ayı sözlük yazarlarının çekici bulduğu insan tipi

melez heriflere bayılır oldum.
(bkz: ginger)
ve mal olmayan diğerleri.
galiba sorunlu insanlardan hoşlanıyorum. belki de onlarda kendimi bulduğum içindir. kim bilir..
dış görünüş: orta boylu kesinlikle. uzun insanları beğenemiyorum ve bu konuda sahip oldukları kibirlerini sevmiyorum. beyaz tene kirli sakal ve hafif uzun dalgalı saç ölümcül vuruştur efendim. burun hafif büyük olabilir. omuzlar geniş, arkadaş kıllı olsun.

iç güzelliği: güzel olsun. şuanki tecrübelerim bu kadarını öğretti.

(bkz: tek tabanca takılmak)
(bkz: renly baratheon) ve türevleri. gerisi bacım, abim, ablam, kardeşim.
iyi siken, hardcore sikici beyaz tenli tipler.
çıkık elmacık kemiği olması yeterli çekici bulmam için
fiziki yönden algılarım sürekli değişiyor şu dönem esmer gara gaşlı gara gözlü surat olarak çirkince güzel bacaklı ve aşırı kıllı hunk tipler. tercihen kürt.

kaşlarını kaldırıp alnını kırıştırmadan masum görünebilen tiplere zaafım var. bir de başta hayli çekingen olup size alıştıkça açılıp saçılan tipleri yerim. kendim beyaz tenli olduğum için esmer ya da buğday ten daha çekici geliyor.
şu ara esmer, gara gaşlı gara gözlü, orman gibi kıllı ve hunk.
uzun boy, kısa saç ve yok derecesinde göğüs.
seviyorum napayım.
genelde etli butlu,tombik yanaklı şişman seviyorum.
geniş omuzlu , çok kıllı değil az kıllı da değil , bacakları kaslı , azıcık göbeği olsun , 1.80 den kısa olmasın , gözleri güzel olmalı renkli gözlü olmasın çünkü renkli gözlü insanlarla göz göze gelmeyi sevmiyorum , saçları çok önemli değil ama uzun olmasın sevmiyorum , sakalları olsun ,
egıtımlı olsun ama çok bıldım havalarında olmasın , duygusal olmasın , seks yapmayı çok sevsin , her yerde her şekilde arzulu arzulu baksın bana ,yemek yemeyi sevsin hatta iri olsun ki ben kilo aldığım zamanlarda onun yanında ince görünüyüm .
öküz olsun ama içinde poncik bir tarafı da olsun . sert ciddi bir adam olsun .
  • /
  • 3