selin ciğerci

snapchat kraliçesi olarak nam salmış türk transseksüel. merak etmeyin kerimcan durmaz iticiliği yok.
slnnly7 nickiyle snaplerini paylaşıyor. çok tatlı bir hatundur kendisi.


namı diğer bebek okan ! transseksüel aslında ; parlak oglan tipi var ! nerden denk geldim ? arkadaşım bak bu ne güzel değişmiş dedi meraktan inceledim , fotoğraflarına baktım , snaplerini iki üç ay takio ettim ! yahu bu kadını nasıl begeniyorlar anlamıyorum. bunu begenenlerin bize tapınması lazim ( ki öyle ) yok mv sevgilisi varmış yok beşiktaşlı futbolcu sevgilisi e olabilir olaun da ama bununla neden hava atar ki bir insan ? duydum ki hem de sağlam kaynaktan kesinlikle sevgili değillermiş " koli " olayları.
gelelim snaplerine ya sen nasıl bir cahilsin , nasıl bir egitimsizsin ablamiz pembe kimliğini her an yerde salliyor "baaak ben kadınım " modunda . inanilmaz itici . gösteriş budalası olduğu gerçek ama gösterişi sahte kerim can durmaz sayesinde kazandığı ünün ekmegini yiyor kesinlikle devam etmeyeceğini düşünüyorum.
babası tekstilciymis ordan yani bu kızın bilmem kac liralık pirlantasi.
kendini ünlü zanneden , ama sadece aptal , eğitimsiz taşra ruhlu kadınlar tarafindan tanınan şahsiyet !
eğitimini merak ettim ! lutfen kahkaha atmayin çok trajik . lise terkimsi bir sey . tek kelime ingilizce dahi konuşamıyor ama sözde " very important person " yazık ya böyle insanları popüler yapıp , onları da kendilerini de kandiran akıl noksanlarina yazık !
röportajını okudum ! annesinden aldığı harcliklarla ameliyatını olmuş ! uzulelim mi buna selin teyze ( hani sen kadınsın ya teyze hala beklersin ) yoksa gulelim mi ? demagoji mi yaptın ailenin parasını mi vurguladin? ne trans lar var ne translar ! yürürken yollar titriyor , egitimleriyle kafalar dönüyor ! hadi güzellik göreceli de taşra ruhlu olmak , egitimli olmak kesinlijle göreceli degil ! ben senin yerinde olsam kerimxan durmaz a yatar kalkar dua ederim . allah başından eksik etmesin ! snaplerini izlerseniz neyi kastettifim anlaşılacak ! pembe kimlik almakta ne var ya ! dava - ameliyat - mahkeme - nüfus ! iki aylık süreç !
" kadın geldi " " ah kadın kadın " " kadınım ben " gibi cumleleri her yerde . hayırdır ya çok asagiladilar seni yoksa lakabın bebek okan degil miydi de neydi ?
azıcık aktivist olsa belki bu kadar sinir olmazdım ! kadınlar zaten kadın kadin ortadalar o senin ve senin gibilerin kurduğu zengin kariyerli adamlar var ya canısı onları ellerinin tersiyle bile itebikiyorlar ! ben ben daha estetiksiz ben istanbuldan........ larin yanina koliyr gidiyorsam bu övünmem gereken bir şey mi ? ( ki tam tersi değil ! üzücü bir durum , erkeği yucelestirmek ! kendini asagiliyorsun da farkindalik yok ! )
allah im akil versin , sağduyu versin ! ne kadar üzücü medya ( sosyal medyanin bir kesimi ) oyuncakligi

not : yaşın gelmiş 40 selin teyze ! bak sana çıtır bir kadından not : azıcık mantıklı ol , senin kadinliginin ölçüsü pembe kimlikse aşkım biz sana boyar verirdik ! valla su an bile 18 cm kalin damarli kadin kadin ! anlatabildim sanırım yazık olmuş. yürürken allah allah geçerken maşallah derler bazi kadinlara , sohbet esnasinda da mal gibi susr izlerler şekerim ! öyle kimlik sallamaya benzemez kadın olmak . benim sakallı pasif ama kadın olan senin gibi .... larin ibne dediği kadin arkadaşlarım var ! kendimi halka açacağım her seyimle valla az kaldı. kadin görün ayol (!)
futbolcu gökhan çıra ile evleneceği haberleri çıktıktan sonra bol bol transfobik ifadelerle bu haberi yapan sitelere denk geliyorum. eskiden adı bebek okan'dı, okanken de çok güzeldi, yonja'nın yakışıklı okan'ı şimdinin selin'i manşetleriyle bol bol yazıyorlar. evlensin, mutlu olsun. nedir yani bu kadınla alıp veremediğiniz...
tv8'deki bir magazin programında sunucu seda akgül kendisiyle ilgili haberi sunarken "ameliyatla kadın olan" cümlesinden sonra gülüyor, sonrasında da “ameliyat da olmadım ben niye hâlâ bekarım ve nişanlı değilim” ve “ben evlenemiyorum o evleniyor” gibi ifadeler kullanarak transfobisini kusuyor. selin ciğerci de güzel bir cevap vermiş, "bir kadın olarak size destek olmak isterdim"

https://asdi-lgbti.com/2018/04/02/selin-...
2.6m takipçisi olan ayaklı billboard. biz tv izlemeyi bıraktık reklam görmeyelim diye, arada bir stalklıyım diyorum hep aynı. 30 story 29u reklam.

2.6 m insanın reklamı bu kadar çok sevmesi beni şok ediyor!
bence büyük linci kocası yiyordur. zor bir hayatı gözlerden sakınmayarak yasamak yürek ister, büyük örnek teşkil ediyorlar karı koca.
bir başarı hikayesi. adam olarak da kadın olarak da çabalamayı çalışmayı bırakmayıp hayata tutunmuş. helal bee demekten başka bir şey diyemiyorum.