alttaki yazara soracaklarım var

bence kendi istediği gibi davranıp toplumun ne dediğini düşünmeyen insanlar. ben bi gay olarak acaba ben böyle yaparsam diğer insanlar da acaba benim gay arkadaşıma ya şu şöyle yaptı nasılsa diğeri de öyledir der mi acaba diye hareketlerime dikkat etmeye çalışıyorum. umarım anlatabilmişimdir.

sürekli bi sıkılma ruh hali içerisindeyim, acaba gerçekten ne yapabilirim , ne yapsam beni mutlu eder?
veganım yıllardır ceset yemedim ama yerken de sevmezdim acaba soya kıymasından yapsam nasıl olur sevmem ama deneyeyim bir ara evet.

gece yarıları en çok akla ne takılıyor?
çok formda olan biri değilim o yüzden istemezdim yine de evet soruyu geçiştirdim doğrudur, altımda zevkten inleyen hadi artık hadi hadi şimdi sor diye gözlrüeri kısılmış dudakları hafif aralık duran yazar de bakalım bu seçimde oy verdiğin aday kaçıncı oldu.
samimi dost: bence normal değildir.kimse kusura bakmasın ama normal olan tek şey heteroseksüellik.bilmiyorum belki de yanılsamadır.
alttaki yazar: pazartesi sendromuna karşı bir veya birkaç önerin var mı?
keisnlikle güvenli liman...
alttaki arkadaş epey zaman oldu sözlükte değildim, epey radikal bir karara doğru adım adım ilerliyorum, doktorayı 2. kere yarım bırakacağım. yeni bir alana açılıp önce bir master sonrasında da doktora için yeni alandan yurt dışı düşünüyorum.. sence 30 yaşında birisi için anne evine geri dönmeyi kolaylaştırmak için öneriler neler olabilir?
valla bacım olay lgbt falan değil olay insanların gerizekalı olması, e aziz nesin ne demişti türk milletinin %60ı salaktır die çok haklı. artık olay zaten inada bindi zaten, rte çıkıp dese ki evet çaldım ne kadar dürüst diye gene oy vericekler. o yüzden çok normal bunlar bana garip gelmiyor. her ne kadar inanmak zor olsada bizler bu ülkede azınlığız artık buna alışmak lazım.

alttaki eğer maymundan geldiysek şimdi ki maymunlar neden insan olmuo?

ne zaman sevişeceğinizi sor bence net cevap alırsın.

katlanmak iyi mi kötü mü?
akıllara ''ona göre yürüyecek galiba'' diye bir cümle kurdurtacak sorunun gelmesi.
alttaki yazara sorum : seyahat ettiğin yerlerden mutlaka burası görülmeli dediğin yerler nereler ?
disko müzik tarihi.


bu tür müzikleri seven birisi hakkında ne düşünürsün
daha çok homofobik ibnelerimiz ortamda pek görünmemek için uzun süreli tek bir kişiyle güven içerisinde sikişme olayına uzun süreli ilişki derler. zaten bu uzun süreli ilişkiyi yaşayanların ilk tanışmaları bir iş başvurusu tadında geçer.

alttaki yazar;

izlediğin diziler arasında en sevdiğin çift/sevgili kimler?
soruyu sorduktan sonra tekrar bakıldığında, soru yapısının aksi anlama bürünmesine neden olan başlık.
eğer sözlü şarkı ise les rallizes denudes - white waking
https://www.youtube.com/watch?v=xxXcxjSV...
sözsüz ise: https://www.youtube.com/watch?v=MoPcDqWG...

düzenleme: soru sormayı unutmuşum ya.

zamanı kullanmayı nasıl öğrenirim? eve gelince 3 saatlik zamanım kalıyor, hiç kullanamıyorum.
kadir inanır.


alttaki, monopoly sever misin
beni güzel görenlere hitap ediyor olmam.bu soruya profesyonel bir cevap gelirse mutlu olurum. soru cevaplansa bile soru hakkında düşüncesini özeline yazsa yine mutlu olurum. hiç beklemediği birinin kesin ve net seni kestiğini, sürekli gözlerinin seni aradığını farkındasın. garantiye almak için diyorum; ilk akla gelen ihtimali elediğinde, bu bakışma başka hangi sebepten olabilir?
365 gün sessiz bir sahil, güneş ve deniz.
orman kanunları her yerde zaten.

alttaki yazar;bir gün bir gün bir çocuk, eve de gelmiş kimse yok. açmış bakmış dolabı... şarkısındaki senaryoda dolaptan ne çıkmasını umardın?
playstation 1, silent hill.

lgbt camiası için bir şeyler yapmak bazen çok gereksiz geliyor. sence nasıl?
yakın arkadaşıma. bütün asaletimle sustum.

alttaki; bir çizgi çizsem, başında mısın, sonunda mısın? bir sicim gersem, üstünde misin,altında mısın? bir çember olsam, içinde misin, dışında mısın? bir soru sorsam, desem ki bütün bunların farkında mısın?
  • /
  • 4