thepillars

keske bu yazari veya basliklarini engelleme sansim olsa.
ben bu embesil yüzünden sözlüğe girmez oldum. sevilmeyen yazarların nickaltina yazıp fav kasoyorlor. burama kadar geldi ki yazıyorum mk. burdan yönetimi de ayakta alkışlıyorum. herkes istediğini yazmakta özgür dusuncesi altında bunca ınsanin dimag zevkine tecavüz eden zatı sözlükte tuttuğu için. ben bunlara katlanmak zorunda değilim. size bol tecavüz fantezili başlıklar.
pek bir lüzumsuza benzeyen yazar.
sanırım @kuasar şeref yoksunu da bu malın diğer hesabı...

zira ne zaman bu ikisi aynı anda online olsa o an girdiğim entryler aynı anda minimum iki eksilemeye maruz kalıyor..

ne oldu yarraağm zamanında iyi sikemedik mi de hıncını çıkartıyon?


kendi bilgisayarından bize link atan ve sihirli bir şekilde çalışacağını zanneden "komik".

bilgisayarının adı da "user".
denemek istedim ve sonuç ortada. arkadaşlar lütfen eksilemeyin yazık çünkü.
ne zaman saldıracak diye bekliyordum ki saldırdı. senin o şirinlik masken düştü neyse ki. yazdığın nickaltı için teşekkür ederim. beğendim. senin gibilerle karşılaşsam da saf olmaya devam edeceğim. en azından bunun için çalışacağım.

körler sağırlar birbirini ağırlar. eksileyin durun.

ilgili entry:
gülesim geliyor bu yazarı görünce. ahahahah.
yazar derken başganım?


önce hüplet, sonra gümlet.
şuanki profil fotoğrafı hornet amblemi ve üzerinde paint usulü "yallah hornet'e" yazıyor. sen kalk onu "allah hornet'te" diye oku. provakatif yönü ağır basan bir yazar olduğunu düşünmem sebebiyle bunu yapabileceğine indandim. allah seni sekssiz bıraksın emi. küçük küçük şoklar gecirttin bana. öyle olsaydı da baneneyse gerçi.
sakın düşüncelerinizi söylemeyin. söyleyince küsüyor ve sizi direkt engelliyor. çok aşırı duygusal. kendi bilir, ben de bi daha konuşmayacağım bu yazarla.
sözlükteki kimse sevmiyor ama ben seviyorum.
bu aşağılık herife güvenip şifremi verdim. hesabımı çalmaya kalkışıp çalamadı, şifresini değiştirmiş ama kurtarabildim. yaman heykırmışsın kardeş.

profil fotoğrafımı değiştirip entryler girmiş. size mesaj attıysa özür dilerim. mesajı atan ben değildim.
hakkında merak ettiğim tek bir şey var. umarım bu merakımı giderirsin tanımam etmem seni kötüleme gibi bir durumum da yok. belki gerçekten böyle birisin. merak ettiğim şey şu çevrendeki herkese aklına gelebilecek herkese karşı da mı böylesin yoksa bu sözlüğe özgü bir şey mi bu ? her 1-2 günde bir ya da 1-2 saatte bir şu müziği dinleyen biri hakkında ne düşünürdünüz düşünürdün falan diye mi geziyorsun. teşekkürler iyi günler...