elitler değil halk adamları yazsın

hornet hesabımda yazan cümle. kasıntı elitler yerine mahallenin kasabını, manavını, halk insanlarını tercih ederim. bu elitlerin nazı çekilmez.
iki kasıntı elit bir araya gelince anlaşmak imkansız olur diye düşünmüş sanırım.
ayy hemen stalklamalıyım yıh yıh yıh. yok yok şaka bunlar hornet de neymiş hiç duymadım öyle bişey. yurdum varoş gayinin elit takılma sevdasının bıktırdığı orta direk gayinin isyanıdır. pride zamanı pankarta yazılası cümledir.
başlığı görünce günümüz edebiyatında yazarların elit kesimden değil, halktan yani bizden birilerinden çıkması gerektiğini savunan bir yazı ummuştum. lakin
(bkz:işimiz gücümüz seks olmuş)
(bkz:her üç başlıktan birinin seksle ilgili olması)
dipnotlu edit: (bkz:kalan üçte ikisinin birinin de seri eksici ibne ile ilgili başlıklar olması)
kitabi tanımını geçiyorum; toplum nazarında elit nedir bilen var mı acaba? hele ki bu kaynaşalım sitelerindeki elit nickli (ya da önsözlü ne boksa artık) arkadaşların elitten anladıkları nedir çözebilmiş değilim. hadi elit yazana bok attım da bir de elit diye yaklaşana ne demeli... o hıyar ne anlayıp da bu kişilere yaklaşıyor, ne umuyor ne buluyor büyük merak konusu.
burada kaliteli başlık açan elitlerin şuçu ne? koli düşürmek onların da hakkı.
ağızları kül tablasına dönmüş prostatlı kahvehane dayılarıyla sevişmek isteyen insan beyanı. ha, ben elitim havasıyla gezen hödükler de hiç tercih edilir değil. elitsin de neyinle elitsin, hep merak etmişimdir. zaten elit insan kavramı da çok itici.
cinsiyetçi ifade barındıran başlık (tırnak içinde) elitler yazsa böyle olmazdı...
(bkz:elit kelimesinin yanlış kullanımı)
(bkz:entelektüel)
ayı sözlükte açtığım en mantıklı başlık. elitlerden koşarak kaçıyorum.