lezbiyen

eşcinsel kadın. sevici.
hadi kızlar şaplatalım.
lezbiyen ler gay leri sevmeyen kadın eşcinsel topluluğu
homofobik heteroseksüel camiada bile kabullenilen daha çok pornografik bir öğe.

(bkz: kadın kadına seks)
bir çogunun angelina jolie tipi kadın sevdiğini öğrendiğim dostlarımız.
nerelerde yazarlar, çizerler takılırlar bilmiyorum ama bu sözlükte de yazsalar, tanıdık lezbiyenler varsa buraya davet etsek şekilde düşünüyorum.
heteroseksüel bireyler, özellikle erkekler tarafından eşcinselliğin en güzel oluşumu. zira büyük bir kısmının en büyük fantazisi bunun üzerinedir.** toplumun büyük bir kısmının kabullenmiş ve hatta arzuluyor olmasının getirmiş olduğu bir popo kalkma durumu söz konusudur ki yazıktır.

(bkz: götü kalkmak)
(bkz: seks objesi olmak)
(bkz: yazık)
feminenlerinin her türlü yırtabildiği, maskulenlerinin de makyaj ve rol ile yırtabileceğini düşünüyorum. erkeklerde bu yok mesela, rol falan yemez, ereksiyon gibi bir sıkıntıları yok, bu da bence ortaya çıkmamalarına bir sebep.
eşcinsel kadın. arama motoruna yazdığımızda karşılaştığımız barbi kılıklı, uzun tırnaklı birbirine lolipop muamelesi yapan kadınların aksine birçoğu maskülendir ki biz aramızda bunlara kamyoncu lezbiyen de deriz. bir kilometre öteden lezbiyen oldukları anlaşılır. sosyal çevrelerine göre ya yağız bir delikanlı gibi davranırlar yada daha avrupai bir genç adam. kılıkları ve tarzları da buna göre değişir ama yandan cepli kargo pantalon her daim vazgeçilmezleridir. straight erkeklerin kankalarıdır, sanırsam geyleri sevmeyenler de bu lezbiyenlerdir.
kamyoncuların bir model daha feminenleri vardır ki lezbiyen olduklarını anlamak biraz daha zordur, gaydarınızı biraz kullanmanız gerekebilir. kılık kıyafet daha feminendir, makyaj yapanları da vardır ama yinede bir maskülenlik sezilir. tanıdığım lezbiyenlerin çoğunluğu bu gruptandır. feminenlik maskülenlik yüzdeleri kişiden kişiye oynar. erkeklerle pek işleri olmaz, çevreleri genelde kadınlardan oluşur. geneli goldstar dır.
bir de femme dediklerimiz vardır ki bunların gerçekten lezbiyen olanları az bulunur ama bulununca da tadından yenmez. geylerin kadim dostlarıdır. genel yargı çok feminen lezbiyenlerin aslında biseksüel olduğu yönündedir. bana göre görünürde straight kızlardan hiçbir farkı olmayan bu kızlarımız erkeklerin ilgilerini fazlaca çektikleri için illaki erkeklerle tecrübeleri olur. kendilerini keşfedene kadar da erkek arkadaşları olması muhtemeldir. femmelerin lezbiyen olduğunu anlamak için ya çok güçlü bir gaydarınızın yada sağlam cazibeniz olması gerekir aksi taktirde femmeleri straigh kadınlardan ayıramazsınız. femme lezbiyenlerle biseksüelleri ayırmaksa bana göre imkansızdır. her kadın birlikte olduğu kadına %100 lezbiyenim nutuğunu atar ama iki sene sonra karşınıza kocasıyla çıkabilir.
onlarla iletişime geçmek oldukça güç.
tüm hayatım boyunca, bir kere yakından tanıma fırsatı bulduğum kadın türü. bir lezbiyen ile , konuşmak, tartışmak, anılarını dinlemek, zaman geçirmek, gerçekten hayata dair çok ilginç tecrübeler katabiliyor insana.
marstaki popülasyonlarının dünyadaki popülasyonlarından daha kalabalık olduğunu düşündüğüm insan dişisi. ulan nerde yaşıyo bunlar, hangi gizli vadinin çiçekleridir? bunca yılın ibnesiyiz, hiç mi biri çıkmaz karşımıza?
nasıl oluyor da bu kadar görünmez olabiliyorlar dedirten kadınlardır. eşcinsel erkekler bile bihaberse varlıklarından toplumun geri kalanı ne yapsın. genelde kendi aralarında gruplaşıp beraber takılıyorlar. lezbiyen oldukları çok bariz olanların dışındakiler heteroseksüel erkeklerin lezbiyen sevdası yüzünden kendilerini gizler genelde. taciz edilme ihtimalleri lezbiyen olduklarında daha yüksektir çünkü.
2 lezbiyen grubu vardır;
femme (kadınsı’dır) butch (erkeksi’dir)

butch olanlar; kendini erkek hisseden, davranışlarında erkeksilik sezilen, bazıları ise erkek gibi giyenen grubun mensubudur.
femme olanlar; tamamen bir kadın gibi. cilveli, işlevli, nazlı ve bazıları güzel de olur. kısa etek ve açık şeyler giymeyi severler- hepsi için geçerli olmayadabilir-
kadınlardan hoşlanan gey.
  • /
  • 4