caner çalışır

kerimcan durmaz ekürisi. snapchat'te bu arkadaşın da snap'lerini izlerim arada. kendisi 30'una yaklaşmış, 190 boyunda bir abimiz ama o konuşmalar, o endam o kadar komik ki anlatamam. kerimcan yaşı gereği biraz patavatsız, henüz olgunluğa ulaşamamış o yüzden pek sevemiyorum kendisini. ama caner çalışır ile arkadaş olmak isterdim sanki.

özellikle şu video'da çok gülmüştüm kendisine:


-biz almanya'dan geldik. .d.d
az önce çoklu organ yetmezliğinden yoğun bakımda olduğunu okudum güzel adam, inşallah ciddi bişey olmaz ve iyileşir, sempatim vardır kendisine
durumu epey kötüymüş. demet akalın biraz evvel instagram hesabından bildirdi.
bu sabah durumunu öğrenince gerçekten çok üzüldüğüm insan. birkaç aydır snapchat'ten takip ediyordum kendisini. yukarıda da belirtmişim çok komik, enerji dolu biri. onu izlerken mutlu oluyorum çoğu zaman. birkaç gün önce kısa süreli programını iptal etmişti, annesinin evinde dinleniyordu.. durumu kötüymüş meğer.. yaz aylarında da bazen kötü olup serum yemeye giderdi hastanelere ama bu durumuyla alakası var mı bilmiyorum.

biraz da sosyal medyaya etkisine değineceğim. evet arkadaşlar, caner'in bu durumda olmasına sevinen insanlar var. daha demin "dünyadan bir adet ibne eksilmiş olur işte," gibi bir şey söyleyen birine rastladım. bu insanla biz aynı ortamda yaşıyoruz ve bu insan yine bu ifadesinden dolayı ceza almayacak. allah bilir kaç kişi böyle düşünüyor. öte yandan bir de tatlı su insanları var ki onlar da sinirlerimi daha da bozmaya yetti. " cinsel tercihi ne olursa olsun...," diye başlayan tweet'leri, yorumları okudukça sinirlenmemek elde değil gerçekten. bu insan şuan yoğun bakımda ama hala cinsel tercihi konuşuluyor ve bu durum tercih bile değil. insanların içinde hala "hmm eşcinseldi ama geçmiş olsun," gibi bir düşünce var.

caner yönelimi yüzünden hastanede değil. kendi kişisel sağlık sorunu yüzünden hastanede şuan ve ileride böyle bir durumda, bu tip bir kişinin cinsel yönelimi konuşulmadığında belki bu dünya biraz iyi bir yer olma emaresi gösterecek, hala inanıyorum.

umarım bu entry'i güzel bir haberle editleyeceğim. kolay ağlayan biri değilim ama gözlerim dolu dolu. kendisini tanımıyorum ama sadece snap'leriyle bile kendini insanlara ne kadar çok sevdirdiğini biliyorum. lütfen iyileş güzel insan.

edit: bugün gözlerini açmış ve bir kağıda zorla da olsa "ablan star" yazmış. *