ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

gözlük takmak çekici geliyor bir de utangaç insanlar çok çekici geliyor bana.
sevdiğim insanları çok çekici buluyorum bence dünyanın en güzel insanı sevdiğim insan eyyorlamam bu kadar
utangaçı herkes yazmış ben de ekleyeyim. gereksiz özgüven hep itici geliyor. fiziksel olarak kısa boylu (1.60-1-70), kara kuru, kıllı yünlü, tercihen sakallı, bakımsız ve kendini parfüme kreme vs. boğmayan, renksiz gözlü, yamuk burun. bunun yanında, samimi, hafif ruh hastası, ps ve pcdeki bilimum spor oyunlarından anlayan, gece 4'te kalkıp nba maçı izleyebilen beylerle çaya çıkabilirim. yamuk burun demiş miydim? xd

şu benim ilgilenen yazsın.
çekingen utangaç olmaktan sıkıldım.düzgün adam varsa çay içeriz belki.
not:yaşım 24,20 gösteriyorsun yazana,kafa atıyorum kıyamadıysam göğüs kıllarını çekiyorum.
olgun, göbekli, kıllı, aktif, seviyeli, saygılı.
başlık yanlış açılmış sanırsam yada ben yanlış okuyorum. çekici değil itici tüm özelliklere yer verilmiş. zevkleriniz cidden böyleyse hayretler edici.
valla son bir kaç senede epey bi balkan göçmenine aşık oldum, jarnana dinleye dinleye bir hal olduk, belki annemin doğduğu ve çocukluğumdan beri her yaz gittiğim köyün macır köyü olmasının da bir payı vardır. yörük ve türkmen milleti böyledir yani, gözümüz her zaman bulunduğumuz yerin batısına doğru kayar.
minnoş kategorisindeki tüm insanlara wellcome.
yanımdayken rahat olan kişileri seviyorum, gülümseyen, gözlerime bakarak konuşan, ilgisini çekmeyen veya sevmediği bir durumu belirten ya da alternatif bir şey öneren kişiler çekiyor beni.
  • /
  • 4