curiouscat

twitter'ın ask.fm'in yerini alan soru sorma/itirafta bulunma eki. anonimlerin fotoğrafı yerine çeşitli grafik kediler geliyor çok tatlış.

not: kendiminkini de bırakayım şöyle madem curiouscat.me/breavous
allah bu siteyi bulandan razı olsun. sıkıcı gecelerimin vazgeçilmez eğlencesi oldu. tüm işsizliğimle millete dadandım, trolleyip duruyorum. en son kuzenimin ergen kız çocuğuna dadandım. hakkında her türlü bilgiye hakim olduğum için trollemekte sıkıntı da çekmiyorum. baya süslü aşk cümleleriyle, olanca romantikliğimle ilanı aşkta bulundum, arada pohpohluyorum da. okulundan üst sınıflardan biri olduğumu zannetti. sonrasında sevgilisi geldi, "adres ver piç, cesaretin varsa kim olduğunu söylersin" minvalinde şeyler yazdı. curious cat üzerinden baya kapıştık,en sonunda kız hesabı kapatmak zorunda kaldı. vicdan azabı çekiyorum, sevgilisiyle kapıştı. (valla ne yalan söyleyeyim, sevgilisinden hoşlanmam hiç, eril maçonun önde gideni. ablacım sana iyilik yaptım, ilerde bana şükredeceksin,kendini kötü hissettirenlerden,üzerinde tahakküm kurmaya çalışanlardan uzak dur da diyemiyorum) bana da düşkündür, "pisinge ablaa" diye dolanır peşimden. kara kara düşünüyorum şimdi trollediğimi söylesem mi söylemesem mi diye. söylemesem işler boka saracak( pisinge,işler boka sarsın diye girişmedin mi zaten bu işe), söylesem gözündeki itibarım sarsılacak, türlü ikilemler. valla aklımdan " yuva yıkanın yuvası olmaz" cümlesi geçip duruyor sözlük.
bol miktarda anonim haters gonna hate de ihtiva eden sohbet eklentisi. ama genel anlamda çok başarılı, sıkıntıdan patlarken imdada yetişiyor.