diyalektik materyalizm yerine eytişimsel özdekçilik diyen sevgili

karl marx'ın kemiklerini sızım sızım sızlatan öz türkçe sevdalısı, zalim bir yabancı terminoloji aforozcusudur. kelimeleri eğe büke bilim ve felsefe tarihini yok edip yeniden kendi dilinde yazmıştır adeta. sizi yorumlayış biçimini bile anlamlandıramayabilirsiniz. zira sizi uzun uzun kelimelerin içine hapsedip, varlığınıza yabancı kulakların arasında tükenişinizi ve yok oluşunuzu içtenlikle sağlayacaktır. boş zamanlarında sağaltım duyumsallığının tinsel sezgiselliği konusunda düşünüşler de yaşar bu. delirmeniz için birebirdir.
gündelik hayatta ne dediğini anlamanızın zorlaştığı sevgilidir. dillerin başka dillerden kelime aldığını; bu durumun her dil için normal olduğunu; mitolojinin, kültürün, dilin, düşüncenin kolektif üretildiğini algıla(ya)mayan bir insanla beraber olunduğunun belirtisidir. göktürk alfabesi ile yazmaya da başlayabilir.
kötü çeviri kitaplara haddinden fazla maruz kalmıştır. diyalektik materyalizm diyerek vatan hainliği(!) yapmak yerine eytişimsel özdekçilik diyerek diyaletik camiayı kendine küstürüp engelsin kemiklerini sızlatmayı tercih eden sevgilidir.