eşcinselliğini yaşamaya yeni başlayanlar için tavsiyeler

dikkatli olun yaşadığınız ülke türkiye.
klasik aşk arıyorum triplerine inanmamak kesinlikle ilk kural olmalı, herşey ağları delen gole ulaşmak için atılan çalımlardan ibaret maç sonucu için 1-0 yeterli bir skor, ikinci gol olmasada olur.
liseli gaylere tavsiyeler başlığında geçen entryleri hatim etmesi, uygulamasıdır.
salın gitsin, tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakın, zaten bi süre sonra zevkin doruklarına çıkıyorsunuz. asif olmak ayrıca güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey...
masumiyetinizi nasıl kaybedersiniz öyle devam edeceğinize inanmayın. kendi çaresizliğinizi başkasının çözmesini beklemeyin ve kendinize inanın. sizinde bir yaratılış amacınız olduğunu unutmayın ve umutsuzluğunuzu kullandırmayın. kendiniz için yarattığınız surların içine komplekslerinizi, kıskançlıklarınızı değil; benliğinizi yerleştirin. *
ikinci bir cep telefonu veya hat almayın. seçici olun. hatalarınıza takılmayın. hayatınızın merkezine kimseyi koymayın.
tanımadığınız insanlar ile birlikte olurken korunun, muhakkak korunun...
lütfen gay barlarda pistte üstsüz bir şekilde pirelenmiş köpek gibi kıvranmayın.ha bide aaayhh diye çığılığı basmayın.iticiler iticisi olursunuz.
''eşcinselliğe yeni başlanır mı?'' dedirten başlıktır. ya vardır ya da yoktur, sonradan olmaz bu durum. sanırım bu yönünü yeni farkedenler demek daha doğru olacaktır.
kimse ama hiç kimse uğruna her şeyi feda etmeye,ölmeye bitmeye değmez, her zaman kalbinizle/sikinizle değil mantığınızla düşünün.
bir eşcinsel bir biseksüeldir. bir biseksüel, duygu yüklü bir uzun araçtır. genel olarak uzun araca yaklaşmak istemeyiz. uzun araç şoförünün hayatı ise aracıdır. tabi araçta şoförsüz hiçtir. bu bağlamda yanında rahat olduğumuz ve güzel zaman geçirdiğimiz kişinin cinsiyeti pekte mühim değildir.
ilk karşınıza çıkacak insanlara genelde güvenmeyin, biraz dikkatli olun.
arkadaşlarınızı iyi secin.
piyasa adamlarının ve kamyoncu abilerin yataklarından bir süre uzak durun. genç ve taze olduğunuz için faydalanmak isteyen çok olacaktır.
fuck buddy, friend with benefits işlerine girmeyin, yolun sonu bok yolu olur her zaman. :d
bankacibear a sakın gvenmeyin.
araştırın, kondomsuz hayatta biriyle olmayın. hayatınıza sıçılmasın.
koyuyazar candır.
barlara hemen takılmayayın, ne istediğinizi iyi bilin.
birisi eve herhangi bir amaçla cagırıyorsa işin içinde seks vardır, dikkatli olun.
koyuyazar süper kahramandır.
kondomsuz gezmeyin.
ruhu korumak önemli. ne yaptığını bilmek önemli. ne istediğini ve ne istemediğini bilmek önemli. başkasına özenmek değil kendin olmak önemli. keyfini çıkarabilmek önemli. bir de unutmadan. korunmak önemli.
gözünüzün içine bakıp bakıp duruyorsa %87.34 gaydır.
hayat sikişten ibaret değildir. hayatında koli düşermekten daha büyük amaçların olsun ve o amaçları gerçeğe dönüştürmek için gözle görülür çaba sarf et.

bir ahlak çizgin olsun ama ahlak bekçiliğine soyunma. unutmaki toplumun büyük yüzdesi için hiç bir şey yapmasan bile sen de bir "ahlaksız"sın.

hızlı ve çok tüketmek doyumsuzluğa ve tatminsizliğe neden olur. yıpranmamış bir şey bırak hep geriye.

drama queen olma, hayatında yanlış giden şeyler için kendinden başka herkesi suçlamayı bırak ve hayatla dalga geçmeyi öğren.

aşk ve ilişki yemek sepetine verilen bir sipariş değildir. biraz kaderci ama daha çok gerçekçi ol lütfen.

herkes gider ama geriye hep aile kalır, onlarla köprülerini asla yıkmaya çalışma.

* * *
öncelikle kaşarlardan pardon deneyimli büyüklerinden- mümkünse eşcinsel olanlarından ki eceline susama- dersler al.

- porno filmleri yanlışlıkla gerçek hayata uyarlamaya kalkma.
mesela çok seksi gelen adamı kravatından asılıp kendine doğru çekip öpme numarası adamın sadece kravatının elinde kalmasına sebep olabilir.
spor salonlarında halter kaldırmasına yardım edeceğin yabancının eğilip kalkarken ağzına aletini sokmaya çalışma. halterdir bu üzerine falan düşer mazallah.
kahve istemek üzere gelen komşuyu belindeki havlu ve ıslak vücudunla karşılarken yanlışlıkla üzerindeki havluyu düşürmeye çalışman ancak gülünmesine neden olabilir.

o yüzden hemen bir profil sitesine gir ve çok gizli olduğunu, sadece ve sadece aşk aradığını yaz. sonra gelsin mesajlar, adamlar,..
toyken her şeyi yaşayın, büyüdükçe dağıtmak, salmak zor geliyor.
başlık çok komik bir kere. daha mantıklı başlıklar açmalarını tavsiye ediyorum mesela ben eşcinsel olduğunu yeni fark edenlere. eşcinsellik bir meslek ya da okul gibi bir şey değil ki yeni başlayanları olsun.
korunun. siz yeni başlıyor olsanız da yattığınız kişi on yüz bin milyon kişiyle birlikte olmuş olabilir.
öncelikle hayırlı olsun, artık komple kabul edip, tıraş köpüğünü ortak kullanabileceğiniz bir sevgili istediğinize ikna oldunuz*.

birinci kural ve ömür boyu başarı ödüllü kural olan: korunun.

ikinci kural, yaşınızın küçük olduğunu varsayarak ilerde superegonuz izin vermeyeceği için yatabileceklerinizi ve bütün rezil aşk ilişkilerinizi 3 seneye yayın, dolu dolu sevişin günübirlik veya aylık aşık olun ve bitirin, ilişkiniz 3 ayı geçmesin. daha sonra zaten uzuuunn uzuuun ilişkileriniz olacak.

son kural ise herkese karşı dürüst olun, en başta kendinize karşı, birini ego tatmini için oyalamayın, isteklerinizi açık bir şekilde belirtin, kendinizi tanıyın
  • /
  • 2