kürt erkekleri

bir çok açıdan seksi bulduğum erkeklerdir. bir kaç tanesiyle seviştim ve şunu söyleyebilirim ki soft seksle alakaları yoktu.
italyan, alman, ingiliz erkekleri diye benzer başlık açılınca ırkçı olmuyor fakat nedense kürt kelimesinin geçtiği her şeye ırkçı damgası yapıştırılır.

vallahi bıktım artık.

ırkçılık yapmıyım diye dikkat etmeye çalışırken iyice batıyor insanlar. asıl ırkçılık düz bir kürt erkekleri başlığına "ırkçılık yapmayalım..." yazmaktır. ırkçılığı hatırlatmaktır. zihinde yer etmiş kürt ve ırkçılık kelimelerini bir türlü ayıramıyorsunuz.

kürt erkekleri genelde esmer olur falan filan, bu kadardır. italyanlara da yakışıklı derler, bu da bu kadar. ırkçılık yok?

bütün bunlar bir yana, temelde; dünya adı verilmiş bir gezegende aynı çeşit yaratıklar olan biz insanlar, varolmuşuz. yaşıyoruz falan. millet dünya milletidir. sağolsunlar(!) kesim kesim ayırmışlar, birbirimize uzaylı gibi bakmamızı sağlamışlar. sanki alman uranüsten, kürt neptünden geliyor. pöeh.
vücutsal olarak oldukça seksi adamlar. ayrıca tavırsal olarak da çok ama çok seksi olabiliyorlar.
beyoğlu'nda yaşayanları nedense finlandiya'nın kızları veya isviçre'nin çikolataları gibidir.*
arasından bir tanesinden hoşlandığım grup
bunların seksi resimlerinin bulunduğu bir tumblr sayfası falan bulsam ne güzel olurdu sözlük.
bazı erkekler yakışıklı, bazıları güzel, bazıları çekici, bazıları seksidir, ama birçok kürt erkeği bu özelliklerin hepsini aynı anda tek bünyede toplar, fiziksel olarak çok seksi, maskülen ve yakışıklı olurlar...ama iş, yatak veya ilişki kısmına gelirse, nerdeyse hepsi dırttır, romantizm, fantezi, sahiplenme sıfırdır (sahiplenmeden kastım, dışarı bensiz çıkarsan seni vururum değil, konuşmak istediğinde değer görmek, dinlenmek), entellektüellikleri, ' te ce bize işkence yapıyor'dan öteye gitmez', bi de politize olmuşuysa uffffff hiç çekilmez, sanki devleti siz yönetiyormuşsunuz gibi, boş boş yüzünüze böğürür...kısacası tatava yapma bas geç...
10 ihtimalde 1 ihtimal çirkin çıkıyorlar. seviyorum ben bunları. ekseriyetle;)
valla oldukça seksilerine de denk geldim,en barzolarına da.yani çok da genellenemezler.ama latin amerika gel beni bul
genellemek gibi olmasin ama vucut kil oranlari biraz fazla mi sanki... en azindan benim tanidiklarim icin boyle..
  • /
  • 2