hoşlanılan adamın eski sevgilisinden bahsetmesi

artık hoşlanmama nedenidir.

yani hakkını vereyim şimdi yurt dışına çıkmışlar onu anlattı da bir saat telefonda bundan bahsedilmez. o arada dergi okudum, çay içtim, çamaşır topladım ama hala biz teksas'ta şuna gittik, vizemi böyle aldım, teyzesiyle yemeğe gittik diyordu ki başım dönmüş, yığılmışım kanepeye.

bu kadar öküz olmayın lan. asıldığım belli, hani kovalasın diye yapıyorsan ben üşengeç adamım anasını satayım. uyurum daha iyi.
o da hoşlanmışsa ve duygusal geçmişi hakkında bilgi vermek amacı ile yapıyorsa ve bunu çaktıracak kadar beceriksizse tadından yenmez.
seninleyken eskisini unutmaya çalışıyorum mesajının verildiği andır. mümkünse o anda iletişim noktalanmalıdır.
ben de geçenlerde denk geldim bu türün bir üyesine. nasıl aldatıldığıyla ilgili 1 saat falan konuştu galiba. arada bir içimden sapıkça "benim ol bebeyim, ben seni boş bırakmam o yüzden aldatacak zaman da kalmaz eheueheheh" dedim ama dirty talka kaydırmaya çalıştıkça uzaklaştı ve beni artık tanıyamadığını söyledi:( tipi de ne yazık ki tam benlikti, o yüzden dinlemek zorundaydım ama benim de sınırım var ulan. evrim böyle bir şey galiba, elde etmek için katlanmak zorundasın, katlanamadığım için osbire mahkum oldum mesela. evrim neydi, evrim fedakarlıktı*
bazı kişiler kendini acındırarak sevdireceğine inanır. bunlar drama queen olurlar resmen, dertleri sorunları bitmez. haliyle eski sevgilileri de bunları hep aldatmıştır nedense. oysa bu şekil bi davranış tek bir şeye işaret eder: “çaresizlik”

eski sevgili mevzusu çok gündeme gelmemeli bence. çünkü ben başka bi erkek görmek istemem. ölmüş gibi davranmalı, yoksa soğuyorum. ve yoksa verdiği şeyin sinyali: (bkz: yara bandı) ilişkisi.
senden hoşlanmadığı için bahseder. sana karşı kapalıyım, benden beklentin varsa bekleme, demek istemektedir. ayrıca içini dökecek birini bulmuştur. hoşlansa taktiksel olarak adını bile geçirmez, ki seni elde edebilsin. gerçekten hoşlandığı biri çıktığı takdirde karşısına eski sevgilisini direkt satar.

ama ben bu eski sevgiliden bahsetme olayını çok sıkıcı buluyorum. oturup da senin abuk ilişkini dinleyecek halim yok, dert dinleyicisi değilim, samimi arkadaş bile, kendisine iki de bir eski sevgilisinden bahseden birini dinlemek istemez. nezaketen dinliyorsun da bir yere kadar, bir yerden sonra 'seni de eski sevgilini de sikicem bi' sus' moduna girmeniz mümkün. boyuna eski sikiştiği kişiden bahseden biriyle bir kez görüşülür, o da son kez olmalıdır. sen onun içini dökeceği enayi değilsin neticede. gitsin duvara anlatsın.