thepillars

mevcut çüklü profil fotosundan aşırı rahatsız olduğum yazar tamam albüm kapağı evet çok hoş ama metrobüste sözlük açamaz oldum görünürlüğüm tehlikede ayrıca her entrysine denk geldiğimde dikkatim dağılmak zorunda mı canım aaa bekledim bekledim kaç gündür devamlı değişen profil fotosu değişmedi gidip camiye şikayet edicem valla artık yeter

(bkz:no love deep web)
sözlükteki kimse sevmiyor ama ben seviyorum.
sakın düşüncelerinizi söylemeyin. söyleyince küsüyor ve sizi direkt engelliyor. çok aşırı duygusal. kendi bilir, ben de bi daha konuşmayacağım bu yazarla.
bu aşağılık herife güvenip şifremi verdim. hesabımı çalmaya kalkışıp çalamadı, şifresini değiştirmiş ama kurtarabildim. yaman heykırmışsın kardeş.

profil fotoğrafımı değiştirip entryler girmiş. size mesaj attıysa özür dilerim. mesajı atan ben değildim.
gülesim geliyor bu yazarı görünce. ahahahah.
https://ayisozluk.com/yilin-son-girdisin...

istanbul'da erkeklerin arkasına geçip düdükliycen mi?
ne zaman saldıracak diye bekliyordum ki saldırdı. senin o şirinlik masken düştü neyse ki. yazdığın nickaltı için teşekkür ederim. beğendim. senin gibilerle karşılaşsam da saf olmaya devam edeceğim. en azından bunun için çalışacağım.

körler sağırlar birbirini ağırlar. eksileyin durun.

ilgili entry:


önce hüplet, sonra gümlet.


kendi bilgisayarından bize link atan ve sihirli bir şekilde çalışacağını zanneden "komik".

bilgisayarının adı da "user".
denemek istedim ve sonuç ortada. arkadaşlar lütfen eksilemeyin yazık çünkü.
ilginç biri galiba... bilemiyorum ki
(bkz:#395159)

bebeğim, çok sıcak davrandığım için gerçek yüzlerini gösteriyorlar sadece. sıcak davranmayayım diyorum ama yapım bu. yoksa öyle sanıldığı gibi sosyopat falan değilim.
şuanki profil fotoğrafı hornet amblemi ve üzerinde paint usulü "yallah hornet'e" yazıyor. sen kalk onu "allah hornet'te" diye oku. provakatif yönü ağır basan bir yazar olduğunu düşünmem sebebiyle bunu yapabileceğine indandim. allah seni sekssiz bıraksın emi. küçük küçük şoklar gecirttin bana. öyle olsaydı da baneneyse gerçi.
pek bir lüzumsuza benzeyen yazar.
ben bu embesil yüzünden sözlüğe girmez oldum. sevilmeyen yazarların nickaltina yazıp fav kasoyorlor. burama kadar geldi ki yazıyorum mk. burdan yönetimi de ayakta alkışlıyorum. herkes istediğini yazmakta özgür dusuncesi altında bunca ınsanin dimag zevkine tecavüz eden zatı sözlükte tuttuğu için. ben bunlara katlanmak zorunda değilim. size bol tecavüz fantezili başlıklar.
  • /
  • 2