olgun gay

diğer bir versiyonu da çirkef bir hemcinsi tarafından ruhen hırpalanmış ve yolunmuş olan gay. bu ağır travmanın onun üzerine bir ağırbaşlılık getirip olgun biri gibi görünmesi sizi aldatmasın. o aslında y-olgun bir geydir.
taş yerinde ağırdır misali dalgalanıp durulmuş, kendini bulmuş bir abimizdir. kıçı başı oynamaz.

(bkz: ağır ibne)
genelde yolun yarısını geçmiş olurlar. 35 yaş üstü olan gaylerdir. bir süre sonra balamoz olarak adlandırılacaklardır.
biz onlardan hoşlandık hoşlandık hoşlandık
şimdi niye zorlandık zorlandık zorlandık

(bkz: nil karaibrahimgil)
adam gibi adam olan,kendi olan gay türüdür.
"her gay 15 dakikalığına da olsa olgunluğu tadacaktır." -endi varhol
an itibari ile olsa da gecenin tadını çıkarsak dediğimdir...
sevdiğim gey türü, aktifse tadından yenmez...
yaşı itibari ile belli bir mertebeye erişmiş gaydir. ama dikkat edilesi insanlardır. eğer sadece yaş ile belli olgunluğa gelinmişse yeni yetme bi çocuktan beter olurlar. ama oturup sohbet etmesi,geçmişinden kesitler anlatıp sende bunu yapma ya da böylesi çıkarsa karşına temkinli ol şeklinde babacan uyarıları ile sevilesi insanlardır. bir gün bende böyle olacam.
tatlılar baya ya kendine iyi bakmış olanı varsa alırım bi dal.
olgunlaşana kadar ağaçtaki elma gibi kalmamış, çeşitli soslar ve güzelliklerle kendisini hazırlamış/yetiştirmiş olanları tadından yenmez.

ne var ki türkiye'de birlikte olunacak olgun gay sayısı bir hayli az. geneli bakımsız ve çökmüş oluyor. belki bizim jenerasyon kaportayı toparlar.
gençlere tercih edeceğim erkek ruhundan anlayan gay. ben otuzlu yaşların başındayım. 3 senedir kırklı yaşlarda bir adamla görüşüyoruz. adam hem yatakta iyi, hem de olaya sadece seks olarak bakmıyor. öncesinde ve sonrasında gayet bir şeyler paylaşabiliyoruz. bunun dışında durumdan anlıyor. musallat olmuyor. uygun değilsen zorlamıyor. gizlilik konusunda da için rahat oluyor.
30 yasindayim ve partnerim 53 yasinda beni cok azdiriyor
olgunları herkes öve öve bitirememiş ama sebebini anlayamadım. bi keresinde metroda olgun bir beyefendi tarafından bir şeyler yaşamaya davet edilmiştim, sesi çok hoştu ve ayrıca kibar bir insandı. fakat merdivenlerden çıkışı esnasında çok çabuk kesildi ve ben de performansının kötü olacağını düşündüğüm için orayı terk ettim. ama herkesi bu kadar olgun sever görünce dayanamadım bir sorayım dedim, bu olgunların bu kadar sevilme sebebi ne?
göreceli bir kavram herkesin olgunu kendine.kimisi 30 dan sonra diyor kimi olguncular 50 yaş altının yüzüne bakmıyor.önemli olan hepsine hitap edip tükürdüğünü yalattırabilmek.paylaşımcı olmak lazım.boştakiler için geçerli tabi bu durum.maksat evde kalmasınlar.