kürt erkekleri

ne deyim bilemedim.ama havasından mı,suyundan mı,yedikleri etlerden,baklavalardan mı bilmiyorum ama bu adamların çoğunluğu yatakta enfes bana göre. bir de iriyarı oluyorlar,bir de orantılı biçimde kıllı oluyollar.

ay iyi ki aynı memlekette yaşıyoruz.
türk erkekleri ile karıştırılmamaları gereken erkeklerdir.
insan ayrımı yapmayı pek sevmem. bu sebepten ayı bakış açısıyla hoş göründükleri söylenebilir. fakat herşey bununla bitmiyor...
kürt türk ayırt etmemiz gereken bir olaydır ama genellikle hoş insanların bulunduğu kesimdir
öncelikle insan olunmalıdır ve kardeşlikten bahsederken can alınmamalı kan akıtılmamalıdır..bu gerçekleşiyorsa kürt türk ayrımı olmadan bir arada yaşanmalıdır...
kara kaşlı kara gözlü uzun kirpikli ve kıllı olurlar.en az arap erkekleri kadar sexe düşkündürler.
bazen eşcinseller arasında penis muhabbetinde çakma zenci muamelesi gören kesimdir.
antalya da, daha doğrusu güney sahilinde yaşayanlar uygun ücret karşılığında 85 yaşındaki kadından tutun da, 16 yaşındaki oğlana kadar yaş, cinsiyet ve hatta tür bile ayırdetmeden her türlü canlı ile birlikte olabilir. <br>genelde para karşılığı seks arayan zengin dulların veya eşcinsellerin olduğu mekanlarda üzerlerine yapışan ama yakışmayan gömlekleriyle ve o yüzlerindeki tuhaf sırıtışla müşteri beklerler. müşterilerinin çoğu erkek olsa da kendilerini eşcinsel olarak görmezler.
baba tarafından dahil olduğun insan topluluğu. uuu beybi yoksa çok mu seksiyim, fena mı giderliyim.
net bir şekilde ırkçılık yapmasak mı dedirtti bana bu sevimsiz başlık..
almanyada türk erkekleri, fransada cezayirli erkekler, ingilterede pakistanlı erkekler, martinique adasında, adanın yerli halkına mensup erkekler için söylenenlere benzer ırkçı ithamlara maruz kalabilen erkeklerdir.
sanıldığının aksine esmer olmazlar... gerçek kürtler kumral, sarışın ve renkli gözlüdür. fakat araplarla kaynaşmalarından* dolayı çoğu insan kürtleri esmer bir ırk zanneder.
bir çok açıdan seksi bulduğum erkeklerdir. bir kaç tanesiyle seviştim ve şunu söyleyebilirim ki soft seksle alakaları yoktu.
italyan, alman, ingiliz erkekleri diye benzer başlık açılınca ırkçı olmuyor fakat nedense kürt kelimesinin geçtiği her şeye ırkçı damgası yapıştırılır.

vallahi bıktım artık.

ırkçılık yapmıyım diye dikkat etmeye çalışırken iyice batıyor insanlar. asıl ırkçılık düz bir kürt erkekleri başlığına "ırkçılık yapmayalım..." yazmaktır. ırkçılığı hatırlatmaktır. zihinde yer etmiş kürt ve ırkçılık kelimelerini bir türlü ayıramıyorsunuz.

kürt erkekleri genelde esmer olur falan filan, bu kadardır. italyanlara da yakışıklı derler, bu da bu kadar. ırkçılık yok?

bütün bunlar bir yana, temelde; dünya adı verilmiş bir gezegende aynı çeşit yaratıklar olan biz insanlar, varolmuşuz. yaşıyoruz falan. millet dünya milletidir. sağolsunlar(!) kesim kesim ayırmışlar, birbirimize uzaylı gibi bakmamızı sağlamışlar. sanki alman uranüsten, kürt neptünden geliyor. pöeh.
vücutsal olarak oldukça seksi adamlar. ayrıca tavırsal olarak da çok ama çok seksi olabiliyorlar.
beyoğlu'nda yaşayanları nedense finlandiya'nın kızları veya isviçre'nin çikolataları gibidir.*
arasından bir tanesinden hoşlandığım grup
  • /
  • 2