arap erkekleri

şeyhlerinin bursuyla yurtdışına okumaya gelen ama okula gitmekten başka her boku yiyen erkeklerdir. aldıkları burs paralarını latin kızlarla clublarda ezerler. geceleri her daim sarhoş gezerler hemen her gece içerler. içmediklerinde illaki bişey sarar tüttürürler. hemen hepsi armani den giyinir, aynı tarz parfüm sıkar aynı tarz muzik dinler, birbirleriyle konuşurken bile 300$ lık kulaklıklarını kulaklarından çıkarmazlar. arap bir arkadaşımın hemen hepsinin biseksüel olduğunu söylediğini de ekleyeyim.yedikleri onca naneden sonra bir türlü öğrenemedikleri ingilizceleriyle ''no pork (domuz eti), it's haram'' diyerek ne kadar dindar olduklarını birkez daha tekrarlarlar. haksız sayılmazlar belki o kadar bunaltıcı zihniyette büyüyüp birden kuzey amerika ya gelince kendilerini şaşırmaları normal ama o çarçur ettikleri okul paralarını ve gerçekten okumak isteyen onca fakir öğrenciyi düşününce çok itici geliyorlar gözüme.
araplar türlü türlüdür.
maroclular candır, içtendir, kadirşinastır, arkadaşlığın değerini bilir, misafirperverdir. iyidirler vesselam ama ben bu güne kadar içlerinden yakışıklı birine rastlamadım.. tabi bunun subjektif bir değerlendirme olduğunu unutmayın.. size yakışıklısı denk gelebilir..
cezayirliler agresiftir, kendi aralarında konuşurlarken kavga ettiklerini sanırsınız, güven vermezler insana. bulundukları ortamlardan hızla uzaklaşılmalıdır..
tunuslular efendi ve nispeten eğitimli insanlardır. sakin ve ağırbaşlıdırlar.
libyalılar cezayirlilerin kötü bir kopyasıdır. çoğu size gerçek ismini söylemez. ya massimodur, ya da
antoniodur isimleri, zira ya annesi ya da babası italyandır... topuk topuk topuk diyorum başka da bir şey demiyorum.
mısırlılar da bu konularda libyalılardan farklı değildir. tek fark onlarda ebeveynlerden birisi muhtemelen yunan kökenlidir. güzellik konusunda da yine tanrının cimri davrandığı bir toplumdur. ancak arap dünyasında küçük dağları biz yarattık havasındadırlar. edebiyat, sinama ve müzik alanında diğer arap ülkelerine oranla üstün olduklarından, bu övgüde haklıdırlar.
lübnanlılar belki de arapların içinde en dikkate değer olanlarıdır. ne kadar yakışıklı, ne kadar kültürlü, ne kadar sıcak olduklarını anlatmaya kelimeler yetmez. adeta sevilip sevilip çoğaltılmaları gereken şukela bir topluluktur bunlar. ha içlerinden yavşak çıkmaz mı? çıkar diyelim ve devam edelim.
suriyeliler ve ıraklılar yine en şukela bear bireyleri barındırmaları açısından bünyemde lübnanlılara benzer sempatik hisler beslememe yol açar. zaten ortadoğu'da adam çıkarsa lübnan, suriye ve ırak'tan belki biraz da ürdün'den çıkar, gerisinden ya civciv çıkar ya kuş çıkar..
başta suudi arabistan olmak üzere körfezin diğer aile şirketi gibi yönetilen emirliklerininse hepsinin amına koyim... camiamızdan uzak, şeytana (usa) yakın olsunlar diyip bahsimizi burada kapatalım.
(bkz: türk erkekleri) <br>ne diyebilirim ki. nefis ten renkleri, kılları, utangaç yakışıklılıkları, iri yapılı olmaları, seksi sevmeleri, aşkı sevmeleri. eh malum arap yarrağı diye bir kelime de var.
sözlüğümüzde olan arap erkeklerin* tanıtım günleri düzenlemesini talep ediyoruz bu anlamda kararsız kalan* yazar arkadaşlarımızın daha çok fikir sahibi olması sağlanabilir. <br> <br>tanıtım günlerini kendi imkanları dahilinde düzenleyecek olsalar da bir kaç öneride bulunulabilir. <br> <br>misal bölgelere göre arap erkekleri farklı özellikler gösterirler mi? ortalama penis boylarına ilişkin panel. arap erkeklerinde kişisel bakım gibi kısımlar olabilir. daha da ileri gidilerek sex atölyeleri gerçekleştirilebilir. sabırsızlıkla bekliyoruz.
hepsi kamyoncu gibi olmayan, aralarında benim gibi açık tenli, hatta iskoçlar gibi kızıl versiyonları olan erkek tipleri. penis genellemelerini sevgi ile karşılıyoruz tabii kitlesel olarak.
bastırılmış duyguları sex olduğu için fazlasıyla sex düşkünüdürler. ayrıca çok dolandırıcıdırlar. bilmiyorum bana mı rastladı hep ama öyleler...
amerika'da tanıdıklarımın neredeyse hepsinin ya anne ya da baba tarafından yarı italyan, yunan, ispanyol ya da papua ve yeni gineli olduklarını iddia etmeleriyle bana ne kadar kompleksli insanlar olduklarını düşündürmüş olmalarına rağmen yine de tarafımca sevilmişlerdir. etlerinden, sütlerinden ve tüylerinden faydalanmışımdır.
%80 i beni çekmeyen, %15 i eh işte dedirten, %5 i inanılmaz seksi erkeklerdir.
brezilyali ve sirplarla yarisamazlar ve daha once baska bir yazarin da belirttigi gibi kisisel bakimlarina hic ozen gostermezler. ozellikle (faslilar haric) kuzey afrikali olanlarindan hic haz etmem. nasil ezmisse fransizlar bunlari asagilik kompleksinden ne yapacaklarini sasirmislar... geri kalandan ummanlilari severim; kulturlu ve asiri terbiyelidirler, yakisiklisini gormedim... lubnanlilari ve suriyelileri de merak ediyorum. ortalik durulsa da bir beyrut mu yapsak?
güvenmek istediğim ama güvenemediğim sağı solu belli olmayan erkek tipi.
bir ankara seyahatimde growlr vesilesiyle tanıştığım ehab kişisi araciligiyla saygiyla onlerinde eğildiğim güruhtur efendim.arz ı hürmet ederim.gölgelerinde rakı içerim.
dünyanın en seksi şeyleri
nedendir bilinmez direkt soğuma sebebim.tabu gibi birşey sanırım.