başındayım. 3 senedir kırklı yaşlarda bir adamla görüşüyoruz. adam hem yatakta iyi, hem de olaya sadece seks olarak bakmıyor. öncesinde ve sonrasında gayet bir şeyler paylaşabiliyoruz. bunun dışında durumdan anlıyor. musallat olmuyor. uygun değilsen zorlamıyor. gizlilik konusunda da için rahat oluyor.
gay olduğunun bilincinde olan ve bu durumu asla yadırgamayan bir olgun gayse -ben gay değilim aktifim diyen delikçi abazalardan bahsetmiyorum- en tatlı gay grubu oluyorlar kendileri. vardı benim böyle bir arkadaşım, duygusal olarak bir yakınlık hissetmiyorduk birbirimize ama sevişmelerimiz çok güzeldi. sevişme sonrası uzanırken göbeğindeki beyazlamış kıllarıyla oynamayı özledim şu an. velhasıl kelam olgun gay her zaman iyidir benim gözümde
30 yasindayim ve partnerim 53 yasinda beni cok azdiriyor
corlu çerkez ve silivride arayıpta bulamadığım beardır
erkeklerin en sevişilesi olanıdır.
olgunları herkes öve öve bitirememiş ama sebebini anlayamadım. bi keresinde metroda olgun bir beyefendi tarafından bir şeyler yaşamaya davet edilmiştim, sesi çok hoştu ve ayrıca kibar bir insandı. fakat merdivenlerden çıkışı esnasında çok çabuk kesildi ve ben de performansının kötü olacağını düşündüğüm için orayı terk ettim. ama herkesi bu kadar olgun sever görünce dayanamadım bir sorayım dedim, bu olgunların bu kadar sevilme sebebi ne?
göreceli bir kavram herkesin olgunu kendine.kimisi 30 dan sonra diyor kimi olguncular 50 yaş altının yüzüne bakmıyor.önemli olan hepsine hitap edip tükürdüğünü yalattırabilmek.paylaşımcı olmak lazım.boştakiler için geçerli tabi bu durum.maksat evde kalmasınlar.
önemli olan kafasının olgun olması değil midir efendim. kimi olgunlar var ki kafalarının içinde bir şey yok gibi hareket ediyorlar , resmen bacak arasından düşünüyorlar sadece, kimileri de var ki insanın yanından ayrılası gelmiyor, bir tablo gibi karşısında otursun hep konuşsun, gülsün istiyor.
neden bilmiyorum ama ben de 2. durumda ki olgun insanlar güven veriyor. insanın kollarına bırakası geliyor kendini. 1 kez tadabildim bu zevki. öneririm efendim, çok hoş 3-4 saat sohbetin üzerine bitirici olarak yapılan seksin zevki farklı oluyor. ruhlar da doyuyor bedenler de.
------------------------------------
...güneşli bir ormana dalar gibi dalmak gözlerine
ve kan ter içinde, aç ve öfkeli,
ve bir avcı iştahıyla etini dişlemek senin...
------------------------------------
tercih edilesidir... ha tabii günün birinde hepimiz olacağız, kaçınılmazdır ehehhe
bu gruba dahil olan biri olarak, eleştirilen ya da övülen kısımların tümüyle kişiliklerin çarpışmasından kaynaklandığını düşünüyorum. yanlış beklentimiz, karşımızdakinin kafamızda oluşturduğumuz profile uyum sağlaması, dolayısıyla tersi durumda hezimeti de ağır oluyor. yoksa kişi 7 sinde neyse 70 inde de o, gram değişmiyor. genç arkadaşların içinde de yok mu, boş kafalı, aklı bacaklarının arasında gezen, 5 dakika sohbet edemeyeceğin, iki cümleyi bir araya getirmekten aciz, bir sonraki neslin sözlükte haklarında yazacakları, geleceğin olgunları? işin ilgi kısmı çıkarlardan, alışverişten, beklentilerden farklı olarak gerçekten içgüdüsel ise o zaman kendimize uygun olanı bulmakta yine kendi görevimiz. işin kondisyon kısmıysa daha da göreceli, ne adamlar gördü bu 40 lık, yaşı 30 a gelmemiş ama yatakta ölüden hallice, tek derdi sok, çıkar olup, selamı s..inin, g..ünün fotoğrafıyla vermeye çalışan.
zeka ve kişilik olgunluğu > yaşın getirdiği olgunluktur bana göre.
tam olarak hangi yaştan başlıyor bu olgunluk. cidden soruyorum.
en sevdiğimden; yok yok, tek sevdiğimden. hem sohbet edebiliyorum, hem de dış görünüş olarak da çekici buluyorum. çoğu sakin ve ne istediğini bilen erkeklerdir.
bulunduğum şehirde istinasız hepsinin crossdresser,travesti sevdiği gerçeği geldi yine aklıma. aralarında öyle hoşları var ki “ee yeter be” diye isyan ettiriyor.
pasif olanı çok ilgimi çekmektedir.
maço ve iri yapılıysa şahanedir
  • /
  • 2