ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

sevdiğim insanları çok çekici buluyorum bence dünyanın en güzel insanı sevdiğim insan eyyorlamam bu kadar
utangaçı herkes yazmış ben de ekleyeyim. gereksiz özgüven hep itici geliyor. fiziksel olarak kısa boylu (1.60-1-70), kara kuru, kıllı yünlü, tercihen sakallı, bakımsız ve kendini parfüme kreme vs. boğmayan, renksiz gözlü, yamuk burun. bunun yanında, samimi, hafif ruh hastası, ps ve pcdeki bilimum spor oyunlarından anlayan, gece 4'te kalkıp nba maçı izleyebilen beylerle çaya çıkabilirim. yamuk burun demiş miydim? xd

şu benim ilgilenen yazsın.
çekingen utangaç olmaktan sıkıldım.düzgün adam varsa çay içeriz belki.
not:yaşım 24,20 gösteriyorsun yazana,kafa atıyorum kıyamadıysam göğüs kıllarını çekiyorum.
olgun, göbekli, kıllı, aktif, seviyeli, saygılı.
başlık yanlış açılmış sanırsam yada ben yanlış okuyorum. çekici değil itici tüm özelliklere yer verilmiş. zevkleriniz cidden böyleyse hayretler edici.
valla son bir kaç senede epey bi balkan göçmenine aşık oldum, jarnana dinleye dinleye bir hal olduk, belki annemin doğduğu ve çocukluğumdan beri her yaz gittiğim köyün macır köyü olmasının da bir payı vardır. yörük ve türkmen milleti böyledir yani, gözümüz her zaman bulunduğumuz yerin batısına doğru kayar.
minnoş kategorisindeki tüm insanlara wellcome.
yanımdayken rahat olan kişileri seviyorum, gülümseyen, gözlerime bakarak konuşan, ilgisini çekmeyen veya sevmediği bir durumu belirten ya da alternatif bir şey öneren kişiler çekiyor beni.
öyle bir insan yok. var olmayacak ta.
bir sorun olduğunda kontrolünü kaybetmeyen ve farklı çözüm yolları üretebilen kişileri çok çekici bulurum. bir de planlı olan insanları. yani bir yere gidilecekse o gün %50 yağmur ihtimal var diyelim yağmur yağarsa şurada şuraya gideriz yağmazsa şunu şunu yaparız gibi geniş beyinli insanları severim.
bir de yaşadığı çevre tarafından sevilen tanınılan insanlara da hep hayran olmuşumdur. esnafla selamlaşan, girdiği ortamda sevilen saygı duyulan, yerine göre konuşmasını seviyeye göre inip yükselmeyi bilen insan... çok az tabii, bulunca yapışın.
full kıllı ama bazı kılları beyazlamış erkekler tabiki
hoşlandığım bi çocuk var ama uzun zamandır yıllardır sevgilisi var gitse de sıra bana gelse diye bekliyorum
  • /
  • 4