lezbiyen

bir lezbiyen dostum olmasını çok isterim. nedense maskulen lezbiyenler çok samimi ve cool geliyor bana
19. yüzyıl britanya'sından selamları varmış. http://kaosgl.org/sayfa.php?id=25332
dünya ahiret bacılarımdır.
keske lezbiyen olsaydim. en azindan kizlar erkeklere gore daha samimi olabiliyorlar.
saygı duyulması gerektiğini düşündüğüm türlerden biri. dişi gey. bakmak bile yeterli bazı şeyler için. sizin her bakışınızla poz verecek kuklalar olmadıklarını söylemek zorunda olmadıklarınız size anlatma gereği duymadan görecekler baktığınız tarafı. yokmuşsunuz gibi davranmak zor değil. bir kadın olarak baktığımda içimden gelenleri yazmak benim işim. kadın olmadığım için de yeni olan neyse paylaşmak için belki üzerine yorum yapılabilecek bir oluş biçimini yargılayacak halim olmadığını anlatsam bile içimden ne gelirse yazacağımı anladığım vakit, yalnızca konuşacak, okunacak, yazılacak bir şeyler bulmanın zorluğunu anlatan taraflarımızdan hiçbirini seçmem. yalnızca peş peşe sıralarım. elimden gelen bu olur yalnız
sanırım ayı sözlükte bir tek benim lezbiyen. hep birlikte ben de yuvarlanacağım ne güzell.
sözlüğe bir lezbiyen daha eklendi efenim.
türkiyede olmak zordur hetero olan bütün erkeklerin sizinle üçlü yapabileceğini düşünmesi durumu vardır ha bir de iyi bir erkeğe denk gelmediğinizi sanarlar.
içinizden şu geçer
gardaşım don’t do this.
osmanlı döneminde zenpare, zenperest olarak bilinirler.

zen: farsça'da kadın demektir.
perest: seven, düşkün

kadın seven, kadın düşkünü.

zampara sözcüğü de bundan türemiştir.
kızların kızlardan hoşlanma durumudur. keşke yapmasalar böyle şeyler ne gerek var.
ayy ne kadar estetik denilerek objeleştirilmenin ötesine geçemeyen, güney afrika gibi ülkelerde erkeklerin çete kurup "düzeltme" tecavüzü uyguladığı, erkekler ilgi göstermediği için kadınlara sardığı düşünülen, "sen şimdi kendini erkek gibi mi hissediyorsun?" gibi sorulara maruz kalan dişi kişilik.
  • /
  • 4