ariana grande

şu aralar problem adlı şarkısıyla amerika listelerini sallayan 93lü hatun.yaşıt popçularla kıyasla oldukça güçlü bir vokali var.mariah carey etkisi özellikle belli oluyor kendisinde
geçen seneki donut faciasından sonra epey bi çöküşe geçse de o cırtlak sesiyle ve başarılı taklitleriyle bir tık kendisini (yine) sevdirmeye başladı amerikan halkına.

rihanna'dan shakira'ya, whitney'e başarılı performansı:bir de jimmy fallon'la son dönemin popüler parçalarıyla gerçekleştirdiği performansı:

gözlerinin kısıklığı o takma kirpiklerle birlikte iyice sinir bozucu oluyor bazen.
into you şarkısını çalmaya başladığında direkt tekrara alıyorum, acayip güzel.

ayrıca şu da jimmy fallon ile yaptıkları snapchat düeti:
kendi jenerasyonunun en iyi kadın vokalidir.
totally absolutely completely gay olan şahsımı zaman zaman düşündüren kadın vokal. yeni single çıkarttı. ilk live performansında az daha düşüyordu (gasp, allah korusun).

şu performanstaki tatlışlık?
benim icin suan kadinlar arasinda ki en yetenekli sanatci thank u, next
7 rings ile tekrar gündeme yerleşen bacımız.
61. grammy ödüllerinde taylor swift'e gitmesine kesin gözü ile bakılan en iyi pop vokal albüm ödülünü alarak şaşırtmış ve mutlu etmiştir.
şu ara deli gibi dinlediğim şarkıcı. iki haftadır ingilterede 1 ve 2 numaraya iki farklı şarkısı ile oturarak güzel bir eyleme imza atıyor.
son zamanlarda controversy'den controversy'e koşmaktadır. önce kanye west şeysi, daha sonra 7 rings klibindeki aşırı bronzlaşmış haliyle cultural appropiation, sonrasında da break up with your girlfriend klibindeki halleri queer baiting olarak değerlendirilen popstar.

albüm fena değil ama bengü'nün vakti zamanında dediği gibi, ariana ariana bana bay geldi, ben sıkıldım artık.