albertcamus

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
evet, benim. hoş bulduk, teşekkürler sıcak karşılama için.
ağzı iyi laf yapan, kafası çok çalışan, eleştirilerinde haklı bulduğum, lgbt camiasında nadir görülen türden bir yazar/birey.

kişisel görüşüme göre tüm lgbt'ler olmasa bile en azından baskın çoğunluk - daha doğrusu medyatik çoğunluk - albertcamus ile aynı vizyonda olsa homofobi bu düzeyde olmaz.*

aynı görüşüm tanri isimli yazar için de geçerlidir.
açtığı başlıklara bakıldığında vegan yazarlarımızdan biri sanırım. ha vegan olmayıp bu denli veganlığı savunuyorsa acil vegan olmalıdır.

(bkz:bitkiyle hayvanları aynı kefeye koyma cehaleti)
(bkz:vegan vücut geliştiriciler)
(bkz:vegan dövüşçüler)
(bkz:vegan sporcular)
(bkz:et yiyen insanların bedenlerinin hayvan mezarlığına dönmüş olması)
nefretini dışarı saçmasa daha iyi olacak olan yazarımsı.
nickindeki isim gibi anlasilmasi biraz zor yazar.
uzun uzun paragraf yazıp, kendi gibi düşünmeyen yazarlara saldırmayı marifet zanneden biri. hiç bir şeyi beğenmeyerek elit olduğunu filan zannediyor. nicki de yazdıkları gibi özenti olduğu çok belli.eminim o uzun yazdığı paragrafları da bir yerlerden araklıyordur. 9 aydır bu sözlükteydim bu yazar gelmeden daha güzeldi sözlük. allah'tan sözlüğün admini değil. ve son olarak kendisini urfa'da adana kebap yemeye davet ediyorum.

 spoiler!
yeterince uzun oldu mu canim?
ben fikirlerini pek sevdim.
sadece kendisinin doğru olduğuna inanan bir kişilik,narsistik kişilik bozukluğuna bence tipik bir örnek.açıkçası beni irrite etmekten başka bir işe yaramadı.ha fikirlerine saygı duyarım ve fikirlerini savunma özgürlüğünü ölümüne kadar savunurum ama empoze etmene ise o şiddetle karşı çıkarım.bir de kendisini ciğere götürürüm eğer isterse
kendisine zeki demirkubuz filmlerini önerebileceğim yazar.

camus’u bu kadar seven birinin “yazgı” ve “bulantı”yı görmesi gerekir bence.
#astınız #zehirlediniz (bkz:yedirmeyiz)
kendisini eşcinsellerin sözcüsü ilan etmiş, istediğine homofobik yaftası yapıştırıyor. gülüyorum valla. yaşadığı kafayı anlamak için:
(bkz:yapıştır gelsin kardeşim)
bugün bi haber gördüm internette, seni hatırlattı.sözlükte yazdığı entrylere inanmayın dostlar. kendisi nilgün bodur fanıdır. başucu kitabı ise sen gittin ya ben çok güzelleştim.
iyi bir yazardır. bunu sadece görüşlerine katılıyorum anlamında demiyorum (ki çoğunlukla mantıklı ve haklı şeyler yazıyor), ben dahil çoğu kullanıcının entrylerinin aksine kendisini okutuyor yazdıkları.

temennim bildiği yoldan devam edip görüşlerini paylaşması. fikirler paylaşılınca ve tartışılınca güzel.