hoşlanılan adamın eski sevgilisinden bahsetmesi

artık hoşlanmama nedenidir.

yani hakkını vereyim şimdi yurt dışına çıkmışlar onu anlattı da bir saat telefonda bundan bahsedilmez. o arada dergi okudum, çay içtim, çamaşır topladım ama hala biz teksas'ta şuna gittik, vizemi böyle aldım, teyzesiyle yemeğe gittik diyordu ki başım dönmüş, yığılmışım kanepeye.

bu kadar öküz olmayın lan. asıldığım belli, hani kovalasın diye yapıyorsan ben üşengeç adamım anasını satayım. uyurum daha iyi.
o da hoşlanmışsa ve duygusal geçmişi hakkında bilgi vermek amacı ile yapıyorsa ve bunu çaktıracak kadar beceriksizse tadından yenmez.
seninleyken eskisini unutmaya çalışıyorum mesajının verildiği andır. mümkünse o anda iletişim noktalanmalıdır.
ben de geçenlerde denk geldim bu türün bir üyesine. nasıl aldatıldığıyla ilgili 1 saat falan konuştu galiba. arada bir içimden sapıkça "benim ol bebeyim, ben seni boş bırakmam o yüzden aldatacak zaman da kalmaz eheueheheh" dedim ama dirty talka kaydırmaya çalıştıkça uzaklaştı ve beni artık tanıyamadığını söyledi:( tipi de ne yazık ki tam benlikti, o yüzden dinlemek zorundaydım ama benim de sınırım var ulan. evrim böyle bir şey galiba, elde etmek için katlanmak zorundasın, katlanamadığım için osbire mahkum oldum mesela. evrim neydi, evrim fedakarlıktı*