hollandalı lgbtleri aşağılayan arap kadın

ekşi'de açılmış başlık, buraya taşıyayım dedim:

https://twitter.com/vocativ/status/10602...

sarışın, gri gözlü * arap! ilk başta onu da hollandalı sandım.

ekleme: kadın arapça konuştuğundan dolayı çevresindekiler anlamadığından onu iyi bi şey söylüyor sanıyorlar. gülümseyerek kameraya bakıyorlar. ne bilsinler kadının görüntüsüyle, aklının tezat olduğunu.
videodakiler gay değil. drag galiba. zaten bu tiplere bakıp da aşağılamamak olmazdı. insanlar gaylik adı altında türlü maymunluklar yapabiliyor. arap şerefsizini savunmuyorum elbette ama birbirilerini yemelerini istiyorum sadece.
muhtemelen haklarından yoksun bırakıldığı dandik bir arap ülkesinden iltica ederek hollanda'ya sığınan ve buradaki gay, transseksüel, lezbiyen, heteroseksüel bireyler tarafından içtenlikle kabul edilen nankör bir arap kadındır. kendi öz yurdunda saçını dahi açıp gezemeyen, insan yerine konmayan, ölümle burun buruna gelen kültürsüz bir kadının, halihazırda ayrımcılığa uğrayan insanlarla alay edişini izliyoruz videoda. böylelerini yaşadıkları arap ülkelerine mahkûm edeceksin, özgürlük fazla bunlara. belki kötü düşünüyorum ama bu ikiyüzlü kadının yaptığı asap bozucu. ekşi'de görüp videoyu izleyince sinirlerim bozuldu, bir de üstüne ekşi'deki yorumları okudum. insanlar nasıl bu kadar nefret dolu olabiliyor anlamıyorum. farklılıkla alay edemezsin, sen de haklarından mahrum bırakılmış bir insansın. vicdansız kadın. şayet mülteciyse umarım sınır dışı edilip, kurtulduğunu sandığı bok çukuruna geri gönderilir.
bence kendisi büyük miktarlarda troll ofansif mizahta doktorası var.