alttaki yazara soracaklarım var

bence kendi istediği gibi davranıp toplumun ne dediğini düşünmeyen insanlar. ben bi gay olarak acaba ben böyle yaparsam diğer insanlar da acaba benim gay arkadaşıma ya şu şöyle yaptı nasılsa diğeri de öyledir der mi acaba diye hareketlerime dikkat etmeye çalışıyorum. umarım anlatabilmişimdir.

sürekli bi sıkılma ruh hali içerisindeyim, acaba gerçekten ne yapabilirim , ne yapsam beni mutlu eder?
veganım yıllardır ceset yemedim ama yerken de sevmezdim acaba soya kıymasından yapsam nasıl olur sevmem ama deneyeyim bir ara evet.

gece yarıları en çok akla ne takılıyor?
eğer sözlü şarkı ise les rallizes denudes - white waking
https://www.youtube.com/watch?v=xxXcxjSV...
sözsüz ise: https://www.youtube.com/watch?v=MoPcDqWG...

düzenleme: soru sormayı unutmuşum ya.

zamanı kullanmayı nasıl öğrenirim? eve gelince 3 saatlik zamanım kalıyor, hiç kullanamıyorum.
keisnlikle güvenli liman...
alttaki arkadaş epey zaman oldu sözlükte değildim, epey radikal bir karara doğru adım adım ilerliyorum, doktorayı 2. kere yarım bırakacağım. yeni bir alana açılıp önce bir master sonrasında da doktora için yeni alandan yurt dışı düşünüyorum.. sence 30 yaşında birisi için anne evine geri dönmeyi kolaylaştırmak için öneriler neler olabilir?
samimi dost: bence normal değildir.kimse kusura bakmasın ama normal olan tek şey heteroseksüellik.bilmiyorum belki de yanılsamadır.
alttaki yazar: pazartesi sendromuna karşı bir veya birkaç önerin var mı?
daha çok homofobik ibnelerimiz ortamda pek görünmemek için uzun süreli tek bir kişiyle güven içerisinde sikişme olayına uzun süreli ilişki derler. zaten bu uzun süreli ilişkiyi yaşayanların ilk tanışmaları bir iş başvurusu tadında geçer.

alttaki yazar;

izlediğin diziler arasında en sevdiğin çift/sevgili kimler?
valla bacım olay lgbt falan değil olay insanların gerizekalı olması, e aziz nesin ne demişti türk milletinin %60ı salaktır die çok haklı. artık olay zaten inada bindi zaten, rte çıkıp dese ki evet çaldım ne kadar dürüst diye gene oy vericekler. o yüzden çok normal bunlar bana garip gelmiyor. her ne kadar inanmak zor olsada bizler bu ülkede azınlığız artık buna alışmak lazım.

alttaki eğer maymundan geldiysek şimdi ki maymunlar neden insan olmuo?

çok formda olan biri değilim o yüzden istemezdim yine de evet soruyu geçiştirdim doğrudur, altımda zevkten inleyen hadi artık hadi hadi şimdi sor diye gözlrüeri kısılmış dudakları hafif aralık duran yazar de bakalım bu seçimde oy verdiğin aday kaçıncı oldu.
soruyu sorduktan sonra tekrar bakıldığında, soru yapısının aksi anlama bürünmesine neden olan başlık.
akıllara ''ona göre yürüyecek galiba'' diye bir cümle kurdurtacak sorunun gelmesi.
alttaki yazara sorum : seyahat ettiğin yerlerden mutlaka burası görülmeli dediğin yerler nereler ?
disko müzik tarihi.


bu tür müzikleri seven birisi hakkında ne düşünürsün
ne zaman sevişeceğinizi sor bence net cevap alırsın.

katlanmak iyi mi kötü mü?
bi defa arkadaş zoruyla gittim ve bi daha gitmeye tövbe ettim. o kadar rahatsız edici insan var ki... içeri geçiyorsun peşinden geliyor, dışarı gidiyorsun arkandan çıkıyor, bakmiyorsun görmedi sanıyor, bakıyorsun onu kesiyorsun sanıyor. yanına gelsin de olmaz peşimi bırak demek istiyorsun senin gitmeni bekliyor.

onun dışında içerde hamama abone olmuş yüzü çirkin herifin 20 cm ligi lubunyalara elden ele dolastirdigina istemsizce gözün çarpıyor başını başka yöne çevirince biri 31 çekiyor yere bakınca kendini namus kumkumasi kuasar * gibi hissediyorsun. tüm bunları seven biri için güzel bir ortam ama ben begenmedim.


olgun seven gençler 50 li yaşlarda hangi yaşlara ilgi duyar ?
kendimle barışığım çünkü umursamazım.bu tür müzikleri seven biri hakkında ne düşünürsün?
benim gibi bırak iki ucu bin uçlu birisi için asla denebilir
alttaki yazar çiçekl yetiştiriyor mu
hepsi horozun eseri.

ibiş ile memiş mahkemeleş miş mi mahkemeleş memiş mi ?
kendi yaşıtlarına ilgi duyuyorlar genelde.. yine olgun sevmeye devam yani..

seks yapmak için beğendiğin lakin sanal ortamda tanıştığın birisi ile sözleşip buluştunuz, gel gör ki bu kişi fena halde ter kokuyor n yaparsın?
  • /
  • 4