biribiri

Durum: 63 - 0 - 0 - 0 - 25.02.2019 07:33

Puan: 734 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Yıl olmuş 1958 bio mu kalmış...
  • /
  • 4

bütün umutların tükendiği anda gelen sevgili

anadolu

genelde tercih ettiğim, puan biriktire biriktire bedava seyahat kazandığım uşak merkezli otobüs firması.

bursa'nın gay kenti olması

mumu bursa'ya gidene kadar yanacak önerme.

thepillars

mevcut çüklü profil fotosundan aşırı rahatsız olduğum yazar tamam albüm kapağı evet çok hoş ama metrobüste sözlük açamaz oldum görünürlüğüm tehlikede ayrıca her entrysine denk geldiğimde dikkatim dağılmak zorunda mı canım aaa bekledim bekledim kaç gündür devamlı değişen profil fotosu değişmedi gidip camiye şikayet edicem valla artık yeter

(bkz:no love deep web)

birine sarılma ihtiyacı hissetmek

kışın insanı saran onca kat kıyafet sayesinde görece daha az hissedilen havaların iyiden iyiye ısınmaya başladığı bahardan yaza geçiş döneminde tavan yapan ihtiyaç.

siyasal islam

her gün yatmadan önce iki kat olmak üzere alın ve yanaklara sürülmesi tavsiye edilir.

eşcinsel temalı filmlerde eşcinsel oyuncu oynatmamak

terzi rolünde terzi oynatmamak kadar rezil bir harekettir olmaz böyle şey yoksa rüya mı diyorum. hayır eşcinsel oldukları için siz oynayamazsınız ıyy mikrop öl deyip oynatmasalar tamam da diğer türlü adı üzerinde oyunculuk lezbiyen rolünde bıyıklı amca oynatırlar kime ne.

izmir barosu lgbti+ hakları komisyonu

aşırı güzel haber ileride istanbul barosunda da açmak istediğim komisyon.

sokak hayvanlarını düşünmekten fıttırma noktasına gelmek

umarım bir gün insanlık daha yumurtadan çıkalı 10 dk olmuş erkek civcivlerin dişliler arasında ezilmesine de yaz kış soğuk ahırlarda kendi pisliği içerisinde gömülmek zorunda kalan birkaç çeşit ot yedirilen yavrusu küçükken yanından alınan yan tarafta kesilen türdaşının kan kokusunu alan koyun ve ineklere de üzülür. dişlilerin ezmediği dişi tavukların sadece kendi etraflarında dönebilecekleri kadar alanlarda tüm hayatları boyunca güneşsiz ve pislik içerisinde yetiştirilip ayaklarından bantlara takılıp makineler marifetiyle tüyleri yolunurken boğazlarının testere ile kesilmesine de üzülür. bir öğün uğruna onlarcasının hayatını kaybettiği özgürlüğün son noktasındaki balıkların ağlarla üst üste karaya çıkartılıp birbirleri üzerinde nefessizlikten can çekişe çekişe ölmelerine de üzülür.

hayvan hakları derneklerinin toplantılarında kebap köfte yenerek köpek barınağı konusu tartışıldığı sürece ikiyüzlülük tahtımızdaki yerimiz insanlık olarak asla kaybedilmeyecektir.

araplardan nefret etme sebepleri

(bkz:ırkçı insanlardan nefret etmek için sebepler)

büyük ihtimalle yüksek miktarda homofobiklik transfobiklik kadın düşmanlığı etnik aşağılanma vs gibi sorunlarla karşı karşıya kalan kullanıcıları olan sözlükte açılabilmiş hayret verici başlık. ahmet'ten mehmet'ten hasan'dan hoşlanmıyor olabilirsiniz zeynep'in yaptığı şeyler rezil olabilir ama tutup bireylerin durumlarını büyük aidiyetlere yükleyemezsiniz; yüklüyorsanız "tüm eşcinsellerin aidsli olması", "tüm yaşlıların çocuk tecavüzcüsü olması", "tüm müslümanların katil olması" gibi başlıklar da açmanız gerekiyor. hodri meydan nefretinizde boğulun.

cinsiyet ve cinsel yönelim farklılığı

ingilizcede durum çözülmüş vaziyettedir
(bkz:sex) biyolojik cinsiyet
(bkz:gender) toplumsal cinsiyet
(bkz:sexual orientation) cinsel yönelim

erkekler ile kadınlar arasındaki farklar

tek fark çük ve rahim o kadar.
(bkz:gender theory)

toplumun erkeklerden beklentileri

sırf çükü var diye eline silah alıp başka insanları öldürmeyi öğrenmesi ve hatta öldürmesi; bu uğurda ölürse şehit oldum artık ben de özel klüpteyim kafasına girmesi.

(bkz:vicdani ret)

tüyap kitap fuarı

her senenin o zamanı tüyap metrobüs durağı sıra adabını bozan şehrin doğusundan doğusundan gelen ve biz banliyölüleri sinir eden bir kitlesi olan fuar. yeni kitaplar keşfetmek için iyi bir yer olabileceği düşünülse de stantlarda en önlerde hep en rezil kitaplar bulunur içerisi ilkokul hatta anasınıfı sübyanları ile doludur favori yayınevim olan ayrıntının ucuzlatılmış kitapları ve sahaf bölümü olmasa zor giderim galiba. gökkuşağı yüzüğünüzü görüp ekstra indirim yapan görevlileri olan ismini vermeyeceğim yayınevi olmasa biraz daha gömecektim de geçen seneki rüşvet bu sene de ağzımı kapalı tutmama yetiyor. keşke vampir günlüğü okuyunca kitap okuyom ben o yeee insanları doluşmasa da orada yatıp kalksam.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

sevdiğim insanları çok çekici buluyorum bence dünyanın en güzel insanı sevdiğim insan eyyorlamam bu kadar

o lafı söylemek göt ister

haddizatında homofobik bir ifadedir. anal ilişkiye bir olumsuzluk atfedilmekte olup dolaylı bir yoldan homofobiktir. ayrıca benim bildiğim kadarıyla götle söylenen bir laf yoktur bu sebeplerle kullanılmasını tasvip etmediğim söz öbeği.

elitler değil halk adamları yazsın

cinsiyetçi ifade barındıran başlık (tırnak içinde) elitler yazsa böyle olmazdı...
(bkz:elit kelimesinin yanlış kullanımı)
(bkz:entelektüel)

hollandalı lgbtleri aşağılayan arap kadın

bence kendisi büyük miktarlarda troll ofansif mizahta doktorası var.

sürekli seni seviyorum diyen sevgili

ya çok seviyordur ya da çok sevdiğine kendini ve karşısındakini inandırmaya çalışıyordur. yine de sevdiğini hiç söylemeyen sevgiliden evladır.
  • /
  • 4
Henüz hiç başlık açmamış.

Toplam entry sayısı: 63

genel kültür entelektüel uğraş ve hobisi olmayan insan

hiçbir kimseye zararı yok ise (hayvanlar dahil) yaşama deneyimine saygı duyduğum kişidir. kanımca 70 80 senelik ömrün doğru yaşama şekli yoktur tüm yaşamlar üniktir.

cinsiyet ve cinsel yönelim farklılığı

ingilizcede durum çözülmüş vaziyettedir
(bkz:sex) biyolojik cinsiyet
(bkz:gender) toplumsal cinsiyet
(bkz:sexual orientation) cinsel yönelim

albertcamus

#astınız #zehirlediniz (bkz:yedirmeyiz)

izmir barosu lgbti+ hakları komisyonu

aşırı güzel haber ileride istanbul barosunda da açmak istediğim komisyon.

veganazi

tamamiyle katıldığım önerme aynı rezilliği zamanında köleliğe karşı olanlar kadın haklarını savunanlar ve lgbt aktivistleri de yapmış olup hepsinin toplanıp meydanlarda asılması gereklidir.

bir şeyin yokluğunun bizi ayakta tutması

hayat hedefe ulaşmak değil o hedef(ler)in uğrunda kat edilen yoldur anlayışının pratik olarak insana faydalarından bir tanesidir. her daim yeni hedefler ve uğraşılar edinmek insanı boşluk duygusundan ve intihar meyilinden biraz olsun kurtarabilir. zira kafa başka meşgalelerle dolar. yaş ilerledikçe de geçmişe yönelik özlem hatıra ve tahayyüller insanı bu boşluktan alıkoymalıdır. bekleyip göreceğim bakalım öyle mi olacak. (kendini yeterince oyalayamamaktan mütevellit anılar safhasına geçemeden hayatına son verdi xd)

arap masalları

cinsiyet ve cinsel yönelim farklılığı

ingilizcede durum çözülmüş vaziyettedir
(bkz:sex) biyolojik cinsiyet
(bkz:gender) toplumsal cinsiyet
(bkz:sexual orientation) cinsel yönelim

veganlık

hayvanlara yapılanların dünyanın en kapsamlı soykırımı ve kölelik türü olduğundan hiç şüphem yok. ve gün gelecek bugün hayvanlara yapılanlara; geçmişte siyahi insanlara, çocuklara, kölelere, kadınlara ve azınlıklara yapılanlara baktığımız gibi aynı iğrençlikle bakacağız.
(gary yourofsky)

albertcamus

#astınız #zehirlediniz (bkz:yedirmeyiz)

alttaki yazara soracaklarım var

veganım yıllardır ceset yemedim ama yerken de sevmezdim acaba soya kıymasından yapsam nasıl olur sevmem ama deneyeyim bir ara evet.

gece yarıları en çok akla ne takılıyor?

diyalektik materyalizm yerine eytişimsel özdekçilik diyen sevgili

kötü çeviri kitaplara haddinden fazla maruz kalmıştır. diyalektik materyalizm diyerek vatan hainliği(!) yapmak yerine eytişimsel özdekçilik diyerek diyaletik camiayı kendine küstürüp engelsin kemiklerini sızlatmayı tercih eden sevgilidir.

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

teşekkürler ben çok zevk aldım (rahatsız oldu almadı)
(bkz: aldatan sevgili)

canan efendigil karatay

her daim konuşulmak ve göz önünde olmak isteyip köyde yetişmiş her nevi rezilliği kollessssteroolllsuz ve pireeezervatifffsiz olduğu için yiyerek 600 sene yaşamamızı sağlayan biricik çok kıymetli şarlatanımız. ara ara yapmak adeti olduğu üzere biz veganlara tekrar sarmıştır bu aralar. halbuki 2 ay evvel veganlara özel saygım var vs gibi söylemlerde bulunan tahıl yemediğinden koyun olmayan kişidir.

genellikle söylemlerinin bilimselliği karşısında mest olunur aksi mümkün değildir. yumurtaaaaaa en zararlı şeydiiiiiir. kanser olursunuz çükünüz düşeerrr. ama köy yumurtası bulursanız gerçek olmak kaydıyla o en sağlıklı şeydir oo yeeee.

kendisinin tacirlerden şirletlerden para alıp pastırma sucuk efenim kinoa övdüğünü düşünüyorum.