albertcamus

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
ağzı iyi laf yapan, kafası çok çalışan, eleştirilerinde haklı bulduğum, lgbt camiasında nadir görülen türden bir yazar/birey.

kişisel görüşüme göre tüm lgbt'ler olmasa bile en azından baskın çoğunluk - daha doğrusu medyatik çoğunluk - albertcamus ile aynı vizyonda olsa homofobi bu düzeyde olmaz.*

aynı görüşüm tanri isimli yazar için de geçerlidir.
açtığı başlıklara bakıldığında vegan yazarlarımızdan biri sanırım. ha vegan olmayıp bu denli veganlığı savunuyorsa acil vegan olmalıdır.

(bkz:bitkiyle hayvanları aynı kefeye koyma cehaleti)
(bkz:vegan vücut geliştiriciler)
(bkz:vegan dövüşçüler)
(bkz:vegan sporcular)
(bkz:et yiyen insanların bedenlerinin hayvan mezarlığına dönmüş olması)
nefretini dışarı saçmasa daha iyi olacak olan yazarımsı.
uzun uzun paragraf yazıp, kendi gibi düşünmeyen yazarlara saldırmayı marifet zanneden biri. hiç bir şeyi beğenmeyerek elit olduğunu filan zannediyor. nicki de yazdıkları gibi özenti olduğu çok belli.eminim o uzun yazdığı paragrafları da bir yerlerden araklıyordur. 9 aydır bu sözlükteydim bu yazar gelmeden daha güzeldi sözlük. allah'tan sözlüğün admini değil. ve son olarak kendisini urfa'da adana kebap yemeye davet ediyorum.

 spoiler!
yeterince uzun oldu mu canim?
ben fikirlerini pek sevdim.
sadece kendisinin doğru olduğuna inanan bir kişilik,narsistik kişilik bozukluğuna bence tipik bir örnek.açıkçası beni irrite etmekten başka bir işe yaramadı.ha fikirlerine saygı duyarım ve fikirlerini savunma özgürlüğünü ölümüne kadar savunurum ama empoze etmene ise o şiddetle karşı çıkarım.bir de kendisini ciğere götürürüm eğer isterse
kendisine zeki demirkubuz filmlerini önerebileceğim yazar.

camus’u bu kadar seven birinin “yazgı” ve “bulantı”yı görmesi gerekir bence.
#astınız #zehirlediniz (bkz:yedirmeyiz)
bugün bi haber gördüm internette, seni hatırlattı.sözlükte yazdığı entrylere inanmayın dostlar. kendisi nilgün bodur fanıdır. başucu kitabı ise sen gittin ya ben çok güzelleştim.
biseksüellikle ilgili entry girmeden önce kendisini keyifle okurdum.
fakat anlam vermediğim bir şekilde biseksüellere saldırgan tavırlarda bulunuyor. hatta saldırmak için çoğu zaman saçmalıyor.
bazı insanlar zıtlıktan, negatif enerjiden zevk alır ya bu arkadaşta elinde bir çubuk nereye soksam derdinde.
sınıfta kaldın.
sözlüğün klişe davranışlarına takılmış yazar. kişinin yazıları içselleştirilip dramaya bağlandığında yapılan ilk iş rumuz başlığına olayı taşımak, varsa içindekileri kusmak. birilerinin düşünceleriyle bağdaşsın diye konu başlıklarına yazılacak değil. çok da tınlamaması tavsiye olunur.
yeter. şiştim artık. yok bella tarr izlemeyen böyle, yok suç ve ceza'yı okumayan böyle. biliyorum sen o mükemmel insanı arıyorsun ama o nietzsche okuyan insan bu sözlükte değil. şimdi yalvarıyorum sana entellektüelliğini yüzümüze vurma. eminim başka forumlarda o ''mükemmel'' insanı bulabilirsin. birlikte bilmem ne sarkacı hakkında konuşabilirsiniz. ama burası o yer değil.
(bkz:seviyeyi yükseltme)
(bkz:çok yanlış gelmişsin kardeş)
bu günlerde neredeyse her entrysinin ardından entry yaparken buluyorum kendimi.
onu bilmeyen böyle, bunu bilmeyen böyle dediği şeyler hep aynı alanda. yani bu arkadaşın felsefe, sosyoloji benzeri sosyal bilimlerde bir bölüm okuduğunu düşünüyorum. öyle olmasa bile sıcağı sıcağına bi yerden okuyup burda sergiliyor dur. bunları bilmen gerçekten marifet değil. sen sadece bi yerlerden okuduğunu burda tekrar ediyorsun. gerçekten övünmek istiyorsan git sanat dalında bir şeyler yap. biz de bundan gurur duyalim.
bende kendisini sevmiyorum açık ve netim bu konuda ama o kadar da linç etmeyin la.
bazen nokta atışı yapıp bazen o kadar saçmalıyor ki anlam veremiyorum.
ama kalsın kenarda bu yazar olmazsa sözlükteki herkes birbirini yer. herkes bu yazardan çıkartıyor öfkesini.
naber camus?
entry'lerini her ne kadar bir çoğuna katılmasamda eğlenceli bulduğum yazar.
  • /
  • 2