kürt erkekleri

bunların seksi resimlerinin bulunduğu bir tumblr sayfası falan bulsam ne güzel olurdu sözlük.
bazı erkekler yakışıklı, bazıları güzel, bazıları çekici, bazıları seksidir, ama birçok kürt erkeği bu özelliklerin hepsini aynı anda tek bünyede toplar, fiziksel olarak çok seksi, maskülen ve yakışıklı olurlar...ama iş, yatak veya ilişki kısmına gelirse, nerdeyse hepsi dırttır, romantizm, fantezi, sahiplenme sıfırdır (sahiplenmeden kastım, dışarı bensiz çıkarsan seni vururum değil, konuşmak istediğinde değer görmek, dinlenmek), entellektüellikleri, ' te ce bize işkence yapıyor'dan öteye gitmez', bi de politize olmuşuysa uffffff hiç çekilmez, sanki devleti siz yönetiyormuşsunuz gibi, boş boş yüzünüze böğürür...kısacası tatava yapma bas geç...
10 ihtimalde 1 ihtimal çirkin çıkıyorlar. seviyorum ben bunları. ekseriyetle
valla oldukça seksilerine de denk geldim,en barzolarına da.yani çok da genellenemezler.ama latin amerika gel beni bul
içindekiler: kürt şurubu*, kürt altı suyu tozu(kürt içerir), türklüğü önleyici, kürtlük düzenleyici(kürdik asit), kürt ekstraktı, baharatlar, e621, renklendirici(karamel).

koruyucu içermez.

*eşşeğin siki.
aklıma direk seksi getiren bir kavim.
dağda yaşayan ve kara basarken kart kurt diye ses çıkartan türk erkeklerinin bir kısmı kürt erkekleri, diğer kısmı da super mario kart erkeklerine evrimleşmiştir. atın eyerinin altına konulan etten evrimleşen ve aynı zamanda 8. nesil anadolu region pokemonu olan kayserili ile karıştırılmamalıdır. bugün kürt, super mario kart, ve kayserili ayrımını yapmayı öğrendik; yarın da pazarda çürük beyaz türk ayıklama ve non-binary binali makyajı konuşacağız.
kavruk tenleri, genizden konuşmaları, kıllı vücutları ve kendilerine has kokuları ile beni çıldırtan erkeklerdir. bol kıllı olanları her zaman tercihimdir. hele bir de göbeği varsa tadından yenmez
performanslarının gayet iyi olduklarını deneyimlediğim ırk.
genelde pek yakışıklı bulmam ama yakısıklı olanları da harbiden çok çekici gelir bana. esmer sevdiğimden ilgimi çekerler genelde.
önce biji biji, sonra bıcı bıcı.

şaka tabi. başlık genellemelerden geçilmiyor. her etnik/kültürel grupta olduğu gibi iyisi de vardır, kötüsü de. esmer kıllısı da, kumral kılsızı da. milliyetçisi de, kürtçe dahi bilmeyeni de. muhtemelen kürt kökenli olduğunu fark etmeden tanıştığınız yüzlercesi de vardır. kendini gizleyeni de... bazı genelleme ve ön yargılar yüzünden insanın kendini gizlemesinin ne kadar can sıkıcı olduğunu burayı okuyorsan sen de biliyorsun demektir. demek ki neymiş?
adamlığı yatakta zirve yapan insan ırkı
en azından bir defa kürt erkeği tarafından sert duygusuz küfürlü falan sikilmek isterdim. henüz daha gelmedi şansıma. tipleri değilim herhal.
  • /
  • 2