ortamdan değilim

gay barlardan çıkmayıp, growlr, grindr gibi uygulamalarda sürekli online olup yazışmalar esnasında "ortamdan değilim" diyerek kendini tertemiz bir ibne olarak tanıtan tiplerin en sık kullandıkları cümle. zaten hiç birimiz gay değiliz yaw, meraktan takılıyoruz. bu türlerden uzak durunuz. en güven kırıklığı yaşatan insanların başında gelirler.
gizli misin sorusuna verilebilecek kaçamak bi cevap olsa gerek.konuştuğu kişinin camianın önde gelenlerinden olduğunu anlamış ve kendince şansını artırmak istemiş kişi beyanatı.
asagidaki telefon gorusmesinde fena halde dalga gecilen hadisedir.

https://www.facebook.com/heir.b.chadwick...
"ben senin o bildiğin ibn*lerden değilim"
haha bebeğim kıyamam.

en rahat aldatılacak adamdır. kimseyi tanımaz. kafası kumun içine gömülüdür. kafası kumun içinde gömülü sevgiliyi kimseyle tanıştırmaya gerek de yoktur. partneri çatır çatır sevişirlen bu beyimiz de evli mutlu çocuklu teiplerine girer hehehe
ortamdan değilim diyorsa ortamdandir.
ne içindeyim zamanın,
ne de büsbütün dışında;
yekpare, geniş bir anın
parçalanmaz akışında.
turuncu whatsapp kullanmayanınız, en azından bir defa olsun hesap açıp girip bakmayanımız yoktur
hornet'i en son konya'da kullanmıştım-maalesef-.
neredeyse bir yıl olacak. vay be! uzun bir süre herhangi bir app indirmeyi de düşünmüyorum hiç. zor ve yorucu olacak ancak insidental karşılaşmalar düşlüyorum, bakalım. şey diyebilirim: ortamdan çıktım.
bunu diyenleri şöyle hayal ediyorum, kendilerine ait başka bir straight acting eş bulup hayatlarına hetero arkadaşlarıyla takılarak devam etmek istiyorlar, bir de çok kıskanç oluyor bu tipler istiyorlar ki başka hiç bir gay tanıma. ay ilk sevgilimi mi tarif ediyorum ne yapıyorum? koşarak uzaklaşıyorum böyle bir cümle kuranlardan. hoş daha ortamlara giremedim ama bakalım inş. yakında ortamlarda karşılaşırız.

dur (bkz:içselleştirilmiş homofobi) diyeyim de eksileri kapayım
içselleştirmediğim bir homofobiye zaten sahibim, bununda bilincindeyim. gençlerin eskortluğa yöneldiği, amaçları sexten başka bir şey olmayan bir ortama girmek benlik değil. evli yaşlıların azgınlığını gidermek için gençleri kullanışlarına şahitlik etmek iğrendirici. evi olmayan otel yaşamı süren, o otel ücretlerini kolilerine ödeten insanlara şahitlik etmek. ortama girdim, gördüm ve tasvir etmedim. kınadığım insanların iğrenç yaşamlarına şahitlik edemem. varsın homofobik olayım dert değil.
aykırılığın tanrılaştırıldığı toplumda herkesin ben aslında şu, bu, o değilim ben ötekiyim diye bağırması gereksizliği. hollywood'un insanlara her insan özeldir edebiyatını sattığı birey101 filmlerini izleyip farklı olduğunu sanan zombilerden oluşmaya başladı tüm dünya. evet bunu benden duymanız gerekiyor. sen özel değilsin. senin adın mahmut, bayburt'ta yaşıyorsun, annen salonda köfte yoğuruyo.