olgun gay

an itibari ile olsa da gecenin tadını çıkarsak dediğimdir...
tatlılar baya ya kendine iyi bakmış olanı varsa alırım bi dal.
olgunlaşana kadar ağaçtaki elma gibi kalmamış, çeşitli soslar ve güzelliklerle kendisini hazırlamış/yetiştirmiş olanları tadından yenmez.

ne var ki türkiye'de birlikte olunacak olgun gay sayısı bir hayli az. geneli bakımsız ve çökmüş oluyor. belki bizim jenerasyon kaportayı toparlar.
45 yaşından sonra geneli kafayı yiyen insanlar bütünü. bunlardaki azgınlığı ergenlerde bile bulmak zor. hayır anlamıyorum, yaşlanınca isteğin azalması gerekmiyor mu?

reddedersin kibarca, küfreder hakaret eder. susmaz, defalarca yazar. caps lock açık yazar. hayır dersin, neden der. engellersin, hesabı silip yeniden açtığında yine yazar.

saygılı, anlayışlı olguna nadiren denk gelirken agresif ve azgın olgunlar neden beni buluyor anlamıyorum.
gençlere tercih edeceğim erkek ruhundan anlayan gay. ben otuzlu yaşların başındayım. 3 senedir kırklı yaşlarda bir adamla görüşüyoruz. adam hem yatakta iyi, hem de olaya sadece seks olarak bakmıyor. öncesinde ve sonrasında gayet bir şeyler paylaşabiliyoruz. bunun dışında durumdan anlıyor. musallat olmuyor. uygun değilsen zorlamıyor. gizlilik konusunda da için rahat oluyor.
gay olduğunun bilincinde olan ve bu durumu asla yadırgamayan bir olgun gayse -ben gay değilim aktifim diyen delikçi abazalardan bahsetmiyorum- en tatlı gay grubu oluyorlar kendileri. vardı benim böyle bir arkadaşım, duygusal olarak bir yakınlık hissetmiyorduk birbirimize ama sevişmelerimiz çok güzeldi. sevişme sonrası uzanırken göbeğindeki beyazlamış kıllarıyla oynamayı özledim şu an. velhasıl kelam olgun gay her zaman iyidir benim gözümde
en sevdigim. umarim bi gun benim de olur
30 yasindayim ve partnerim 53 yasinda beni cok azdiriyor
corlu çerkez ve silivride arayıpta bulamadığım beardır
erkeklerin en sevişilesi olanıdır.
olgunları herkes öve öve bitirememiş ama sebebini anlayamadım. bi keresinde metroda olgun bir beyefendi tarafından bir şeyler yaşamaya davet edilmiştim, sesi çok hoştu ve ayrıca kibar bir insandı. fakat merdivenlerden çıkışı esnasında çok çabuk kesildi ve ben de performansının kötü olacağını düşündüğüm için orayı terk ettim. ama herkesi bu kadar olgun sever görünce dayanamadım bir sorayım dedim, bu olgunların bu kadar sevilme sebebi ne?
göreceli bir kavram herkesin olgunu kendine.kimisi 30 dan sonra diyor kimi olguncular 50 yaş altının yüzüne bakmıyor.önemli olan hepsine hitap edip tükürdüğünü yalattırabilmek.paylaşımcı olmak lazım.boştakiler için geçerli tabi bu durum.maksat evde kalmasınlar.
  • /
  • 2