çirkin gaylere tavsiyeler

en azından iyi bir vücut yap. fitness'a yazıl. vücudunla kendini kabul ettir.

edit: başlığı ben açmadım.
öncelikle ölüp bittiğiniz kişiler tarafından her görmezden gelindiğinizde depresyona girmeyin beklentinizi düşürüp yalnızlığı kabullenin.
kariyerinize odaklanın çirkinliğiniz konusunda yapabilecekleriniz sınırlı olsa da iyi bir kariyer ve maddi güç en azından daha konforlu bir hayat yaşamanızı sağlar.
hobiler edinip kendinizi belli konularda geliştirerek özgüveninizi arttırabilirsiniz. üstüne düzenli sporla en azından sağlam kafa ve dinç bir vücuda sahip olursunuz.
yakışıklılık dışında tüm artı puanları topladıktan sonra kültürlü ve bakımlı biri olarak çirkin sevenlerin ilk tercihi olacağınız için sosyal ortamlarda çirkin seven yakışıklı ayı avına çıkabilirsiniz.
günümüzün dayatılan güzellik normlarında kime, neye, hangi kıstasa göre çirkinsin bilmiyorum ama sana bakan gözlerin gördükleriyle ilgili bir sıkıntın varsa, kısa ve öz; siktir et.
nasıl ki senin güzellik normların, algıda seçiciliğinin yegane sebebiyle, bir başkasının da algısında seçtiği sensin.
elbette karşındakiyle iletişim kurabilecek kadar kültürlü, konuşmasını, oturup kalkmasını bilen, spor yapan, iyi fizikli, kariyer sahibi, maddi gücü yerinde biri olmak için çabalayabilirsin ancak bu çaba kendin için olmalı, bir başkasının puanlarını toplamak, kendini kabul ettirmek ya da seçilmek için değil.
adam seni artılarınla, eksilerinle sen olduğun için sevmeli. güzel yüzün, iyi fiziğin, paran, kariyerin için değil.
beğendiğin kişilerin filtrelerinin kurbanı olma.kendi beğendiğin,mutlu ve yakışıklı hissettiğin vücuda bürün istediğin her yakışıklıyla yatıp aynada kendine baktığında gördüğün kişi sanal bir takma adın avatarıysa geriye dönmek çok geç ve üzücü olabilir çok da şaapma.
sevişme, mastürbasyon yapmaya devam.
kendini olduğun gibi kabul et
hem üzülme çirkin şansı diye bir şey var
çirkinliğinden dolayı özgüvenin yüksek olsun
(bkz:kendimi anlattım)
üzülecek bir şey yok. yani partnerler açısından seviyeyi düşürerek mutlu bir cinsellik mümkün. ki zaten çekiciliğinden bağımsız olarak çoğu insanın düşük olduğunu göz önünde bulundurursak, kimseden bir fark yok.
çirkin erkek yoktur az efekt vardır.
başlıktaki ironi şu;herkes tavsiye vermiş lan hiç mi çirkin eee zaten kimse yoğurdum ekşi demez
(bkz:böle işin....)
eskişehir'de bir duvarda yazıyordu. "çirkin kızlar kitap okuyun!" ben de burada tekrarlamak isterim. "çirkin geyler kitap okuyun!"
hiç öyle önemli olan kalbinin güzelliği diyen insanları dinlemeyin bunlarla avunmayin. çirkinsen çirkinsin bunu kabullenip kendinle barışık ol. hem burnun ile kulakların yer degistirmediyse bu ortamda her türlü giderin var.