ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

güçlü, kaliteli, karizmatik, dövmeli
sarışın ve sakallı ve zayıf olmaması yeterlidir ama böyle olmak zorunda da değil. tutulduğum insanların hiçbiri bu kriterlere uymadı, uyamadı. tuhaf. kriter belirlemeye gerek yokmuş demek ki ama zaafım var diyelim.
dearbear, lost soul, abysmal, mahalle muhtarının kocası, dalares, tr chaser ve tabi ki de pisuvardaki siyah kıl serisi... yani, zeka, cesaret ve küstahlık beni baştan çıkarıyor!! *
benim için en önemlisi düzgün bir türkçeye sahip olması, şive olayına gelemem, özellikle doğu şivesine. beyaz tenli, kilolu, hafif kıllı, 180 cm üstü boya sahip insan evlatları ilgimi çeker.
benim için en önemlisi düzgün bir türkçeye sahip olması, şive olayına gelemem, özellikle doğu şivesine. beyaz tenli, kilolu, hafif kıllı, 180 cm üstü boya sahip insan evlatları ilgimi çeker.
(bkz: selahattin demirtaş)
zamanında madi clara da yılın erkeği seçmişti kendisini
http://ayisozluk.com/lnk/aceebf
gözleri benim gözlerimden iri, kirpikleri benim kirpiklerimden uzun, geniş omuzlu, kirli sakallı ya da düzgün bir bıyığı olan, genç eğlenceli ama aynı zamanda ağır başlı, kültür mantarı tipli birini görsem tutar kolundan yapışırım.
geçen sinemada bir adam gördüm çok hoş geldi gözüme. kel kısa boylu göbekli halka küpeli iki kulağı da küpeli uzun sakallı ama elidorla yıkamış gibi yumuşak görünüyordu. *
yaşlı ve cebi dolgun dermişim...
russell crowe ve türevleri. *
kıllı,göbekli,ağırbaşlı,güler yüzlü,sıcakkanlı iri kıyım adamlar
mehmet görmez ve aynı tipte kişiler. *
balıketli kum saati modeli.
zeki, kültürlü, hafif tatlı bir yüzü olsun, fiziği de ortalamanın çok üstünde extreme bişe olmasın ***, ama yüz çok önemli, bebek suratlara bakmaya doyamıyorum, gözlerinin rengi önemli değil ama boş bakmasın yeter ki, ama nerde bende o talih, çok mu şey istiyorum sanki *

örnek vermek gerekirse

tanrım beni baştan yarat demek istiyorum böyle insanları görünce, ya sen ne hoş bi insansın ya, aşık olunamayacak kadar hoşsun yani, sana bakmaya kıyamam
kalıplara sokmuyorum, esmerlerden nefret ettiğim halde esmerlere vurulduğum çok olmuştur. herkes tipim olabilir. yeterki güldürebilsin.
boyu boyuma, huyu huyuma, ortalamanın acık üstünde zekaya sahip, güzel gülen, kumral, kirli sakallı acık da ele gelen biri oldu mu tamamdır. temel beklentilerim bunlar.

sitede istediği özellikleri yazıp arattığında tek profil bulan, o profil de kendi profili olan insandan ne beklenir. narsizmin konuşabilen, yürüyebilen, etrafa hinlik ve kötülük saçabilen yaşam formuyum.
güç,dayanıklılık,performans kısaca duracell ayısı gibi olsun tatlı mı tatlı,pofuduk bir ayıcık.
  • /
  • 4