alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 137
fransızlardan bir millet ve ideoloji olarak hazzetmesem de erkeklerine bir zaafım var 3 erkek arkadaşımdan ikisi ve sevgililerimden çoğu fransızdı çok şapşal çok eblekler çok da azgınlar zamanında görmüştüm avrupada en büyük pipisi olanlar da fransızlarmış ama o türüne ben pek rastlamadım sadece birininki benimki kadar kocamandı. bir de kıllı oluyorlar genelde sanırım o ilgimi çekiyor. bir de bıyıklı olanları off.

alttaki yazara sorum, en beğenmediğin en itici huyun nedir?
en beğenmediğim ve en itici olduğum huyum takıntılı oluşum.

alttaki sen söyle bakalım: dövüş kulübünün ilk iki kuralı nedir?

when you ask something... :"şaka" bir yana. gezmeyi çok severim. konaklama konusunda da bir prenses olmamam her şeyi daha kolay yapıyor bence. sırt çantamı çadırımı aldığım gibi düşerim yola. sevdiğim bir insanın "bunaldım" demesi bile yeter. kapıp kaçırırım onu hemen kafasının dağılacağı bir yere. ya da bazen, en çok da, kendim kötü hissedersem çıkarım. yürümek yolda olmak köksüz olmak beni hayata bağlayan yegane şey. dolayısıyla özel bir sebep aramam genelde.

peki altıma gelecek olan yazar söyle bakalım, maddi hiçbir kaygın olmasa ve yapabileceğine de inansan hangi mesleği tercih ederdin? içinde ukte kalan bir bölüm/meslek var mı?
porno yıldız olurdum sanırım.* özellikle erkek oyunculara yeterli ödeme yapılmadığından dolayı para için yapılabilecek bir iş değil. maddi sıkıntın yoksa eğlencesine yapılacak bir iş.

bunu saymıyorum: (bkz: gay for pay)

alttaki şahıs öt bakalım: bu 17 mayısa özel bir planın var mı?

edit: 17 mayıs'dan önce soru cevaplanmadığından dolayı soruyu değiştiriyorum.
yeni soru şu şekilde: 17 mayıs'da ne yaptın?

  • /
  • 137